Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

abo CP nie mogą mieć pretensji bo płacimy za pakiet sportowy a nie za to co jest w nich emitowane

 

Jeśli komuś konsultant powiedział coś w stylu: "oferujemy panu pakiet kanałów sportowych, na których obejrzy Pan wszystkie mecze EURO 2016" to bez problemu można to zaskarżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego się nie spodziewałem zupełnie, że nawet abonenci CP będą musieli tyle dopłacać. To już jest skandal.

Transmisję najciekawszych meczów wyłącznie w Polsat Sport i Polsat Sport Extra byłbym w stanie zrozumieć, ale to już jest jawne zdzierstwo.

Pan z wąsami robi wszystko byle tylko jak najwięcej się nachapać. Ciągle mu mało i mało. Za chwilę za mecze I ligi będzie chciał żeby mu dopłacać. To jest kpina.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 2 strony. Abonament na pływalnie wykupiony ale za kawę się dopłaca. Bilet do kina kupiony ale za popcorn się dodatkowo dopłaca. I tak samo tutaj. Chcenie Euro w pakiecie to tak samo jakby kawę czy popcorn chciało się dostać w pakiecie.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem PPV przy boksie, bo tak chciał Adamek, zrozumiałem przy MMA, bo tak chciało KSW, zrozumiałem przy MŚ w siatce, bo wycofał się sponsor i abonenci CP dostali za free, ale teraz za nic tej decyzji nie rozumiem. To jest największe przegięcie ze strony Polsatu w historii!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca tak samo. Raczej abonament na pływalnie wykupiony, ale na niektóre baseny. Bilet do kina kupiony, ale na niecałą połowę filmu etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 2 strony. Abonament na pływalnie wykupiony ale za kawę się dopłaca. Bilet do kina kupiony ale za popcorn się dodatkowo dopłaca. I tak samo tutaj. Chcenie Euro w pakiecie to tak samo jakby kawę czy popcorn chciało się dostać w pakiecie.

 

To całkiem inna sytuacja. Wiele osób zostało skuszonych wizją EURO 2016 w kanałach sportowych Polsatu, a jak się okazuje zostaną stworzone nowe, za które trzeba dopłacić. To tak jakbyś kupił bilet na film i po obejrzeniu reklam i pierwszych 20 minut w kinie powiedzieli, że jak chcesz obejrzeć resztę, to musisz dopłacić.

Do kawy czy popcornu porównałbym tutaj pakiety dodatkowe, np. IPLA Mix czy VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 2 strony. Abonament na pływalnie wykupiony ale za kawę się dopłaca. Bilet do kina kupiony ale za popcorn się dodatkowo dopłaca. I tak samo tutaj. Chcenie Euro w pakiecie to tak samo jakby kawę czy popcorn chciało się dostać w pakiecie.

 

 

Tylko co ma kawa do pływalni? Tutaj mamy el.EURO 2016 w kanałach, zapowiedzi samego EURO w kanałach, ale juz EURO ekstrapłatne. Zresztą Solorzowi wcale nie zalezy żeby ktoś to kupił za 79,99 i zapłaciłraz- jemu zależy na tym, żeby jak najwięcej Abonentów utrzymać na długoterminowe lub nałapać, bo tu chodzi o Grupę, o wyniki, o giełdę

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dziwię się, że jeszcze niektórzy oczekują od właściciela Polsatu jakiejkolwiek "filantropii". Jeszcze raz podkreślę- fajnie, że żadna z największych imprez w niedalekiej przyszłości nie będzie w Polsacie. Mam nadzieję, że TVP, Eleven, Eurosport czy Canal+ na to nie pozwolą. Tylko w takim wypadku mamy pewność, że zobaczymy jakieś imprezy w ramach posiadanego abonamentu. W CP mamy pewność, że to będzie jakiś rodzaj PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrażenie sprzeciwu wobec jakiegoś działania według mnie nie jest "oczekiwaniem filantropii". Z resztą tego co napisałeś @Arkon trzeba się zgodzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tym samym można by było zakończyć tutaj tę prowadzącą w zasadzie donikąd dyskusję odnośnie polityki cenowej Cyfrowego Polsatu.

Raz, że nie o tym jest niniejszy wątek; dwa, że i tak my, Użytkownicy forum "Sat Kuriera" i tak nie mamy na tę politykę żadnego wpływu i nasze "biadolenie" tutaj na forum nic nam nie pomoże.

Pan Zygmunt i tak zrobi, jak zechce. :? To jest jego biznes, jego firma i my możemy się tylko na te jego warunki zgodzić i odpowiednio mu zapłacić albo możemy się nie zgodzić i z jego usług nie korzystać. :roll:

I tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Zygmunt zrobi tak, aby jak najwięcej zyskać. Możemy również wyrazić kategoryczny sprzeciw tej jego postawie i wtedy straci dobry PR. Tak działa wolny rynek. Dyskusję o tym powinno się przenieść do innego wątku.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś konsultant powiedział coś w stylu: "oferujemy panu pakiet kanałów sportowych, na których obejrzy Pan wszystkie mecze EURO 2016" to bez problemu można to zaskarżyć.

 

Poważnie? dadzą retransmisje dzień później, i co? będą wszytkie mecze? będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam nadzieję, że TVP, Eleven, Eurosport czy Canal+ na to nie pozwolą.

 

A od kiedy te 3 ostatnie są darmowe? Jak C+ by to kupiło to było by jeszcze gorzej bo tutaj jednorazowa opłata a gdyby C+ miało Euro to ktoś kogo nie interesuje piłka klubowa nie miał by możliwości kupienia samych mistrzostw.

 

Więc nie ma rozwiązania, które będzie dobre dla wszystkich bo dla tych co interesuje tylko ME to lepsze płatny jednorazowo PS 2 i PS 3 niż wielomiesięczny abonament C+. Więc nie ma dobrego rozwiązania dla wszystkich. Dla jednych dobrze tak dla drugich tak.

 

Gwarantuję, że PS 2 podczas mistrzostw będzie miał lepsze wyniki oglądalności niż C+ podczas LM. Właśnie dlatego, że można kupić tylko na same mistrzostwa a nie wiązać się miesiącami.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale wielu jest takich, którzy mają pakiety podstawowe a piłką nożną interesują się co 2 lata. kiedy są ME i MŚ. To pewnie, że najlepiej wszystko za darmo ale skoro musi być płatne to lepiej zapłacić 1 raz Solorzowi niż co miesiąc C+ skoro po mistrzostwach ich piłka klubowa nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Trzeba mieć twarde dowody, że Polsat "gra nieczysto". @Maris jak masz nagrane takie zapewnienie konsultanta to walcz o swoje.

Umowę przedłużałem w punkcie obsługi i powiem, że bynajmniej nie dlatego, żeby mieć możliwość obejrzenia wszystkich meczów ME w piłce nożnej. Wydawało mi się jednak oczywistym (nawet nie brałem tego pod uwagę), że jako abonent Cyfrowego Polsatu z wykupionym dostępem do pakietu Sport HD będę miał dostęp do wszystkich transmisji live z EURO 2016. W sumie za jakieś 30-40 zł mógłbym jeszcze zrozumieć, ale za 79 zł. Jeżeli własnych abonentów stawia się niemalże na równi z abonentami innych platform satelitarnych oraz operatorów telewizji kablowych, to czegoś tu nie rozumiem. Pewnie TVP nie udało się odsprzedać sublicencji, więc trzeba będzie to sobie odbić na własnych abonentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie argument,że kanały sportowe Polsatu są oferowane za niską cenę nie jest odpowiedni. Przecież CP nie jest do tego zmuszany, taką mają politykę cenową i tyle.  

Oby produkt oferowany w zamian : ooczka, eksperci, materiały były odpowiednio wysokiej jakości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że nie zapewniał? Po co się płaci ten abonament? Żeby potem dodatkowo dopłacać? I to 79 zł nawet dla tych, którzy mają full pakiet?

No i co z tego, że muszą płacić ci, którzy mają full pakiet? Za gale bokserskie i PPV też muszą płacić.

Myślałeś, że Euro obejrzysz na kanałach, które są w pakiecie za 9.90?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...