Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, matik napisał:

Idź sobie i kup zamiast żebrać o zdjęcia.

Posłuchałem twojej rady i kupiłem tą gazetę i niestety jestem zawiedziony. Wygląda to jakby ktoś do gazety z krzyżówkami wsadził pół programu telewizyjnego gdyż to faktycznie kopia Super TV ale ogołocona i z opisów ale to jeszcze nic. Ta gazeta ma ma w sobie pół listingu z Super TV co oznacza że nie ma strony 3 i 4! Na dodatek jest ona produkowana we Wrocławiu a nie w Warszawie co pewnie wpływa na cenę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez 30 lat kupowałem to i owo ale od 3 tygodni już nie kupuje mam w telefonie aplikacje telemagazyn i jest super. Teraz w to i owo jest sieczka, strasznie dużo kolorów, aż się w głowie kręci, poza tym wprowadzone jesienią zmiany nie podobają mi się. Coraz mniej do czytania, nic ciekawego.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu obecnie kupuje się, z przyzwyczajenia, "Tele Tydzień", choć tam też jeśli chodzi o część do czytania, to się też to nieco pogorszyło ostatnimi laty. Na plus mogę zapisać to, że obecnie prawie żadna ramówka nie jest pisana ciągiem, tylko jest ułożona pionowo, wyjątek jest tylko przy regionalnych Trójkach. Ostatnio wzrosła cena, do 2,19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej trwam przy Gazecie Telewizyjnej i przy To i Owo. Fakt, w To i Owo mogą odstraszać małe kolumny dla stacji w 2 i 3 rzędzie, dobór stacji, układ stacji, ale jakoś jeszcze trwam przy prasie drukowanej z programem. Cóż, taki już se jestem dziwny człowiek. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dawniej kupowałem To&Owo ze względu na dużą ilość kanałów Polskich i kilku Niemieckich. Fajnym dodatkiem był też kącik porad TV satelitarnej. Mówiąc szczerze to dzięki tej gazecie zainteresowałem się tematem telewizji satelitarnej i możliwością odbioru innych satelit niż Hotbird. Teraz poszedłem z duchem czasu, mam na smartfonie aplikację Onet Program Tv. Najbardziej ta aplikacja przypadła mi do gustu. Gazetę To&Owo czasem jeszcze kupię ale to przy okazji gdy jestem w kiosku i wpadnie mi w rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam takie pytanie: czy w "Dziennik Trybuna" dalej jest program telewizyjny - w wydaniu piątkowym? Pytam się, bo dzisiaj zakupiłem sobie tą gazetę w wersji (nie wiedzieć dlaczego ta gazeta dzisiaj była w kiosku w wersji na środę i czwartek), a kiedyś był tam program w wersji codziennej, jeżeli się nie mylę.

Mam też pytanie o Program TV z Super Nowości - czy tam są jakieś zmiany w porównaniu do ogólnopolskiej wersji, czy listing tam jest taki sam jak w ogólnopolskiej wersji Programu TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gierek napisał:

Mam też pytanie o Program TV z Super Nowości - czy tam są jakieś zmiany w porównaniu do ogólnopolskiej wersji, czy listing tam jest taki sam jak w ogólnopolskiej wersji Programu TV. 

Na pewno jest mniej stacji niż w przypadku wersji ogólnopolskiej (nie ma 5 strony w listingu), a treści niebędące stricte programem telewizyjnym ograniczają się na dobrą sprawę do spisu seriali, kalendarium sportowego (obydwa na stronach 2-3) i newsów o gwiazdach na ostatniej, 32 stronie.

Edytowane przez manieq01
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jeszcze jedno pytanie, żeby nie zawracać głowy: z tego co wiesz, z tego co się orientujesz, to kanały z 5 strony (mam na myśli TV Trwam, TVP ABC, Metro, WP i Nowa TV) są na poprzednich stronach, czy nie ma tych kanałów? Będę musiał z ciekawości kupić kiedyś ten Program TV. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że dla mnie oczywistą rzeczą powinno być tworzenie listingów najpierw od stacji dostępnych w ogólnopolskim DVB-T... Jak widać, tak nie jest, bo mamy sytuację, która już występuje w Tele Tygodniu - brak Eski TV. Szkoda. W To i Owo brakowało Polo TV, więc mogłem nawet i liczyć na dodanie tego kanału, ale jednak nie ma tego kanału. Moim zdaniem w To i Owo listing przydałoby się zmienić, bo działanie w stylu "coś za coś" jest bez sensu. 

Edytowane przez Gierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak już wspominałem w innym temacie zmarł Jerzy Weber - pomysłodawca i wydawca niemal wszystkich (poza kilkoma wyjątkami) pism segmentu tv guidów czyli pism telewizyjnych Wydawnictwa Bauer których to prowadzenie okazało się sukcesem - no może poza kilkoma wyjątkami. Był on też wieloletnim refaktorem naczelnym "Tele Tygodnia" i to właśnie ta gazeta pożegnała go na Facebooku:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2855965837791835&id=130340047021108&fs=0&focus_composer=0

Przypomnę tutaj że to właśnie śp. Pan Jerzy Weber w 1998 roku wymyślił plebiscyt "Telekamery" prowadzony co rok przez redakcje Tele Tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...