Jump to content

jacekmalina30

Users
 • Content Count

  372
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Dobra

About jacekmalina30

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jacekmalina30

  TVP Sport

  Bardzo ciekawe i pożyteczne zajęcie, prosimy żebyś podzielił się swoimi notatkami.
 2. Jaki to problem, przecież za pomocą pilota można przeskoczyć na Eleven.
 3. Całą tą LM o kant. Kiedyś było optymalnie. O 20 studio, 20.45 meczyk i można iść spać na następny dzień do roboty. A teraz studio o 17, mecze o 21. Nie wiadomo co oglądać, studia 6 godzinne, gotowanie na ekranie. To trzeba mieć pół dnia wolnego, żeby to śledzić. Ale to już się nie da wytrzymać. I w TVP nie lepiej. Całkiem bez studia, przed meczem jakieś rozlewisko.
 4. Na C+S2 jakieś przyciemnione kolory w pierwszym meczu PL?
 5. jacekmalina30

  TVP 2

  Od kilkudziesięciu lat TVP2 około południa w niedziele emitowało starsze, klasyczne filmy, często westerny. Teraz znika to znakomite pasmo i wstawiają marnej jakości widowisko. W mojej opinii to jest parodia westernu.
 6. jacekmalina30

  TVP Sport

  Bardzo dobry pomysl z tym Supertenis. Wprawdzie moja kablówka go nie oferuje, to od dawna mażyłem o talerzu na oknie. I oczuwiście kupie sobię dodatkowy tuner, bo jakoś pusto pod telewizorem. No i przy okazji zapisze sie na lektorat z włoskiego, co by lepiej rozumieć.
 7. jacekmalina30

  TVP Sport

  Ja bardzo cenie telewizje komercyjne. I czekam na transmisje parasportowe, bo one miałyby największą oglądalność.
 8. jacekmalina30

  TVP Sport

  Faktycznie za dużo tych transmisji tenisa na żywo. Brawo TVP Sport. Ja tam wolę pooglądać gadające głowy i powtórki, bo jak jest relacja na żywo to mi ciśnienie skacze. A jak jest powtórka, to sobie sprawdzę wynik i później oglądam bez nerwów. To idealnie nadaję się do kontemplacji. Teraz w Cincinnati jest rozgrywany turniej chyba taki podwórkowy (odpowiednik ATP 1000), spotkanie Pliskova vs. Kuznetsova, ale to ja wolę mądrych posłuchać. Nie wiem tylko dlaczego inne stacje zawalają ramówki transmisjami live. No i mam głęboką nadzieję, że TVP wykupi licencję WTA na co najmniej 10 najbliższych lat.
 9. jacekmalina30

  TVP Sport

  TVP znowu lekceważy kibiców tenisa. Retransmisja (minutowe opóźnienie) tylko na stronie, w mizernej jakości, z wypłowiałymi kolorami, 15 fps.
 10. Ekstraklasyka fajny był pomysł, bo myślałem że jak w TVP Retro Sport pokażą cały mecz. A tutaj 20 min. I zamiast Pawła Zarzecznego zobaczyłem Marciniaka. Ale kiedyś to fajne były transmisje. Żałuje bardzo że nie miałem wtedy C+, mecze w dzień, sami polacy na boisku.
 11. L+E została bez zmian. Nadal pierwsze skrzypce odgrywają Panowie Marciniak i Surma. I publiczność też.
 12. Najlepsza belka z wynikiem była z 10 lat temu jak ekstraklasę (wtedy pewnie jeszcze normalnie nazywaną 1 ligą) realizowała Multiproduction. Prosta czarno biała belka. Teraz jest chyba 3 zmiana belki i jest coraz gorzej. Nowa grafika jest beznadziejna
 13. No tak, tylko teraz w CP mamy wszystkie poważne wydarzenia sportowe oprócz Ligi Angielskiej. To po co mam wybierać C+ jak w CP mam fulla.
×
×
 • Create New...