Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dawniej w To i Owo nieraz tez dwa, trzy tygodnie nie było aktualności więc jeszcze nie panikuję :-) a co do DSF to czasami tez tam cos ciekawego leci i jego program tez jest potrzebny tak jak i Sportklub+. Powinni dodać jeszcze koło 10 programów polskich tylko trzeba dodać kilka stron bo upychanie tego kosztem okrajania programów innych stacji jest złym krokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą wcale nie musieli by podwyższać ceny. Jeśli wywalili by te strony z programem zagranicznych stacji to mogli by zamieścić więcej programów polskich kanałów i aktualności TV-SAT :wink:

Lepiej niech nie wywalają tych stron, bo nie byłoby gdzie zamieszczać programu polskich stacji :lol2::wink: jeśli już, to wystarczy jakby zamienili program zagranicznych stacji na program polskich kanałów :D A jeśli już się tak upierają, żeby je trzymać to niech podwyższą już tą cenę, zwiększą liczbę stron i dodadzą te kanały, których jeszcze nie mają w ofercie :/:? a jak ktoś nie będzie chciał już kupować To&owo po podwyżce to nie będzie kupował, nikt go nie zmusi przecież :wink: zawsze może kupić inną gazetę z programem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że i cena poszła by w góre. Chociaż ja wolałbym zapłacić więcej i mieć program wszystkich kanałów na polskim rynku :D
Ja bym wolał wejść na stronę internetową CP i czytać program interesujących mnie stacji w wersji elektronicznej. No cóż, To & Owo solidnie mi podpadło w ostatnim czasie. Raczej ostatecznie rezygnuję z kupowania tego "pisemka" :woot:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu nawet głowy sobie zawracać, wiele meili pisałem do różnych mediów i nie tylko. Przeważnie nie dostawałem żadnego odzewu, a jak coś dostałem, to tak chaotycznie odpisane, oczywiście zapewnienia, że będziemy dążyć w jak najlepszym kierunku dalszego rozwoju, podziękowania za korespondencję i koniec. Kropka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee oni chyba leją na to. Kiedyś im napisałem żeby program RTR Planeta pisali normlanymi literami bo cyrylica to dla mnie jak litery odwrócone w lustrze :lol:

 

O ile pamiętam do roku 2003 ruskie kanały pisali w tłumaczeniu na polski (najpierw była ruska jedynka a potem RTR Planeta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że pisze post pod postem ale mam ważną informacje dla wielbicieli Tele Świata

Uwaga ! Tele Świat jest kolejnym po To i owo tygodniku który się zmienił - o tym co możecie teraz w nim znaleźć i jak się zmienił możecie przeczytać tutaj : http://media2.pl/media/34344-nowy-teles ... bicka.html

I co o tym sądzicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na dodatek co robią filmowe kanały (jak Europa Europa) u góry ?? Tam powinno być TVP INFO,Polsat2 i Tele5. Co do aktualizacji lóg najbardziej nie zaktualizowane loga są w tygodniku "Program TV" oraz w jego siostrze "Ekran TV".

Wracając do Tele świata to przpominają mi się na raz 3 czasy (końcowy czas wydawania "Anteny",To i owo za czasów kiedy nazwa kanału była w białej obwódce,no Tele świat z roku 2002). Dlatego że ma obecny TŚ zblizoną grafikę do nich (chodzi mi na przykład o tą kreskę i czerwony napis "tv" czy okładkę gazety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W najnowszym numerze (13) TO&OWO znajdujemy 112 stacji TV. Nie wnikam w to, których stacji jest brak, a których nie powinno się zamieszczać. Natomiast denerwujące są zmiany, jakie ostatnio poczyniono w tym zacnym tygodniku, o telewizji naziemnej i satelitarnej. Nie wiedzieć czemu poznikały, jeszcze stosunkowo niedawno, od zawszę publikowane reklamy, o odbiornikach satelitarnnych itp. Zaś reklamuje się coś - patrząc na wewnętrzne strony okładek - co wzrokiem przywołuje zupełnie inną technikę :wink: . Jedna krzyżówka też gdzieś przepadła. Co ważne, telewizji satelitarnej poświęcono tyle miejsca, co modelowi Abartha, z tym, że ja i pewnie wielu, te "autko" nie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...