Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Mogliby dać mecze na PS2 i PS3 a na zwykłym PS multirelację, albo nawet mecze na PS i PS2 a na PS3 multirelacja.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak przypuszczaliśmy: http://tvpolsat.info/news.php?readmore=8099 :) A znając życie słowa mogą nadawać można według Polsatu rozumieć jako będą nadawać.

 

Oni sami nie wiedzą i się placza. Wczoraj http://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=5270 mówia że te kanały tylko na Euro dzis że mogą nadawac dalej jak przyjdzie co do czego to zmienią jeszcze zdanie

Edytowane przez Maciuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pytanie:

EURO 2016 (11.05.2016)
Za ile w ofercie przedpłaconej?

 

Odpowiedź:

Szanowny Panie

Uprzejmie informujemy, że szykujemy kompleksową i atrakcyjną ofertę dla Klientów Cyfrowego Polsatu i zaprezentujemy ją w najbliższych dniach.


 
W skrócie - zawracanie głowy. Jak nie są w stanie nic powiedzieć, to po co w ogóle dawać możliwość pytania? Jak będzie w prepaidzie w opcji Familijny + Sport, to wezmę. Inaczej - pooglądam na niemieckiej, albo włoskiej i figę dostaną.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz będą chcieli dodatkowej zapłaty za Euro 2016 a jeszcze kilka czy kilkanaście m-cy temu przy zamawianiu TV przez ich sklep internetowy była informacja, że eliminacje i mecze Euro 2016 dla wszystkich abonentów CP (czy coś w tym stylu). Teraz będą chcieli dodatkowej kasy, typowe cwaniactwo tego operatora. Ale jelenie i Janusze niech płacą - to ich pieniądze. Ja nie zamierzam dać im ani 1PLN bo piłka mnie nie interesuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kilkanaście m-cy temu przy zamawianiu TV przez ich sklep internetowy była informacja, że eliminacje i mecze Euro 2016 dla wszystkich abonentów CP...

Bo tak będzie. Czy ktoś wspominał, że będą to wszystkie mecze Euro 2016?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to ciekawa kwestia- no bo skoro te kanały miały by zagościć w NC+ to jak- były by w ofercie nadawcy tylko przez miesiąc czy mielibyśmy przełomową decyzję i kanały sportowe konkurenta satelitarnego na stałe zagościły by w NC+?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jasnym jest, że Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 powstaną po to, aby kosić mamonę. Także nie ma złudzeń, że kto będzie chciał mieć dostęp, to będzie musiał zapłacić. Myślę także, że będzie to dotyczyć także abonentów CP, tylko, że na specjalnych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni sami nie wiedzą i się placza. Wczoraj http://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=5270 mówia że te kanały tylko na Euro dzis że mogą nadawac dalej jak przyjdzie co do czego to zmienią jeszcze zdanie

A który portal jest bardziej wiarygodny? Bo wydaje mi się, że to jest oczywiste.

 

Tylko to ciekawa kwestia- no bo skoro te kanały miały by zagościć w NC+ to jak- były by w ofercie nadawcy tylko przez miesiąc czy mielibyśmy przełomową decyzję i kanały sportowe konkurenta satelitarnego na stałe zagościły by w NC+?? 

Pewnie tylko na czas EURO 2016. Ale najpierw niech Polsat/Cyfrowy Polsat przedstawi szczegóły dystrybucji U SIEBIE i dodatkowo dla innych operatorów.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też stawiam że to kanały tylko na czas Euro. Gdyby miały być na stałe to by były wcześniej. Przynajmniej z miesiąc przed. A tu startują w dzień inauguracji, bo nie mają żadnego pomysłu na zagospodarowanie go czymś innym. Wnioski  o koncesje na te kanały były już dawno temu. Polsat nie chciał uruchamiać niepopularnego, źle się kojarzącego kanału z nazwą PPV, więc tak z tego wybrnęli przed krytyką kibiców. Tak im się chyba wydawało.

Edytowane przez widz666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A który portal jest bardziej wiarygodny? Bo wydaje mi się, że to jest oczywiste.

 

 

Nie wiem który jest wiarygodniejszy ale na jednym co podalem link mamy jasny cytat z wypowiedzia rzecznika a na twoim nie. Wiec nie napinalbym sie poki bo jak widac na obu przykladach dzis stanowisko moze byc znow inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP chyba raczej chce upiec 2 pieczenie na jednym ogniu. Wykorzysta polską koncesję na czas Euro, tak żeby nie przepadła. Po turnieju, na PS2 i PS3 będą pewnie leciały przez jakiś czas powtórki. A potem przekształci się kanały z premium bez reklam, w to co zwykle. Oczywiście w NC+ raczej nie zostaną. Tak uważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to widzi sport.pl

 

Polsat znów wywołał burzę. Kupił prawa do transmisji Euro 2016 i postanowił dużą część meczów zakodować. Powtórzyła się sytuacja z mistrzostw świata siatkarzy. Wtedy w otwartym kanale zobaczyliśmy tylko mecz otwarcia i finał. Ten ostatni też pod naciskiem opinii publicznej. Ja pretensji do Polsatu nie mam.

 

http://www.sport.pl/euro2016/1,136510,20059500,euro-2016-kibice-miejcie-pretensje-do-uefa-nie-do-polsatu.html#BoxSportImg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem który jest wiarygodniejszy ale na jednym co podalem link mamy jasny cytat z wypowiedzia rzecznika a na twoim nie. Wiec nie napinalbym sie poki bo jak widac na obu przykladach dzis stanowisko moze byc znow inne.

Może nie ma bezpośredniej wypowiedzi na tvpolsat.info, ale również się powołują na wypowiedź rzecznika prasowego, i to właśnie temu portalowi bardziej bym ufał.

CP chyba raczej chce upiec 2 pieczenie na jednym ogniu. Wykorzysta polską koncesję na czas Euro, tak żeby nie przepadła. Po turnieju, na PS2 i PS3 będą pewnie leciały przez jakiś czas powtórki. A potem przekształci się kanały z premium bez reklam, w to co zwykle. Oczywiście w NC+ raczej nie zostaną. Tak uważam.

Polsat Sport 2 raczej przejmie jakąś rolę Polsatu Sport News, bo ilość sportu w Super Polsacie na pewno zostanie zmarginalizowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co my tu mamy: http://wpolityce.pl/sport/292390-polsat-zakoduje-ponad-polowe-meczow-euro-2016

Wiodącym kanałem ma być Polsat Sport 2 HD, w którym większość spotkań pozostanie pokazana na żywo. W Polsat Sport 3 HD pojawią się powtórki nadawane z dwugodzinnym opóźnieniem. Będą też mecze na żywo w przypadku jednoczesnego rozgrywania dwóch spotkań na różnych stadionach w tym samym czasie.

Czyli PS3 bedzie tylko do transmisji rownoleglych, poza tym kanal powtorkowy EURO 2016 ... 
 
Czyli tak naprawde tylko za 1 kanal sie bedzie placic XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna nowość :P A co myślałeś że będą ten sam mecz dawać na dwóch kanałach czy jak? :P I bez tego komunikatu nietrudno się domyślić że będą tam powtórki :) Ale to dobra opcja, np .dla pracujących do 16-17 bo tacy będą mogli sobie mecz z 15 w powtórce obejrzeć zamiast gadających głów.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...