Jump to content

an10ka

Users
 • Content Count

  307
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Dobra

About an10ka

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardziej mi chodziło, czy na transporterze coś robili. Po ponownym przeszukaniu wszystko działa prawidłowo.
 2. Posiadam TNK HD (karta z CAM) Czy też Wam zniknęły TVP INFO I TVP 3? Ponownie musiałem przeskanować transporter 10719. Coś zmieniali na tej częstotliwości?
 3. Witam! Nie chcę zakładać nowego wątku więc zapytam tutaj. Czy Ktoś już dokładał dodatkowy konwerter do monoblock twin? Czy można taki układ połączyć DISEqC?
 4. Od kiedy na Polsacie w DVB-T w HbbTV można oglądać POLSAT NEWS? Dzisiaj bardzo pozytywnie zostałem zaskoczony A może dawno nie oglądałem DVB-T
 5. Czy dobrze zrozumiałem? Jeżeli przedłużę umowę na 24m-ce to zamiast 49zł będę płacił 20zł + aktywacja za Evobox Lite 29zł. Te 3 darmowe miesiące to bez wymiany dekodera oczywiście ps. Sam byłem zdziwiony jak zobaczyłem rachunek za Familijny HD 49zł. Ale taką umowę kilka lat temu podpisał znajomy. Umowa już jest na czas nieokreślony i chcę znajomemu pomóc w podpisaniu nowej umowy.
 6. Co można wynegocjować mając pakiet Familijny HD i płacąc 49zł za ten pakiet. A dekoder SAGEMCOM prosi9 się o wymianę (najlepiej EVO).
 7. @Satelitowiec Spokojnie na talerzu 60cm z Cyfry złapiesz 3 satelity. Ustaw Astrę 19,2E centralnie. Po jednej stronie zez na 28,2E (wiązka europejska). Po drugiej stronie zez na HB13E. Wszystko przetestowane na mojej antenie z C+ ps1. podrzucam pomiary https://zapodaj.net/26a319f864c1d.jpg.html https://zapodaj.net/c80f30c3f3555.jpg.html https://zapodaj.net/d7adbd55c5143.jpg.html https://zapodaj.net/a62cbede9294f.jpg.html https://zapodaj.net/43e062ef5b83a.jpg.html Jak widać 28,2E (wiązka europejska) łatwo odebrać. Gorzej zrobić zeza na 23,5E na standardowym LNB ps.2. nie mogę wyszukać pomiarów jak astra jest centralnie HB na zezie
 8. Właśnie czytam sobie co nowego na forum a tutaj taki NEWS Polonia 1 w HD Teraz tylko brakuje słowa "premium" Aż musiałem odpalić WP Pilot i po wyświetleniu 9 reklam MAM P1 HD
 9. @juhuhu Myślę, że straszą. Chcą, żeby przejść na abonament. Doładowałem, znajomym SMART HD (teoretycznie do 14listopada). Jak uda mi się dodzwonić na infolinię to dowiem się czy faktycznie doładowanie przeszło do 14XI. Kiedyś było fajnie. Można było sprawdzić do kiedy aktywne jest doładowanie przez internet. ps. właśnie dzwoniłem na infolinię. Karta została doładowana do 28.11.2020. O podwyżkach, zmianach oferty i inny "kodowaniach" nie wiadomo (przynajmniej konsultant tak mi powiedział).
 10. Mam dwie karty: Pierwszą (TNK HD) ładuję za 20zł mam na rok podstawowe kanały (następne załadowanie wrzesień 2020). Druga to SMART HD załadowana za 180zł(czyli rok) do końca września 2020. Dlatego we wrześniu zobaczę jak to będzie wyglądało.
 11. Następne doładowanie dopiero zrobię we wrześniu, więc teraz niestety nie odpowiem na to pytanie.
 12. Status: Aktywna Maksymalna data, do której można doładować kartę: 31.10.2020 Tak jest u mnie na TNK HD, ale myślę, że ten termin przedłużą. Pewnie napiszą "W związku z wirusem przedłużamy do ......"
 13. Zgadzam się z @Gierek Kiedyś kupowałem TO i OWO bo oprócz polskich stacji był program zagranicznych stacji w FTA. Szczególnie o niemieckie mi chodzi. Mogli by zrobić TO i OWO "bis" z samymi stacjami zagranicznymi fta.
 14. Znalazłem ciekawe rozwiązanie na "Błąd odczytu" "Nieobsługiwany format wideo". Wymieniłem konwerter Unicable na konwerter TWIN. Od 4dni żadne dziwne komunikaty nie wyskakują na EVOBOX HD. Czyżby problemem była komunikacja między konwerterem a dekoderem?
×
×
 • Create New...