Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Było zapewnienie, że to nie będą kanały pop-up, jak POLSAT Volleyball. A do zwykłych pop-upów mogli przecież zgłosić się do Ofcomu o licencję na nadawanie na miesiąc, a nie do KRRiT o koncesje dla kanałów nadawanych normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kto głupi przedłuży umowę wobec tego ?

 

A to Ty myślałeś, że jak przedłużysz umowę na 24 miesiące albo weźmiesz Premium Max to będziesz miał PS2 i PS3 też po Euro, a ci ze SportHD nie? Przecież te kanały nawet jeśli zostaną, to wejdą w składa pakietu sportowego, nie trzeba będzie mieć najwyższego pakietu dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja myślałem to jedno, inna sprawa co CP z tym zrobi ?

 

Eleveny są płatne 15zł a w sumie mogłyby wchodzić w pakiet SportHD.

Skąd możesz wiedzieć, że one by ewentualnie weszły w skład pakietu bez dodatkowych opłat ?

 

Na szczęście takich dylematów nie ma i musiałbym się z koniem na łby pozamieniać aby przedłużyć umowę z powodu tych 79zł.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tyle hit, co ukrywana prawda. Dziś pewnie specjalnie tak mówią, używając tajemniczych zwrotów: "mogą nadawać po euro". Mogą, ale czy muszą? Po imprezie arcybolesna prawda wyjdzie na jaw. Na infolinii ludzie nie poinstruowani żeby milczeć, więc od czasu do czasu chlapną prawdę.

Edytowane przez widz666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ciekawe kiedy Polsat ogłosi konkretną obsadę na Euro. Chodzi mi o to kto jaki mecz skomentuje, kto przy jakim meczu poprowadzi studio, kogo na który stadion wyślą i tak dalej.

 

Póki co to tylko wiadomo, że Michniewicz skomentuje z Borkiem mecz Anglia-Rosja. Wrzucał na TT swego czasu rozpiskę z meczami grupowymi, które ogarnia.

 

A pełna rozpiska może pojawić się nawet kilka dni przed Euro 2016, by podbić zainteresowanie produktem. Choć oczywiście fajniej by było, gdyby wrzucili ją do sieci jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ciekawe kiedy Polsat ogłosi konkretną obsadę na Euro. Chodzi mi o to kto jaki mecz skomentuje, kto przy jakim meczu poprowadzi studio, kogo na który stadion wyślą i tak dalej.

Część rozpiski już jest. Tak jak wspominał @miragepl, Michniewicz pokazał fotę meczów, które będzie komentował i tak:

 

Rumunia - Szwajcaria (Borek - Michniewicz), Ukraina - Irlandia Północna (Kowalski - Michniewicz), Anglia - Rosja i Słowacja - Anglia (Borek - Michniewicz), Hiszpania - Czechy i Hiszpania - Chorwacja (Kowalski - Michniewicz), Hiszpania - Turcja (Borek - Michniewicz), Austria - Węgry i Islandia - Austria (Włodarczyk - Michniewicz), Islandia - Węgry (Przybysz - Michniewicz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi się odechciewa oglądać niektórych meczów widząc tego ostrego Cezarego w rozpisce, z meczów podanych przez Michniewicza widać że Borek z nim ma aż 4 mecze, w sumie może być ich w jego wykonaniu dość duża część i to dobrze.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hit na infolinii CP.

Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 znikają po ME2016

Nie wierzyłbym w to. W każdej chwili mogą sobie wymyślić inną opcję po zakończeniu ME. Chyba, że będą to kanały cyklicznie uruchamiane na wielkie imprezy, wtedy jeszcze byłbym to w stanie zrozumieć, jednakże wątpię żeby tak było.

 

Już mi się odechciewa oglądać niektórych meczów widząc tego ostrego Cezarego w rozpisce, z meczów podanych przez Michniewicza widać że Borek z nim ma aż 4 mecze, w sumie może być ich w jego wykonaniu dość duża część i to dobrze.

Chyba jestem trochę dziwny, ale nie widzę nic złego w Kowalskim. Komentuje znośnie, może bez fajerwerków, ale moim zdaniem da się go słuchać. Jak dla mnie katorgą jest słuchanie Feddka, ale on raczej komentować nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feddek ma mistrzowskie analizy i cenną umiejętność wyciągania niuansów taktycznych - toż to największe fajerwerki studia będą  :D

Ogólnie jak czytam marudzenie na komentatorów to  zastanawiam się czy gadające głowy stanowią rolę pierwszoplanową dla userów? Ważne żeby nie przeszkadzali w esencji jaką jest sam mecz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jeśli chodzi o komentatorów, to wygląda to tak:

 

10 czerwca:
21:00 – Francja – Rumunia (Polsat / Polsat Sport 2) Borek - Lubański
 
11 czerwca:
15:00 – Albania – Szwajcaria (Polsat / Polsat Sport 2)
18:00 – Walia – Słowacja (Polsat Sport 2)
21:00 – Anglia – Rosja (Polsat Sport 2) Borek - Michniewicz
 
12 czerwca:
15:00 – Turcja – Chorwacja (Polsat Sport 2)
18:00 – Polska – Irlandia Płn. (Polsat / Polsat Sport 2) Borek - Hajto
21:00 – Niemcy – Ukraina (Polsat Sport 2)
 
13 czerwca:
15:00 – Hiszpania – Czechy (Polsat / Polsat Sport 2) Kowalski - Michniewicz
18:00 – Irlandia – Szwecja (Polsat Sport 2)
21:00 – Belgia – Włochy (Polsat Sport 2)
 
14 czerwca:
18:00 – Austria – Węgry (Polsat / Polsat Sport 2) Włodarczyk - Michniewicz
21:00 – Portugalia – Islandia (Polsat Sport 2)
 
15 czerwca:
15:00 – Rosja – Słowacja (Polsat / Polsat Sport 2)
18:00 – Rumunia – Szwajcaria (Polsat Sport 2) Borek - Michniewicz
21:00 – Francja – Albania (Polsat Sport 2)
 
16 czerwca:
15:00 – Anglia – Walia (Polsat Sport 2)
18:00 – Ukraina – Irlandia Płn (Polsat Sport 2) Kowalski - Michniewicz
21:00 – Niemcy – Polska (Polsat / Polsat Sport 2) Borek - Hajto
 
17 czerwca:
15:00 – Włochy – Szwecja (Polsat / Polsat Sport 2)
18:00 – Czechy – Chorwacja (Polsat Sport 2)
21:00 – Hiszpania – Turcja (Polsat Sport 2) Borek - Michniewicz
 
18 czerwca:
15:00 – Belgia – Irlandia (Polsat / Polsat Sport 2)
18:00 – Islandia – Węgry (Polsat Sport 2) Przybysz - Michniewicz
21:00 – Portugalia – Austria (Polsat Sport 2)
 
19 czerwca:
21:00 – Rumunia – Albania (Polsat / Polsat Sport 2)
21:00 – Szwajcaria – Francja (Polsat Sport 3)
 
20 czerwca:
21:00 – Rosja – Walia (Polsat / Polsat Sport 2)
21:00 – Słowacja – Anglia (Polsat Sport 3) Borek - Michniewicz
 
21 czerwca:
18:00 – Ukraina – Polska (Polsat / Polsat Sport 2) Borek - Hajto
18:00 – Irlandia Płn. – Niemcy (Polsat Sport 3)
21:00 – Czechy – Turcja (Polsat Sport 3)
21:00 – Chorwacja – Hiszpania (Polsat Sport 2) Kowalski - Michniewicz
 
22 czerwca:
18:00 – Islandia – Austria (Polsat / Polsat Sport 2) Włodarczyk - Michniewicz
18:00 – Węgry – Portugalia (Polsat Sport 3)
21:00 – Włochy – Irlandia (Polsat Sport 2)
21:00 – Szwecja – Belgia (Polsat Sport 3)
 
1/8 finału:
 
25 czerwca:
15:00 – 2A – 2C – (Polsat / Polsat Sport 2)
18:00 – 1B – 3A/C/D (Polsat Sport 2)
21:00 – 1D – 3B/E/F (Polsat Sport 2)
 
26 czerwca:
15:00 – 1A – 3C/D/E (Polsat / Polsat Sport 2)
18:00 – 1C – 3A/B/F (Polsat / Polsat Sport 2)
21:00 – 1F – 2 E (Polsat Sport 2)
 
27 czerwca:
18:00 – 1E – 2D (Polsat / Polsat Sport 2)
21:00 – 2B – 2F (Polsat Sport 2)
 
Ćwierćfinały (21:00):
 
30.06 – (Polsat / Polsat Sport 2)
01.07 – (Polsat / Polsat Sport 2)
02.07 – (Polsat / Polsat Sport 2)
03.07 – (Polsat / Polsat Sport 2)
 
Półfinały (21:00):
 
06.07 – (Polsat / Polsat Sport 2)
07.07 – (Polsat / Polsat Sport 2)
 
Finał (21:00):
 
10.07 – (Polsat / Polsat Sport 2) Borek - Lubański
 
 
No to tyle wiemy na tę chwilę, jeśli chodzi o komentatorów, na kanałach Polsat / Polsat Sport 2 / Polsat Sport 3. Jak tak patrzę na tę rozpiskę, to Borek chyba nie będzie miał wolnego dnia w trakcie fazy grupowej ;) Poza tym, 4 komentatorów (Borek, Kowalski, Włodarczyk, Przybysz) na 51 meczów, to niewielka liczba. Widać, że te najlepsze spotkania Borek z Kowalskim mają na zmianę. Brakuje Iwanowa, no ale wiadomo, że on będzie siedział w studiu w Warszawie, z kolei Kołtoń w studiu w La Baule.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że wysyłają tylko czterech komentatorów. Na Euro 2008 - gdzie było przecież mniej spotkam - komentowali: Borek, Iwanow, Pełka, Włodarczyk, Wójcik, Feddek, Kowalski i Kołtoń + jak dobrze pamiętam jeden mecz Rosjan dostał Michalewski, który był na Euro jako reporter, łącznie 9 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzyłbym w to. W każdej chwili mogą sobie wymyślić inną opcję po zakończeniu ME. Chyba, że będą to kanały cyklicznie uruchamiane na wielkie imprezy, wtedy jeszcze byłbym to w stanie zrozumieć, jednakże wątpię żeby tak było.

 

Chyba jestem trochę dziwny, ale nie widzę nic złego w Kowalskim. Komentuje znośnie, może bez fajerwerków, ale moim zdaniem da się go słuchać. Jak dla mnie katorgą jest słuchanie Feddka, ale on raczej komentować nie będzie.

Nie mam podstaw aby nie wierzyć. Nie wiem również jaki cel miałby zajączek aby kazał mówić konsultantom wbrew interesom wszak znika sens przedłużania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...