Jump to content

goldenboy

Users
 • Content Count

  2375
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by goldenboy

 1. Aktualnie Polsat Seriale HD nie ma logo ekranowego. Ciekawe czy w ogóle kiedykolwiek pojawią się Polsat Doku HD, Polsat Games HD i Polsat Rodzina HD.
 2. Czy dopisek HD został przy Stopklatka HD? Ma ktoś może zapa?
 3. goldenboy

  Eurowizja

  Sezon preselekcyjny Eurowizji 2020 w Rotterdamie zaczął się od Albanii. Są już piosenki, które wezmą udział w Festivali I Kenges pod koniec grudnia, przez te preselekcje Albania wyłania co roku reprezentanta na Eurowizję. Wielką faworytką jest Elvana Gjata z piosenką "Me tana".
 4. Była Romatica (Zone Romantica) gdy na fali były telenowele z Ameryki Łacińskiej, jest bum na telenowele tureckie jest TDC. Skończy się za parę lat boom na tureckie seriale, będzie boom na inne (ciekawe jakie?) może karaibskie.
 5. No i po Museum 4K, świecił kilka dni i dziś już czarny obraz.
 6. To dobre posunięcie ze strony Canal+, z tego samego tp. mogliby dać również dostęp do Travelxp 4K
 7. To w końcu Nowa TV HD będzie dostępna 11 października?
 8. Nie wiadomo kto stoi za tym kanałem i po co? Ale ma być w HD i 3D Szczegóły stacji w artykule: https://satkurier.pl/news/115334/13tv-no ... -i-3d.html Takie tajemnicze twory to według mnie nie wypały niestety bez perspektyw na nic.
 9. Już wkrótce w Polsce wystartuje nowy filmowy kanał w HD, Paramount Channel HD znany z ankiety internetowej nc+ szczegóły pod tym linkiem: https://satkurier.pl/news/108424/paramou ... olsce.html
 10. No już mamy pierwsze informacje nt. nowego kanału Motowizja, który zasili ofertę platformy nc+ Kanał wystartuje 10 stycznia 2014 roku i będzie kodowany. Motowizja jak sama nazwa wskazuje będzie kanałem motoryzacyjnym. Na początku programy będą produkcji niemieckiej, amerykańskiej oraz angielskiej ale stopniowo będą wprowadzać do ramówki polskie programy. źródło: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/mo ... 0-stycznia Sądzicie, że to dobry pomysł na taki kanał? Ja wolałbym od razu stację w HD
×
×
 • Create New...