Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To uwierz. Już widze to super, hiper premium HD bez reklam od Polsatu... bitrate na poziomie niemieckich kanałów SD z Astry, zamglony obraz, za jedyne 99zł w promocji :D

 

Nie przesadzaj z tym bitrate na poziomie niemieckich kanalow. Jestem pewien, ze jesli jednak Euro 16 bedzie platne dla abonentow, to CP zrobi z tego swietny produkt. Zreszta juz nas do tego przyzwyczail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wszystkim zdecyduje cena. Tym razem cześć meczów będzie jednak w telewizji otwartej w tym mecze Polaków i teraz żeby nie przesadzili z ceną. Placi się tak naprawdę za mecze grupowe i parę z 1/8. Reszta i tak będzie. Myślę że 50 zl to byłaby rozsądna cena. Tylko czy Stolarz jest rozsadny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kupuj i wysyłaj. Ja na pewno kupie.

 

Jeśli cena będzie do 40 złotych za całość, pewnie też zakupię, ale jestem dobrej myśli, że abonentom dadzą kanały za free.

 

No niech tak zrobią że nie pokarzą abonentom

Myślę, że CP nie będzie nikogo karał, a zwłaszcza swoich abonentów.

 

mspanc.

Edytowane przez cabott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli te kanały dla abonentów cp będą dodatkowo płatne to jest tylko jedno wyjście-nie kupować ! wysłać wypowiedzenie, jak się będzie kończyć umowa i nie odbierać od nich telefonów i po sprawie.

Pamiętam co było wypisywane jak były MŚ w siatkówce i postały dodatkowe kanały , to abonenci cp też mieli za to płacić a okazało się póżniej co innego,poczekajmy na oficjalny komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli te kanały dla abonentów cp będą dodatkowo płatne to jest tylko jedno wyjście-nie kupować ! wysłać wypowiedzenie, jak się będzie kończyć umowa i nie odbierać od nich telefonów i po sprawie.

To nie kupuj i wysyłaj. Ja na pewno kupie.

 

Przy siatkówce info za będą za darmo były w 1 komunikacie o powstaniu, a tu już takowy dziś się pojawił i nic takiego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się z nikim zakładał, ale po prostu nie chce mi się wierzyć, że cena będzie oscylować w granicach 100 zł. Gdyby mecze Polaków były zakodowane to co innego. Nawet gdyby tylko mecze Polaków były odkodowane, to też by zmieniało postać rzeczy. Ale co kupiec tych kanałów premium zyskuje? Połowę czy tam większość meczów z fazy grupowej i 4 mecze z 1/8, dalsze fazy już w otwartym paśmie. Do tego możliwość posłuchania Gmocha i rzekomy brak reklam. Czy za to wszystko ktoś będzie chciał wybulić stówę? Na pewno znajdą się fanatycy i miłośnicy futbolu, którzy będą zainteresowani, ale czy będzie ich wystarczająco dużo, by Polsat zarobił? Umówmy się, że januszy i niedzielnych kibiców jest o wiele więcej niż pasjonatów i większość ludzi śledzących Euro zadowoli się tym, co będzie leciało w otwartej TV, zwłaszcza mam tu na myśli mecze Polski. Fakt, że piła jest u nas popularniejsza mimo wszystko niż siatkówka nie ma tu nic do rzeczy. Jeśli miałbym się pokusić o obstawienie ceny, to kierując się rozsądkiem nie powinno to być więcej jak za średnią galę PPV, czyli 30 zł. Ale znając chytrość Polsatu może to być np. 50 zł. Zobaczymy, sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądało i kiedy przede wszystkim ogłoszą szczegóły. Jeśli to będzie cena w granicach 100 zł, to Polsat strzeli sobie w stopę, bo nie wykupi tego nawet 5% widzów oglądających mistrzostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że Solorz zna się na biznesie, inaczej nie byłby tam gdzie jest. Przy każdej tego sytuacji setki komentarzy: Nikt tego nie wykupi, strzał w kolano. itd. Tylko,że zawsze się okazuje,że racja jest po stronie solorzy, naprawdę wystarczy,że kupi to 100 tysięcy osób i już to będzie znacząca kwota, wyższa aniżeli by zarobił na reklamach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez CP chodzi o to aby platne kanaly wykupily w 1 kolejnosci puby, bary itd. Majac na uwage popularnosc pilki noznej oraz wage imprezy oraz to ze walke Kliczko - Adamek wykupilo tylko w samym CP ok 200 tys osob, to wynik przy Euro 2016 nie powinien byc gorszy. Dla pubu wykupienie dwoch kanalow za 100 zl to zaden wydatek. Z ww. powodow obstawiam ze cena bedzie oscylowac blizej 100 zl niz 50 zl.

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że Solorz zna się na biznesie, inaczej nie byłby tam gdzie jest. Przy każdej tego sytuacji setki komentarzy: Nikt tego nie wykupi, strzał w kolano. itd. Tylko,że zawsze się okazuje,że racja jest po stronie solorzy, naprawdę wystarczy,że kupi to 100 tysięcy osób i już to będzie znacząca kwota, wyższa aniżeli by zarobił na reklamach.

Zgadzam się z tym ze wie co robi. To może być jeden z lepszych jego interesów na prawach. Dostał kasę z TVP to raz, z reklam w otwartym Polsacie sporo wjedzie to dwa, sprzeda dodatkowo płatne kanały to trzy . Dywersyfikacja przychodów przeprowadzona modelowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez CP chodzi o to aby platne kanaly wykupily w 1 kolejnosci puby, bary itd. Majac na uwage popularnosc pilki noznej oraz wage imprezy oraz to ze walke Kliczko - Adamek wykupilo tylko w samym CP ok 200 tys osob, to wynik przy Euro 2016 nie powinien byc gorszy. Dla pubu wykupienie dwoch kanalow za 100 zl to zaden wydatek. Z ww. powodow obstawiam ze cena bedzie oscylowac blizej 100 zl niz 50 zl.

Chyba jednak nie czaisz. Puby mają zupełnie inną cenę i płacą w zależności o lokalizacji, ilości miejsca w lokalu itd. Puby nie płacą takiej ceny jak Ty.  Za siatkę lokale płaciły od 1250 zł do 10 000 zł za licencje na publiczne pokazywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to działanie Polsatu, w ostatnich latach odpuścili sobie ligi piłkarskie czy Formułę 1. Niewiele im zostało do pokazywania na 3 kanałach sportowych, wkrótce nawet zlikwidują Polsat Sport News, ale nie przeszkadza to im w tworzeniu kolejnych dodatkowo płatnych kanałów. Zero informacji, gdzie dostępne, za ile, czy te kanały zostaną na stałe czy będą tylko eventowe na czas mistrzostw? Chaos, dezinformacja i PPV ot cały Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Montgomery Zygmunt Burns Solorz kazałby dodatkowo sobie płacić za full pakiet EURO 2016 to tak naprawdę jedynymi przegranymi poszkodowanymi w całej tej pseudo aferze byliby abonenci Cyfrowego Polsatu. Zwłaszcza ci z wysokimi pakietami. Jako abonent Cyfrowego Polsatu tak to odbieram i liczę na to, że rozsądek weźmie jednak górę nad [beep] jakie chcą nam - abonentom - zgotować.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte obraźliwe porównania - regulamin - nie obrażamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Mi już powoli przechodzi miłość do PAY TV... :roll: zadowolę się niemieckim komentarzem na ARD/ZDF/SAT.1 :roll: płatna telewizja tak bardzo mnie rozczarowała, że powoli zaczynam się zastanawiać jaki to ma wogóle sens? Jaki jest sens, żebym dalej się w to bawił, skoro nawet jak płacę ku.pę $$$, a i tak nie mogę być pewnym czy obejrzę to co chcę? :roll: to chyba jest moja ostatnia umowa z płatnym operatorem TV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zrobią tych dwóch kanałów PS2 i PS3 za free dla swoich abonentów z umowami, to będzie ogromna "burza" i nie wiem czy warto Polsatowi wykonać ten ruch. Klienci poczują się wymanewrowani, tyle było hałasu, że Euro na antenach Polsatu itd. Wiadomo, że chcą zarobić, ale mimo wszystko wierzę, że swoich abonentów zostawią w spokoju, a innych mogliby tym EURO ściągnąć i złapać, gwarantując im obejrzenie wszystkich meczów w cenie abonamentu.

Zobaczymy co Polsat zrobi, czy zadba o dobrą opinię wśród aktualnych klientów, czy porządzi się tylko i wyłącznie chęcią wielkiego zarobku ? Po takich ruchach poznaje się oblicze operatora. Zaufanie można łatwo stracić, a dużo ciężej je ponownie odbudować ;)

Daję minimalnie większe szanse, że puszczą free dla swoich abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co ta dyskusja tutaj się rozgrywa? Według mnie na 99% abonenci CP będą mieć te kanały za darmo tak jak było z PV. Nie wiem jak było ( i jak będzie) z abonentami kanałów CP w kablówkach, ale formalnie nie są oni abonentami CP, więc nie ma możliwości jakoś tego ujednolicić. A cała reszta, czyli Orange, NC+ i kablówki będzie mogła sobie wykupić dostęp do całych ME i będzie fajnie. Powiem Wam, ze gdybym miał CP i byłaby analogiczna sytuacja z LM, że robią ją tylko na dodatkowo płatnych kanałach dla innych to też wykupiłbym taki dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenariusze są 2: tworzą oddzielne kanały po to by móc je sprzedać na czas mistrzostw do konkurencyjnej NC+ i kablówek ale abonentom którzy mają Polsat Sport udostępnią je w ramach abonamentu. Drugi scenariusz to taki, że chcą maksymalnie zarobić na mistrzostwach, dlatego odsprzedali część praw TVP a mecze innych krajów, zwłaszcza te ciekawsze, puszczą na kanałach dodatkowo płatnych i dodatkowa opłata dotyczyła by też abonentów CP.

Edytowane przez jupiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...