Jump to content

jacekmalina30

Users
 • Content Count

  386
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Dobra

About jacekmalina30

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kupiłem ten dekoder na własność. Po co im w rejestracji numer Pesel? Da się to uruchomić bez podawania Peselu?
 2. jacekmalina30

  TVP Sport

  Jak tam transmisje WTA na TVP Sport? Dzisiaj mecze Magdy Linette i Igi Świątek. Po co kupują te prawa?
 3. Widzieliście trybuny generowane komputerowo w meczu Sevilli? Ja nie mogę skupić się na meczu przez te zabawy.
 4. Mam pytanie o aktywacje pakietu Start+ ManPack. Nie można wysłać SMS tylko trzeba do nich dzwonić, rozumiem 18+. Jakie oni dane potrzebują, jakiś PESEL czy co innego?
 5. Dziś jeszcze coś gorszego. U mnie nie działa angielski komentarz na skokach na E1, ten z drugiej ścieżki dzwiękowej. Nie wiem dlaczego nie działa. A jestem uczulony na polskich komentatorów z TVP i Eurosportu, bo oni tylko liczby podają.
 6. Muszę napisać, bo już nie wytrzymuje. W E1 zamiast transmisji live skoków, pokazują jakieś studio, bo skaczą(coś w stylu) "słabsi zawodnicy". Już pomijam, że studio jest na niskim poziomie. Ale jak można tak dyskryminować widzów. Tęsknie za angielską wersją Eurosportu, i nie chodzi mi o język transmisji tylko przekaz. A na Eurosport Deuchland skoki można pokazać. Niestety takie kwiatki mam wrażenie dotyczą wszystkich dyscyplin.
 7. Kiedyś miałem Ipla, parę lat temu. To było oglądanie jak w retransmisji, opóźnienie liczone w minutach, jakość słaba. Jak jest teraz to nie wiem.
 8. jacekmalina30

  TVP 1

  Brawo TVP. Eurowizja Jr osiągnęła 5 mln widownię. Super impreza, trzeba to docenić.
 9. Po nieudanej aktywacji otrzymałem SMS w poniedzialek "Nieprawidłowe dane. Spróbuj ponownie lub kontakt z BOK...". W BOK twierdzą, że w systemie karta nie jest sparowana z tunerem (co mnie to obchodzi co mają w systemie?) i nie mogą aktywować i każą zwrócić do sklepu RTV. W sklepie RTV nie chcą przyjąć, bo nie mam paragonu. Zostałem z bezużytecznym złomem, co radzicie? Urząd ochrony konsumentów czy dalej dzwonić do BOK?
 10. Coś czuję że mają bałagan i tego zestawu nie mają w systemie. Jutro będę dzwonił, macie jakieś rady, aby ich dobrze zaatakować?
 11. Mieliście problem z aktywowaniem zestawu prepaid (akurat 2850st, ale chodzi ogólnie) w nc+? Bo 1h temu wysłałem SMS na 725727272 z numerem karty i nie dostałem żadnej odpowiedzi, już nie mówiąc o uprawnieniach. Zawsze trwało to max 1 min i był SMS że karta zostanie aktywowana. Czy w NC+ mają jakiś problem, czy ostatnio były jakieś zmiany czy to jakiś bubel mi się trafił?
 12. Bartosz Gleń to jednak top komentatorski. Dzisiaj komentarz kapitalny z Monachium.
 13. jacekmalina30

  TVP Sport

  Bardzo ciekawe i pożyteczne zajęcie, prosimy żebyś podzielił się swoimi notatkami.
×
×
 • Create New...