Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że jeśli będzie trzeba, to bez żalu Lubański zamieni się z Hajto ;)

 

Zresztą, to sytuacja abstrakcyjna, chyba nikt zdrowo myślący nie widzi Polaków od razu w finale, już w 2002 do Korei jechali po złoto. Jak się skończyło - pamiętamy :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał Borek i Lubański - wniosek że nie wierzą w mecz Polaków w finale. Co za niepatriotyczne myślenie :P 

Michniewicz będzie tam dość długo, bo w przedostatniej kolejce Multiligi+ w C+ mówił, że jedzie do Francji na tydzień - o co mieli pretensje włodarze Pogoni. Ale skoro go zwolnili, to sobie może pokomentować dłużej, możliwe że do lipca.

 

Lubański komentował już mecze na MŚ 2010 ze Szpakowskim, ale miał jakąś taką irytującą cechę. Chyba mówił często "włanczać" o ile pamiętam. Ogólnie to był jeden z nielicznych piłkarzy lat 70-tych, który inteligentnie, sensownie potrafił się wtedy wysławiać przed kamerami. To go oprócz świetnej gry wyróżniało od innych. Ale teraz jakoś nie mam do niego przekonania. Też ma już swój wiek, co ma też wpływ na dzisiejsze komentowanie.

 

Kiedyś analizy przedmeczowe na Euro 2008 robił też Wdowczyk, ale potem drogi jego i Polsatu się rozeszły. W ogóle widzę, że Borek jest nadal cięty na Wdowczyka, jakby go osobiście zawiódł. Można powiedzieć, że Ekstraklasa jest łaskawsza i wybaczyła korupcję Wdowczykowi, a Borek nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile robimy offtop, ale najwyżej niech moderatorzy upominają, bo jednak dyskusja dość luźno toczy się wokół PS2 i PS3.

 

W odpowiedzi na pytania - Iwanow miał jakieś problemy osobiste, nie jedzie do Francji, zostaje w Polsce i będzie główną osobą, która będzie prowadzić studia Polsatu z Warszawy. Z kolei Świerczewski będzie "dziennikarzem terenowym" razem ze Staszewskim i Lepą. Mają kręcić się w okolicach baz naszych rywali i raportować na temat ich przygotowań.

 

A wracając... Nadzwyczaj szybko poszło z nc+, ale fakt, że żadna duża kablówka (UPC, Vectra, Multimedia) nie podaje żadnych informacji na temat dostępności kanałów jest niepokojące. Przecież wiadomo jakie będą ceny. Nikt nie ugra nic więcej, niż przedział 79-99 zł. Nie wierzę, że toczą się dyskusje o 20 zł. Prędzej trzymają info po to, by rzucić abonentom możliwość wykupienia na około tydzień lub nawet kilka dni przed Euro 2016 (by nie rozwlekać okresu, w którym ludzie będą zastanawiać się czy zakupić czy nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał Borek i Lubański - wniosek że nie wierzą w mecz Polaków w finale. Co za niepatriotyczne myślenie :P

Michniewicz będzie tam dość długo, bo w przedostatniej kolejce Multiligi+ w C+ mówił, że jedzie do Francji na tydzień - o co mieli pretensje włodarze Pogoni. Ale skoro go zwolnili, to sobie może pokomentować dłużej, możliwe że do lipca.

 

Lubański komentował już mecze na MŚ 2010 ze Szpakowskim, ale miał jakąś taką irytującą cechę. Chyba mówił często "włanczać" o ile pamiętam. Ogólnie to był jeden z nielicznych piłkarzy lat 70-tych, który inteligentnie, sensownie potrafił się wtedy wysławiać przed kamerami. To go oprócz świetnej gry wyróżniało od innych. Ale teraz jakoś nie mam do niego przekonania. Też ma już swój wiek, co ma też wpływ na dzisiejsze komentowanie.

 

Kiedyś analizy przedmeczowe na Euro 2008 robił też Wdowczyk, ale potem drogi jego i Polsatu się rozeszły. W ogóle widzę, że Borek jest nadal cięty na Wdowczyka, jakby go osobiście zawiódł. Można powiedzieć, że Ekstraklasa jest łaskawsza i wybaczyła korupcję Wdowczykowi, a Borek nie.

Wdowczyk na pewno przy EURO 2008 nie pracował dla Polsatu. Lubański był ekspertem podczas MŚ 2002 w TVP i podczas eliminacji EURO 2008. Czy komentował Mundial 2010- nie kojarzę, raczej nie : https://satkurier.pl/news/55534/ekipa-tvp-na-mundialu-w-rpa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubański na sto procent i to nie tylko finał. Komentował mecze ze Szpakowskim w RPA 2010. http://pilkarskieforum.com/viewtopic.php?f=4&t=383 To co wisłok podajesz to eksperci w studiu. Rzeczywiście pamiętam Lubańskiego z eliminacji, ale już bez podania roku. Pewnie w 2008 jak piszesz.

 

Wdowczyk był ekspertem i podawał składy i krotką analizę przed meczem, ale widocznie w 2006: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ms-2006-program-meczow-w-telewizji-polsat

 

2002 tak dobrze nie kojarzę w Polsacie i TVP, bo 90 procent meczów oglądałem w ČT1 i ČT2. Z kolei dużo meczów MŚ 2006 oglądałem we francuskim M6. Wszystko oczywiście z powodu ograniczonego dostępu meczów w polskich kanałach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając... Nadzwyczaj szybko poszło z nc+, ale fakt, że żadna duża kablówka (UPC, Vectra, Multimedia) nie podaje żadnych informacji na temat dostępności kanałów jest niepokojące. Przecież wiadomo jakie będą ceny. Nikt nie ugra nic więcej, niż przedział 79-99 zł. Nie wierzę, że toczą się dyskusje o 20 zł. Prędzej trzymają info po to, by rzucić abonentom możliwość wykupienia na około tydzień lub nawet kilka dni przed Euro 2016 (by nie rozwlekać okresu, w którym ludzie będą zastanawiać się czy zakupić czy nie).

To działa wręcz odwrotnie.

Na początku jest bunt i mało kto się przekonuje do wydania 100zł na 1 miesiąc.

Później przychodzi wyluzowanie i racjonalne myślenie i wychodzi rachunek. Albo 24 mecze jeżeli mamy Polsat, albo wszystkie za 79-99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki tam bunt, ja bedac w nc+ juz od dawna wiedzialem ze jesli polsat nie udostepni wszystkiego (na to nie liczylem znajac ich polityke) to nie bede mial dostepu do ME poza finalem, otwarciem i meczami Polski. Jak dali mi mozliwosc dokupienia kanalow z wszystkimi meczami to nawet sie ucieszylembo cos czego mialem nie miec mozliwosci ogladac teraz spokojnie i legalnie sobie wykupilem.

 

Za to bunt bym mial gdybym byl w CP i mial jakis tam ich pakiet sportowy bedac przekonanym ze placac za sport w CP bede mial ME reklamowane i rozglaszane na prawo i lewo a tu bum, kup se pan pakiet nastepnego ppv.

 

Mialem kilka lat temu (okolo 10) CP i wiecej ich nie chce z wiadomych wzgledow, w nc+ place te 112zl ale mam wszystko coi chce i wiem ze jak c+ albo  nc+ cos dokupi to tez to bede mial w cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy ktoś wie może jak to będzie z kanałami Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 w NC+GO? Bo od tego uzależniam mój zakup tych kanałow w NC+ czy lepiej po prostu zakupić je w Ipli? Na Facebooku odpisali że jak najbardziej i podali odnośnik do regulaminu tylko że ja tam nie widzę bezpośredniej informacji o tym że te kanały będą w NC+GO...

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego dla niego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawial ktos z Was PS2 i PS3 przez ICOK? Jesli tak, to dostaliscie jakies potwierdzenie, ze kanaly zostaly zakupione?

Ja zamawiałem jakiś tydzień temu i dostałem maila z potwierdzeniem z adresu dokumenty@cyfrowypolsat.pl, w załączniku był plik pdf.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...