Jump to content

paw98

Users
 • Content Count

  199
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralna

About paw98

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W zwiazku z planowanym usunieciem kanalu CBS Action chcialem wypowiedziec umowe. Posiadam pakiet Fam Max HD + Sport+ film + Cinemax + PSP i Eleveny + czynsz za dekoder EVO PVR 5zl. Wczoraj w APS-e Pani powiedziala mi, ze chcac po wypowiedzeniu podpisac nowa umowe moge liczyc tylko na 3 miesiace darmowe przy zachowaniu obecnego pakietu. Nie rozumiem jak Wy dostajecie 6 darmowych miesiecy...
 2. Posiadam pakiet Fam Max Hd+ FIlm + Sport + Cinemax + Eleveny + PSP + Dekoder Evo PVR. Place 85 zl miesiecznie. DO konca umowy zostalo 22 miesiace. Jesli zloze wypowiedzenie, to na jaka najlepsza oferte moge liczyc?
 3. Proszę o informację czy jeśli aktywuje sobie przez ICOK ekstraklasę , to muszę czekać na włączenie kanałów do najbliższego okresu rozliczeniowego ?
 4. Jakby chociaż połowa meczów Ekstraklasy wyglądała tak, jak wczorajszy mecz Piasta z Lechem, to by się można było zastanowić nad wykupieniem
 5. Jak mam 27 mc do końca umowy, to tez muszę podpisywać aneks?
 6. Wydaje mi się, że na pewno dadzą jakiś okres promocyjny, ponieważ zostało za mało czasu, żeby ewentualnie latać i przedłużać umowy czy coś w tym stylu, a tak to dadzą miesiąc czy dwa za free, żeby był czas na zastanowienie się.
×
×
 • Create New...