Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, Polsat jak zawsze sobie życzy duże pieniądze za usługi. Ale oczywiście jak zwykle nie potrafi nawet tym osobom zapewnić naprawdę wysokiej jakości. To zawsze oburza w tej stacji. Jak już zapłacę, stracę pieniądze, to przynajmniej do [beep]y zapewnijcie mi jakość tego, za co niemało zapłaciłem. A tu niestety nadal ich polskie myślenie: mało dać, dużo brać.

 

To jest śmiech i kompromitacja, ludzie będą płacić op 100-110 zł, a oni łaskawie "zrobili trochę miejsca" na transponderze bidulki. Z łaski. Takimi właśnie rzeczami się powinna zajmować KRRiT. Czy usługodawca zapewnia adekwatne warunki usługi, w porównaniu do zysków. W CP prawie nigdy tak nie jest. A jak nie ma sprzeciwu, to można testować, przykręcać śrubę, obniżać koszty i jakość, a ceny podnosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

To co ja myślałem to jedno, inna sprawa co CP z tym zrobi ?

 

Eleveny są płatne 15zł a w sumie mogłyby wchodzić w pakiet SportHD.

Skąd możesz wiedzieć, że one by ewentualnie weszły w skład pakietu bez dodatkowych opłat ?

 

Na szczęście takich dylematów nie ma i musiałbym się z koniem na łby pozamieniać aby przedłużyć umowę z powodu tych 79zł.

oj @kaeres Cyfrowego Polsatu ci się zachciało! Było odchodzić z nc+? To teraz cierp. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisaliście kilkanaście postów temu o komentatorach finału na Polsacie: Borek-Lubański. No fajnie, ale czymś o wiele bardziej elektryzującym byłby chyba komentatorski duet marzeń: Borek-Szpakowski... pewnie nie jest to możliwe, ale zawsze można pomarzyć... :)

W cotygodniowym programie Euro - Misja 2016 w Onecie, w którym goszczą przeważnie Szpakowski z Borkiem, właśnie było takie pytanie z TT. Czy jeśli Polska awansuje do finału to czy jest szansa, że skomentuje to właśnie para Borek - Szpakowski. Obaj odpowiedzieli że bardzo chętnie, jeśli nie będzie sprzeciwu ich szefów. Ale wiemy że to abstrakcja, bo finał jest nierealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ogłoszeniu, że całe Euro wygodnie będzie można obejrzeć jedynie na płatnych kanałach byłem nieziemsko wku****. Cieszyłem się, że prawa do kolejnych piłkarskich imprez ma TVP, bo cwaniaki z polsatu sobie nie zarobią na dojeniu klientów, ktorzy i tak już opłacają im abonament lub za dostęp do ich sportowych kanałów w kablówkach. Ale kurde, po tym, co wczoraj wyprawiał Szpakowski, mam już wątpliwości. Zapłaciłbym za 2 i 4 lata chętnie nawet stówę, byle tylko móc oglądać mecze z fachowym komentarzem i nie być zdany na gościa, który pracuje i komentuje mecze ciągle tylko i wyłącznie ze względu na swoje nazwisko i lata pracy w swoim zawodzie. Klimat potrafi zrobić, ale ilość błędów, które ten facet popełnia, jest po prostu zatrważająca i skandaliczna. Kiedyś mnie to jeszcze śmieszyło, ale od pewnego czasu tylko wk**** , a wczoraj przekroczył ostatnią granicę. Niech sobie prowadzi studia, magazyn 4-4-2, ale od kabiny komentatorskiej niech się trzyma z daleka. Ktoś, kto ma większe pojęcie o piłce niż przeciętny "janusz" po prostu nie może już zdzierżyć jego licznych wpadek i pomyłek. 

Wykupię to euro 2016 by móc cieszyć się fachowym studiem i komentarzem, może to mi pozwoli przełknąć traumę po wczorajszym popisie Szpaka i tym, co jeszcze przygotował w trakcie meczów Polski z Holandią i Litwą. Na Euro wiadomo, że naszych meczów na TVP nie przełączę nawet na sekundę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...