Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gale bokserskie czy MMA nie mają żadnego znaczenia przy ME w piłkę nożną. Do tego w boksie z tego co wiem PPV chciał Adamek, a przy MMA chce KSW. Teraz nikt nic nie narzuca, Polsat nie realizuje tej imprezy, a cena jest 2x wyższa. I tak, liczyłem na Euro 2016 w ramach abonamentu lub za niewielką dopłatą.

Edytowane przez azrekbor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam za 1 walkę a tutaj za 27 meczów cena 2 razy wyższa to ok. 3 złote za mecz a nie 40. Do tego przy meczach obecnych w otwartym tylko w PS 2 profesjonalne studia i opinie ekspertów, analizy błędów sędziowskich itp. Ci co nie płaca będą oglądać reklamy w tym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

A od kiedy te 3 ostatnie są darmowe? Jak C+ by to kupiło to było by jeszcze gorzej bo tutaj jednorazowa opłata a gdyby C+ miało Euro to ktoś kogo nie interesuje piłka klubowa nie miał by możliwości kupienia samych mistrzostw.

 

Więc nie ma rozwiązania, które będzie dobre dla wszystkich bo dla tych co interesuje tylko ME to lepsze płatny jednorazowo PS 2 i PS 3 niż wielomiesięczny abonament C+. Więc nie ma dobrego rozwiązania dla wszystkich. Dla jednych dobrze tak dla drugich tak.

 

Gwarantuję, że PS 2 podczas mistrzostw będzie miał lepsze wyniki oglądalności niż C+ podczas LM. Właśnie dlatego, że można kupić tylko na same mistrzostwa a nie wiązać się miesiącami.

Dzielenie praw piłkarskich i robienie z nich ''premium'' w przypadku CP jest słabe. Jeśli raz się uda to i druga raz się sprzeda. Większa cześć osób od samego rana będzie rozgrzewać call center bo wątpie aby pozwolili sobie na 79zł. Wyników oglądalności raczej nie podadzą.. mogą tylko na koniec się pochwalić ile abonentów miało dostęp do kanałów PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam że wybierając pakiet o nazwie "premium" skusił mnie napis "pełna oferta telewizyjna' - teraz okazuje się że nie wszystkie, więc można to podciągnąć pod wałek i atakować odpowiednie instytucje.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez cr3pt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To, że przedłużyłeś umowę o jeden miesiąc np. do końca EURO nie oznacza, że będziesz miał aktywowane kanały PS2 i PS3. Warunkiem aktywowania kanałów jest przedłużenie umowy na 24 miesiące. Jak Cię konsultant zapewniał i zarzekał, że jednak będziesz miał dostęp do tych kanałów, to OK. Ale dziwne, gdyby tworzyli taki precedens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem do ARD zapytanie odnosnie dostepnosci kanalu na 13E podczas Euro 2016. Oto jaka dostalem odpowiedz.

Derzeit gibt es keine Pläne, die Übertragung der ARD über Hotbird für den Zeitraum der UEFA Euro2016 einzustellen. Anders als bei der FIFA WM2014 liegen uns hier keine Bedenken der Rechteinhaber vor. Da die Euro2016 schon nächsten Monat beginnt, sind wir relativ sicher, dass wir unseren Zuschauern das Programm auch über Hotbird zur Verfügung stellen können.

Czyli ARD bedzie nadawac na 13E podczas Euro 2016.

 

Jesli ARD bedzie nadawac to ZDF takze. W takim wypadku nie wroze sukcesu CP w sprzedazy platnych kanalow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już znany logotyp Polsatu Sport 2 HD.Zapewne podobne będą loga innych stacji sportowych Polsatu.

http://satfilm.pl/index.php/komunikaty-footer/509-pilkarskie-mistrzostwa-takze-u-nas

Śliczne to logo. Jak sobie mazakami kiedyś rysowałem swoje wersje logotypów to mi ładniejsze wychodziły. Ciekawe czy za zmianami logo pójdzie też zmiana cen i nazw :P

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem niniejszego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d2fb8a5c9dc3e1f8a44d6bec75f36b3b.png

Nie dzięki mati. Wolę z reklamami, ale w Polsat Sport i Polsat Sport Extra. 

 

 

 

A tu coś dla rozluźnienia atmosfery: 

http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_43994.jpg

 

Nie wiem czy ktoś już to wrzucał czy może to fake, ale dobre  :mrgreen:

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...