Jump to content

jacekmalina30

Users
 • Content Count

  382
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Dobra

About jacekmalina30

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziś jeszcze coś gorszego. U mnie nie działa angielski komentarz na skokach na E1, ten z drugiej ścieżki dzwiękowej. Nie wiem dlaczego nie działa. A jestem uczulony na polskich komentatorów z TVP i Eurosportu, bo oni tylko liczby podają.
 2. Muszę napisać, bo już nie wytrzymuje. W E1 zamiast transmisji live skoków, pokazują jakieś studio, bo skaczą(coś w stylu) "słabsi zawodnicy". Już pomijam, że studio jest na niskim poziomie. Ale jak można tak dyskryminować widzów. Tęsknie za angielską wersją Eurosportu, i nie chodzi mi o język transmisji tylko przekaz. A na Eurosport Deuchland skoki można pokazać. Niestety takie kwiatki mam wrażenie dotyczą wszystkich dyscyplin.
 3. Kiedyś miałem Ipla, parę lat temu. To było oglądanie jak w retransmisji, opóźnienie liczone w minutach, jakość słaba. Jak jest teraz to nie wiem.
 4. jacekmalina30

  TVP 1

  Brawo TVP. Eurowizja Jr osiągnęła 5 mln widownię. Super impreza, trzeba to docenić.
 5. Po nieudanej aktywacji otrzymałem SMS w poniedzialek "Nieprawidłowe dane. Spróbuj ponownie lub kontakt z BOK...". W BOK twierdzą, że w systemie karta nie jest sparowana z tunerem (co mnie to obchodzi co mają w systemie?) i nie mogą aktywować i każą zwrócić do sklepu RTV. W sklepie RTV nie chcą przyjąć, bo nie mam paragonu. Zostałem z bezużytecznym złomem, co radzicie? Urząd ochrony konsumentów czy dalej dzwonić do BOK?
 6. Coś czuję że mają bałagan i tego zestawu nie mają w systemie. Jutro będę dzwonił, macie jakieś rady, aby ich dobrze zaatakować?
 7. Mieliście problem z aktywowaniem zestawu prepaid (akurat 2850st, ale chodzi ogólnie) w nc+? Bo 1h temu wysłałem SMS na 725727272 z numerem karty i nie dostałem żadnej odpowiedzi, już nie mówiąc o uprawnieniach. Zawsze trwało to max 1 min i był SMS że karta zostanie aktywowana. Czy w NC+ mają jakiś problem, czy ostatnio były jakieś zmiany czy to jakiś bubel mi się trafił?
 8. Bartosz Gleń to jednak top komentatorski. Dzisiaj komentarz kapitalny z Monachium.
 9. jacekmalina30

  TVP Sport

  Bardzo ciekawe i pożyteczne zajęcie, prosimy żebyś podzielił się swoimi notatkami.
 10. Jaki to problem, przecież za pomocą pilota można przeskoczyć na Eleven.
 11. Całą tą LM o kant. Kiedyś było optymalnie. O 20 studio, 20.45 meczyk i można iść spać na następny dzień do roboty. A teraz studio o 17, mecze o 21. Nie wiadomo co oglądać, studia 6 godzinne, gotowanie na ekranie. To trzeba mieć pół dnia wolnego, żeby to śledzić. Ale to już się nie da wytrzymać. I w TVP nie lepiej. Całkiem bez studia, przed meczem jakieś rozlewisko.
 12. jacekmalina30

  TVP 2

  Od kilkudziesięciu lat TVP2 około południa w niedziele emitowało starsze, klasyczne filmy, często westerny. Teraz znika to znakomite pasmo i wstawiają marnej jakości widowisko. W mojej opinii to jest parodia westernu.
×
×
 • Create New...