Jump to content
mh_misiek

Gazety z programem TV

Recommended Posts

To fakt, tyle że dalej są najlepsi. Mogliby wyrzucić tylko te niemieckie regionalizmy. Ale pokażcie mi inny program z tyloma kanałami. Do kablówek/satelity tylko To&Owo. A w sumie szkoda bo nie lubię monopoli.

Chyba jednak niestety nie będzie już wiadomości satelitarnych oprócz porad Jarosława Kucharka. A dlaczego tak sądzę? A no dlatego, że już od 4 numerów nie pojawia się ramka z informacjami z TV Sat niestety :(:/

Wielu ludzi (w tym ja) uważa że To i Owo jest coraz gorsze ale dalej je kupuję bo jest nadal zdecydowanie najlepsze na polskim rynku... Niestety nie widać nigdzie gazet takich jak To i Owo sprzed kilku lat :(

26 maja pojawi się nowy Teleświat z nowymi/innymi kanałami. Zobaczymy co to będzie(wiem bo rozmawiałem dzisiaj z Sekretarzem tej gazety)

Znowu zmiana :( A jeszcze nie tak dawno się zmieniali. Ciekawe czy do tych nowych stacji dołączy TVS ?? Mam nadzieje że zmienią grafikę na stronach z programem.

Mam taką prośbę. Zeskanujcie dzisiejsze wydanie dodatku Tv "Dziennika".

Niestety nie mam możliwości zeskanowania, muszę jednak zaznaczyć że program nie zmienił się wcale, wygląda tak samo jak wcześniej, jedynie to jest zmienione że sekcja kultura tworzy odrębny dodatek.

Zmiana za to pojawiła się w Tele Magazynie dodawanym do "Polski" zmina na gorsze niestety... która gazeta poświęca więcej miejsca Comedy Central i TCM niż TVN7 czy TV4? ...zal.pl

Nie mów że skrócili ich program w Telemagazynie...

Ciekawe kiedy TVS wejdzie do gazet z programem co sam zapowiadał ??

Strasznie wkurza mnie to obcinanie ramówki

To i Owo mogło by poobcinać wszystkie kanały do godzin z zakresu 19 - 24 i wtedy zmieściło by się na pewno i z 200 kanałów tylko po co i kto by to kupował?

To i Owo zawsze wyróżniało się tym że nadążało za zmianami na rynku TV-SAT i zamieszczało największą ilość kanałów, teraz po latach widać że nie nadążają za rynkiem, bo dawno już przestali dodawać kolejne kanały (Da Vinci, CBeebies, Wedding TV, Religia TV, Owsiak TV i wiele wiele innych) tracąc tym samym swoją unikatowość i zbliżając się poziomem do innych tego typu gazet.

Ja uważam że powinni jednak wrócić do tej tradycji i dodać co najmniej wszystkie polskie kanały + tyle ile będzie możliwe zagranicznych, powinni dodać 1 lub 2 strony z programem na każdy dzień ograniczając opisy gwiazd - bo tego ludzie mają dosyć z brukowców i pudelków, techniki i satelitarnych newsów - bo i tak dawno już nie nadążają za zmianami, opisy programów rozrywkowych itp również można by zredukować ograniczając się do kilku okien lub podkreślania tych ciakawszych i premierowych w ramówce. Wtedy cena mogła by nadal nie przekraczać 2 zł a zmieściły by się absolutnie wszystkie polskie kanały.

I tak nadal uważam że sukces odniesie ta gazeta która wprowadzi 4 mutacje - tzn. po jednej dla każdej z platform cyfrowych (zawierające wszystkie FTA + kanały danej platformy) oraz ogólną wersję dla kablówek, wtedy nie potrzeba było by pchać kanałów których czytelnik nie odbiera a i znalazło by się miejsce dla bogatych opisów programowych. Oczywiście wszystko poprzedzone badaniami ankietowymi które mogły by sprawdzić ilu klientów z każdej z platform i w jakich województwach kupuje To i Owo regularnie.

• Upvote 1

Tylko dla nich to nie opłacalne bo według nich nikt tego nie ogląda.

Miejsce TMT zajmuje Lato 2008, a to będzie nadawane do końca wakacji, czyli jednak będą musieli czymś zastąpić.

Ciekawe czym To i owo zastąpi TMT ??

Już zastąpili, w nowym numerze pojawił się Filmbox Extra.

Są dwa inne Filmbox'y czy dali taką "niepełną" ofertę? 8)

Właśnie od dzisiaj jest pełna oferta, Filmbox, Filmbox HD i Filmbox Extra, dwa pierwsze kanały są w TO & OWO od kilku tygodni.

Pewnie bez przesunięć się nie obeszło. Ja już myślałem że wrzucą Polsat News jednak myliłem się.

Pewnie bez przesunięć się nie obeszło. Ja już myślałem że wrzucą Polsat News jednak myliłem się.

Program Polsatu News pewnie dołączą, gdy kanał ten zacznie regularną emisję tzn. zostanie zakodowany i zakończy test, czyli na jesień

A tymczasem od piątku pojawi się nowe oblicze dodatku telewizyjnego "Rzeczpospolitej" właśnie przedtem leciała reklama.

"Ekran TV" i "Program TV" zmieniły trochę ilość i kolejność rubryk z kanałami tv. Dodano min. Mini Mini, MTV, Canal+Sport.

(W tej chwili są to gazety jako jedne z ostatnich drukujący szczegółowy program stacji regionalnych TVP)

Czy nikt z Was, w TO&OWO, nie zauważył strony dwunastej - aktualności.

O! Później coś o tym napiszę, z podobną składnią, jak to już robiłem wcześniej :wink:

Idzie ku lepszemu.