Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat w tej tabeli:

http://www.ipla.tv/docs/Tabela-dostepnosci-pakietow-17.05.2016.pdf

Brak kanałów live jest w każdym pakiecie (nie tylko z Euro!) w każdym Smart TV oprócz Samsunga... 

EDIT: Hah, nieogarnięty jakiś dziś jestem Twoja racja przepraszam za wprowadzenie w błąd :D Ja i tak jak wykupię to będę oglądał na PC podłączonym do TV, bo na LG z 2012 strasznie mi ta aplikacja tnie...

Może CP ma jakąś umowę z Samsungiem? A to nie jest tak że przy zawarciu umowy w Plusie można teraz właśnie TV Samsunga sobie dobrać?

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d2fb8a5c9dc3e1f8a44d6bec75f36b3b.png

Nie dzięki mati. Wolę z reklamami, ale w Polsat Sport i Polsat Sport Extra. 

 

 

 

A tu coś dla rozluźnienia atmosfery: 

http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_43994.jpg

 

Nie wiem czy ktoś już to wrzucał czy może to fake, ale dobre  :mrgreen:

To nie jest fejk, na serio wczoraj taką wkrętkę zrobili

XD

http://footroll.pl/u-nas-polsat-pokaze-wszystkie-mecze-holandii-euro-2016/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt.Do tej pory obie platformy nie wymieniały się swoimi kanałami premium, a abonenci NC+ mogli jedynie oglądać Polsat Sport News, który jest także dostępny w naziemnej telewizji cyfrowej.Chyba ktoś zapomniał że były kanały Premium z imprezą siatkarską.Więc żadem przełom jak to piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem kto pisze te artykuły. Taki to i ja bym napisał. Właściwe to o niczym. Wszystko co i tak wiemy dzięki temu wątkówi. Dlatego dobrze ze ten wątek jest, bo całe info jest w jednym miejscu.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wykupie jak bedzie u mojego operatora. Nie bede słuchał euro z czeskim albo niemieckim komentarzem. 100 zł na dwa lata to nie majątek tylko wiadomo każdy chce darmo...taka mentalność...lepiej stream albo zagranica byleby nie zapłacić. Moim zdaniem warto od 13 program live - super przezywanie Euro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe logo+PS2/HD, PS3/HD

 

31258.jpg31259.jpg31257.jpg31227.jpg31260.jpg

No i po co te zmiany. Było fajnie, dynamicznie. A tak, to teraz zalatuje logotypem Canal+ Sport. Chyba, że zmiana logotypów PolSatów Sport a'la Canal+ Sport, to przygotowania do umieszczenia kanałów sportowych PolSatu w nc+ (nie myślę tu tylko o gdybaniu co do PolSat Sport 2 i 3).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mi się wydaje. Wtedy mielibyśmy najważniejsze transmisje na PS i PS2 a co nie mieściłoby się na tych dwóch antenach mogliby puszczać na PS Extra.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...