Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Ekran TV" i "Program TV" zmieniły trochę ilość i kolejność rubryk z kanałami tv. Dodano min. Mini Mini, MTV, Canal+Sport.

(W tej chwili są to gazety jako jedne z ostatnich drukujący szczegółowy program stacji regionalnych TVP)

A czy grafika także się zmieniła ?? Ja na razie się nie wybieram do kiosku więc nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję To & Owo. Uważam iż jest to jedna z lepszych gazet z programem TV, która drukuje tak dużą ilość stacji TV. Chociaż brakuje mi jeszcze kilka stacji TV takich jak: MTV2, MTV Dance i MTV Hits. Te stacje też są dostępne w Polsce poprzez sieci kablowe a nie spotkałem gazety z programem, która by drukowała tygodniowy program tych stacji TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa dla To & Owo za tą tabelkę TV SAT na stronie 12. Mam nadzieję, że będzie się ukazywała co tydzień i będą jakieś ciekawe newsy

 

Poland

Ja przeglądałem u kolegi ten dodatek TV do Rzeczpospolitej i powiem tak: Jest dużo kanałów, które pogrupowane są tematyczne, jest taki "poradnik" co oglądać w danym dniu najciekawszego (coś jak polecane w To & Owo). Ogólnie dodatek może być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że piszę post pod postem ale czy ktoś ma w domu odmieniony dodatek TV rzeczczpospolitej ?? Bo bardzo prosiłbym o skany stron z programem radia i tv.

A to taki duży wydatek kupić Rzepe z dodatkiem TV? Jeśli tak ,to zawsze możesz sobie przejrzeć gazetę w sklepie,jeśli nie chcesz jej kupować :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, czytam Rzeczpospolitą więc dodatek tv mam. Sedemdziesiąt dwie strony. Formatem przypomina ten z GW. Zmiany są dość istotne i przyjemne dla oka. Choć kolorowy, to kolory na poszczególnych stronach stonowane i nie "biją" po oczach :wink: Szósta i siódma strona poświęcona jest na sport. Ciekawa strona dwunasta - "Nowe technologie" Wiadomo wszystko to co z telewizją związane. A co tam będę pisał. Gazeta trzy złote kosztuje.

Hmm! Troszkę drogo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też to dzisiaj zauważyłem w ogóle bezsensu może to tylko pomyłka przy składaniu magazynu. Przekonamy się we wtorek, kiedy pojawi się nowy numer. Dla niewtajemniczonych kanał Wojna i Pokój znalazł się obok takich kanałów, jak: Polsat 2, Polonia 1, Zone Reality, Travel Channel, Polat Zdrowie i Uroda, TVP Kultura, Kuchnia TV, Zone Club, Zone Romantica, TVN Turbo, TVN Style. Aha i Zone Romantica tu też nie pasuje. Powinna być na stronie programu stacji filmowych, ale pewnie dodane programy kanałów FilmBox zabrały miejsce Zone Roamtica i Wojna i Pokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja korzystam tylko z tego http://tv.wp.pl/ a reszta na http://www.cyfrowypolsat.pl/ bądź innych. Nie znalazłem jeszcze gazety, która by mnie zaspokoiła pod tym względem. Zawsze w jakiejś gazecie z programem brakuje jakiegoś kanału, ale w każdej innego. Musiał bym kupować z 10 różnych gazet, żeby mieć komplet kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym, jak w temacie niektórzy userzy pisali o programie TVS w To &Owo to myślałem, że jest to program cały tzn. od rozpoczęcia do zakończenia emisji, a on jest od godz. 16 do bodajże 22. No cóż, ale przynajmniej dobrze, że jest trochę tego programu, bo TV Silesia nie śpieszy się z EPG. Żeby sprawdzić program trzeba wchodzić na stronę kanału:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak również na stronie CP, ale nie każdy ma internet, a jak ma, to nie szuka w nim programu TV tylko po to, by sprawdzić co aktualnie lub później jest ciekawego w TV. Dlatego dobrze jest też mieć gazetę z programem TV, najlepiej z dużą ilością kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...