Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że kanały znikną po Euro bo kto będzie za nie płacił tyle. Chyba, że po Euro zostaną dołączone do pakietów

Przecież nikt nie bedzie za nich tyle płacił po EURO. Kanały znikną z nc+, być może też z kilku kablówek. Obstawiam, że w Cyfrowym Polsacie zostaną dołączone do SportHD.

 

Pamiętajmy o tym, że niedługo zniknie Polsat Sport News, potrzebują co najmniej jednego nowego kanału sportowego.

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te kanały są na stałe czy tylko na miesiąc jak na MŚ w siatkówce?

Czy będzie możliwość wykupienia kanałów mając najniższy pakiet Cyfrowego Polsatu?

Czy będą wersje SD tych kanałów?

1. Nie wiadomo nic oficjalnie, Polsat dostał na nie koncesję od KRRiT na stałe nadawanie, więc pewnie zostaną IMHO.

2. Na pewno tak, być może dostaniesz je nawet w cenie abonamentu.

3. Raczej nie, byłaby już jakaś informacja na ten temat. Zresztą po co nam teraz wersja SD?

 

1. Jako że praktycznie znika Polsat Sport News to rzeczywiście minimum jeden kanał powinien zostać.

Dzisiaj z tego co zauważyłem to nie było miejsca na półfinał Djoković-Nishikori bo na PSE zapodali.... taniec towarzyski

2. Jeśli dostałbym je za free do mojego biednego abonamentu to byłby szacun dla Polsatu, ale jakoś w tej opcji nie widzę...

3. Mam nc+ z Canal+ i Elevenami i do tego moduł Polsatu dla sportowych kanałów.

W abonamencie za 19,90 zł mam oczywiście tylko wersję SD, bo wersje HD są od ok. 50 zł miesięcznie (40 zł za familijny i 10 zł za pakiet Sport). Stąd też myślałem, że może uruchomią wersje SD i zapodadzą za free tym od Rodzinnego (19,90zł/m-c)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj z tego co zauważyłem to nie było miejsca na półfinał Djoković-Nishikori bo na PSE zapodali.... taniec towarzyski

 

No właśnie. Wiele osób pisze" :a po co im dodatkowe kanały, jak oni nie mają co puszczać?" A fakt jest taki, że owszem, Polsat ofertę piłkarską ma biedną, ale ogólną sportową ma dość bogatą. I często zdarza się, że nakłada się np. siatkówka, tenis, jakiś mecz ligowy i nie ma gdzie pokazać wszystkiego.

 

 

Jeśli dostałbym je za free do mojego biednego abonamentu to byłby szacun dla Polsatu, ale jakoś w tej opcji nie widzę...

 

Też mi się wydaje, że za darmo dostaną je tylko ci z pakietem Sport HD, no ale poczekajmy do poniedziałku na ostateczne informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tylko czekam na oficjalną informację, że kanały pojawią się w ofercie nc+. W sumie to nawet jestem zadowolony z tej decyzji - nie muszę wiązać się długą umową z Polsatem, jeśli tylko obchodzi mnie Euro, a będę mógł (prawdopodobnie) obejrzeć spokojnie Euro w telewizji w jakości HD, a nie męczyć się z Iplą czy innymi serwisami. Do tego jak ładnie to opakują - co potrafią - to będzie się oglądać jeszcze przyjemniej. I bez reklam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze się wahałem ale jak zobaczyłem suchy plan transmisji(hity będą kodowane i nie można sobie pozwolić żeby ich nie zobaczyć).To myślę, że też zdecyduję się na wykup polsatów w nc+.

Pytanie czy się tam pojawią i czy cena nie przekroczy średniej krajowej. Myślę, że się pojawią mając na uwadze jak nc+ostatnio podpadło fanom piłki. Jak nie tam to poratuję się iplą. 

Niemieckie kanały sobie podaruję bo nie lubię języka niemieckiego. Poza tym mogą te mecze zakodować na hot birdzie a nie będę się bawił w astrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat czeka pewnie na informacje z rynku, jaka będzie sprzedaż tych kanałów u innych operatorów kablowych i satelitarnych. Jeżeli pokryje ona koszty związane z nabyciem praw to może w CP będzie za darmo, a jeśli nie, to pewnie będą dodatkowo płatne. Gdyby z góry chcieli je dać za friko swoim abonentom, to chwalili by się tym od dawna, a tak stoi to pod znakiem zapytania.

[...]

Edytowane przez Barti
Dział III pkt 6 Regulaminu forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na siatkę w Plusie to tylko abonenci mający Internet i zasięg LTE mieli transmisje za free, ja niestety byłem wtedy tylko w 3G więc nie mogłem z tego skorzystać, BOK kazał mi wykupić za 99zł :D Ale z tego co czytałem to przez pierwsze dni turnieju było tylko 320p potem pojawiło się 576p, HD chyba nie było. Jakby tak dali i na EURO to tym razem bym nie pogardził :) LTE już do mnie dotarło :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie tę opcję wykupi niewielka grupa kibiców. Dla większości wystarczą mecze Polaków + decydująca faza. Mimo wszystko dobrze, że pojawi się możliwość wykupienia kanałów na platformie nc+ i w innych sieciach kablowych. Dzięki temu nie ma konieczności. specjalnego kupowania CP i wiązania się umową na pewien okres czasu, by przez miesiąc oglądać Mecze EURO 2016.

 

Swoją drogą - jestem ciekaw czy CANAL+ przygotuje jakiś magazyn podsumowujący dzień na EURO, tak jak przy okazji Mistrzostw Świata w 2014 roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ipli było 99 zł ,a w NC+ - 81 zł. przy siatkówce. 

Tylko te 81 zł w nc+ było efektem, jak podkreślało samo nc+, rezygnacją z zysku i chęcią umożliwienia abonentom wykupienia tej opcji po takiej cenie, jaką chciał od nich Polsat (mecze reprezentacji, impreza w Polsce, chcieli przyplusić marketingowo i nie zarabiać na "narodowej tragedii", czyli braku meczów Polaków w otwartej tv). Teraz te mecze są w otwartej tv, a więc ewentualne wykupienie tych nowych Polsatów podyktowane jest tylko i wyłącznie zachcianką abonentów, dlatego wątpię, aby nc+ się patrzyło, jak Polsat "na ich terenie" ściąga hajs i coś sobie doliczą.

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za prawa do Euro 2016 Polsat zapłacił dużo więcej niż TVP za mundial. To kwota zapewne w granicach 30 mln euro, a warto pamiętać, że mistrzostwa Europy to o 13 meczów mniej niż podczas mundialu. Polsat podjął ryzyko biznesowe i wybrał najlepszy dla siebie model, aby uzyskać z inwestycji jak największy zwrot. Ma takie prawo - zainwestował swoje prywatne pieniądze i nie chce ich stracić. Dlatego nie mam pretensji do Polsatu.

 

Jeśli ktokolwiek zawinił to UEFA, która sprywatyzowała europejską piłkę nożną i traktuje turnieje o mistrzostwo Europy jak maszynkę do zarabiania pieniędzy. Jeśli europejskiej piłkarskiej centrali naprawdę zależałoby na jak najszerszej widowni Euro 2016 i uważałaby, że to wielkie święto futbolu, to już w warunkach przetargu skierowanego do stacji telewizyjnych określiłaby, że wszystkie mecze mają być w otwartych kanałach. Wtedy pokazałaby, że naprawdę troszczy się o każdego kibica futbolu, nawet kosztem swoich niższych zysków.

http://www.sport.pl/euro2016/1,136510,20059500,euro-2016-kibice-miejcie-pretensje-do-uefa-nie-do-polsatu.html

 

Trudno sie nie zgodzic z ta opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzili z ceną -do 50 zł bym dał żeby wykupić kanały na NC+. Jak dobrze że mam mam monoblocka - wiec będe oglądał w EURO HD na Astrze po niemiecku, 100 zł nie dam.

 

Przecież jakby dali cenę do 50 zł to kilkanaście razy wiecej klientów wykupiło by dostęp. Nie rozumiem polityki Polsatu.

Edytowane przez wilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...