Jump to content

PatrykZ

Users
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About PatrykZ

 • Rank
  Amator
 • Birthday 04/15/2003

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Włocławek, Polska
 • Hobby
  Telewizja oczywiście i zbieranie zagranicznych gazet

Recent Profile Visitors

209 profile views
 1. Wysyłając @gameworld1 skany z Tele Tygodnia z 2004, zapomniałem o unikacie, który dane mi jest posiadać. Jest to program radiowy z tegoż numeru TT na dni od 14.05 do 20.05.2004. Oto on: https://postimg.cc/N9bDVVNz
 2. A pokażesz te skany na forum?
 3. No i jak, ktoś kupił Kropkę TV i wstawi nowy listing?
 4. Zapraszam na moją Facebookową stronę o zagranicznych gazetach. Oto mój ostatni post.
 5. @Gierek, a będziesz mógł zrobić zdjęcia bądź skany tych gazet? Zależy mi najbardziej na TV Okey!, bo nigdy go nie miałem i nie widziałem, a chciałbym zobaczyć, jak to wyglądało.
 6. Przed chwilą na pasku w TVN24 jakiś poliglota napisał "Samochód uderzył w drzewo w Kostrzyniu nad Odrą" Powinno być "w Kostrzynie".
 7. Zrobiłem @gameworld1 i mu wysłałem, ale pomyślałem jeszcze, że mogę tu opublikować. Zrobiłem zdjęcia mojego numeru To & Owo na dni od 4 do 10 stycznia 2003 roku i wstawiłem na swój Dysk Google. Przesyłam Wam do tego link, ale plik jest za duży na normalne wyświetlenie, więc trzeba pobrać. Wyświetli Wam się komunikat o tym, że Google nie zrobiło skanu antywirusowego, bo plik jest za duży i pyta się, czy i tak chcesz pobrać. Kliknijcie normalnie przycisk "Pobierz", bo nic się nie stanie, nie będzie żadnego wirusa, bo tego PDFa robiłem własnoręcznie ze swoich zdjęć z telefonu. Zapraszam!!! https://drive.google.com/file/d/12oBFMHzOJS5YKTnF_Swk5YZat4XqHpCj/view?usp=sharing We wtorek jeszcze wyślę Gameworldowi drugi i ostatni numer, który posiadam na dni 17-23 maja 2003 roku i potem opublikuję go też tutaj.
 8. A jeśli o przegląd tych 117 gazet, to jaka to jest strona?
 9. Boże, jaka amatorszczyzna!!! Jak ktoś mógł coś takiego wypuścić na wizję?!
 10. U mnie w Satfilmie również był i został zlikwidowany w 2010 roku. Mogłem go tylko oglądać u dziadka, bo my mieliśmy tylko nastawione TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV Kujawy, MTV Base i Dance i TVP Info. Miałem wtedy może z 5 lat, ale doskonale pamiętam MultiPIPy.
 11. Jak to śpiewały Spice Girls "VIVA Forever!!!" [*] A teraz utwór, który zawsze będzie mi się kojarzył z Vivą:
 12. Ma ktoś skany z tygodnika Tele Gwiazda? Ta gazeta była krótko, ale może ktoś ma? I ponawiam pytanie o skany z TV Okey!
 13. A jakie studio ma ten kanał? Czy te stare z TVP Info czy inne?
 14. Ponadto ta wersja jest dostępna na YouTube:
×
×
 • Create New...