Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od początku mi się wydawało, że ta gazeta ma grafikę podobną do Tele Programu. Widziałem skany części magazynowej (z 2009 roku) i czcionka w (mam na myśli samą górę strony, na której są podane np dzień tygodnia, imieniny itd) była taka sama jak w Tele Programie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od przyszłego wydania Kropki TV (mam na myśli wydanie, które będzie w sklepach 26 sierpnia) mogą nastąpić zmiany. Została pokazana okładka, na której jest inna czcionka i kilka innych dodatków i inne rzeczy. Liczba stacji ma dalej wynosić 101, ale myślę, że listing ulegnie zmianie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem w "Tele Tygodniu" zmiany w dziale sportowym. Wcześniej było w nim więcej opisów wybranych wydarzeń, zaś kalendarzyki (jeden tylko na piłkę nożną, drugi na pozostałe dyscypliny) zajmowały mniej miejsca. Natomiast jak teraz patrzę na numer dostępny do dzisiaj w sprzedaży, to widzę, że opisów jest mniej, zamieszczone są na dole stron 26 i 27, natomiast pozostałe 3/4 powierzchni tychże stron zajmuje rozpiska z podziałem na dyscypliny. Najwięcej jest piłki nożnej, ta dyscyplina jest na początku, potem są one ułożone w kolejności alfabetycznej. Wprowadzono też 2 oznaczenia: P w kółeczku oznacza możliwy występ Polaków w danych zawodach, natomiast flaga biało-czerwona jest używana do oznaczania polskich rozgrywek ligowych i występów reprezentacyjnych.

Wydaje mi się, że teraz ta rubryka jest bardziej przejrzysta, łatwiej można odszukać interesującą relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja posiadam już nowy numer To i Owo. Likwidację TOP 10 najbardziej polecanych pozycji oceniam na plus, ale resztę... już nie. Powiększenie sekcji sportowej z opisami do 4 stron i po 2 strony na przejrzyste opisy filmu i dokumentów oceniam na plus, ale resztę - nie, tak jak wspominałem. Jest za mało stron z opisami premier VOD, opisów audycji z serwisów streamingowych, na kino też jest mało miejsca, brakuje opisów audycji dziecięcych, młodzieżowych, a opisy audycji rozrywkowych i hobby są pod względem ułożenia kolumn dziwnie przedstawione. Boli też brak zmian w listingu. Ogółem to chyba jednak na plus ocenię nowe To i Owo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sam listing to nie ma żadnych zmian, tylko ta belka na górze, co to od zawsze była czerwona, teraz jest niebieska :D

Nieco pozmieniano w grafice przy części "do czytania", z sekcji sportowej wyrzucono opisy niektórych wydarzeń, więc jest teraz sam duży kalendarz na dwie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym doszła zupełnie nowa sekcja filmowa z opisami i troszkę pozmieniała się grafika w belkach z podtytułami stron. Boli i to bardzo brak zmian w listingu, gdy się popatrzy np na ramówkę kanałów serialowych - zamiast numerów odcinka jest podany rok powstania serialu - dziwnie to wygląda, ale to tylko jeden z kwiatków. Niestety na FB była taka lekka kłótnia z TT o zmiany w listingu. TT pozostał nieugięty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dziś przy okazji wizyty w Empiku zauważyłem nowy twór o nazwie "Panorama TV" - prawdopodobnie wydawany przez Bauera. Wyróżnia się on tym, że składa się w przeważającej części z krzyżówek, ale zawiera też program telewizyjny na dwa tygodnie (począwszy od dzisiaj do 2.01.2020). Moją uwagę przykuł taki fakt, że listing tam prezentowany jest bliźniaczo podobny (jeśli nie identyczny) do tego z Tele Maxa / Super TV. Cena: 3,69 zł.

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Format gazety jest taki sam w Super TV i Tele Maxie czy inny? 

Trochę o nowej gazecie pisze Empik: https://www.empik.com/panorama-tv,p1237138287,prasa-p?fbclid=IwAR03OvCHaJpSzgEqAyf69B2WgJExEmlXxIMMLDJ9E2GHy3qvc3ZDLC1cA1c

O ile pomysł dobry o tyle ceną Bauer urwał się z choinki.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...