Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie właśnie też, zwłaszcza że dostali polska koncesję na te kanały, i miały one służyć jako uzupełnienie ofery sportowej Polsatu, zwłaszcza, że za PSN będzie Super Polsat.

Jednak sporym zaskoczeniem jest fakt, iż będzie tam Euro 2016, wygląda to tak jakby tez stacje były tylko pod ten turniej uruchomione, co jest totalna klapą z ich strony.

Edytowane przez Michu07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi, czy kanały PS2 i PS3 są tylko na czas mistrzostw, czy zostaną na stałe.

Na stałe? A co mogą na tych kanałach pokazywać,mają już dwa sportowe , które nic ciekawego nie pokazują ,bo 1 ligi nie liczę,a tenis też mało ciekawy,lepsze walki bokserskie w ppv,więc dla mnie mogą pakiet sport zlikwidować i dać wszystko w ppv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stałe? A co mogą na tych kanałach pokazywać,mają już dwa sportowe , które nic ciekawego nie pokazują ,bo 1 ligi nie liczę,a tenis też mało ciekawy,lepsze walki bokserskie w ppv,więc dla mnie mogą pakiet sport zlikwidować i dać wszystko w ppv.

 

Nic ciekawego nie pokazują ?? To wypowiedź bardzo subiektywna, Polsat ma prawa na prawie wszystkie najważniejsze turnieje tenisowe, które trzymają niejednego klienta, w tym mnie .. ;)

Dość często zdarza się, że tenis muszą puszczać na darmowym Polsat Sport News, bo dwie główne anteny zajęte piłką, a nawet dochodziło nieraz do sytuacji, że w ogóle nie mają gdzie pokazać tenisa, bo na 3 kanałach leci piłka (tak było podczas eliminacji ME w piłce nożnej).

Także gadanie, że Polsat nie ma co pokazywać na sportowych antenach jest delikatnie mówiąc przesadzone. Fakt jest taki, że POLSAT NIE MIEŚCI się chwilami z całym swoim sportem, a jaki to jest sport to już jest inny temat, jeden będzie wniebowzięty, a drugi będzie narzekał, że nie pokazują np. ligi białoruskiej czy łotewskiej.

Dla mnie np. oferta NC+ jest nic nie warta, Polsat po prostu ją niszczy, ale to jest moje subiektywne zdanie. Dlatego nigdy nie można rzucać ogólnych subiektywnych haseł, bo wszystkim się nie dogodzi.

Mnie Polsat zainteresował  tenisem, ale na pewno nie będę psioczył na ligi piłkarskie, które przyciągają innych a mnie nie interesują!

 

Dwa nowe kanały PS2 i PS3 mogą mieć duży sens, w przypadku gdy za chwilę zniknie Polsat Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi, czy kanały PS2 i PS3 są tylko na czas mistrzostw, czy zostaną na stałe.

To jest ciekawe, bo już w 2013 i 2015 r. Kmita coś przebąkiwał, że może uruchomią coś z okazji UEFA EURO 2016. W zeszłym roku zapowiedziano 5 kanałów, w tym dwa słynne już od wczoraj Polsat Sport 2 oraz Polsat Sport 3. wirtualnemedia_pl natomiast pisały o nich, wraz z wypowiedzią Macieja Steca: Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 będą pokazywać te zawody, które nie mieszczą się na istniejących trzech kanałów sportowych Grupy. - Bardzo wzmocniliśmy naszą ofertę sportową. Są weekendy, gdy nie jesteśmy w stanie przeprowadzić czterech czy pięciu transmisji na żywo - podkreślił Stec. Nie jest powiedziane o nich, że miałyby być wykorzystane tylko pod przyszłe mistrzostwa. Do tego, jakby to miałyby być kanały na chwilę - pop-up, jak Polsat Volleyball, to raczej nie prosiliby się o koncesję wieloletnią od KRRiT, aby po UEFA EURO 2016 z nich nie skorzystać już, a bardziej poszliby do Ofcomu.

 

Ale jak będzie, to najbliższy czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wiele znaków wskazuje że PS2 i PS3 zostaną na stałe, w sumie doszedł by tylko jeden dodatkowy kanał sportowy biorąc pod uwagę, że Polsat Sport News ma zniknąć. Tak naprawdę tego jednego więcej kanału im brakuje na nałożone relacje "LIVE".

Poza tym Polsatowi chodzi na pewno też, aby swoich opłaconych transmisji nie pokazywać w telewizji naziemnej przez Polsat Sport News, przez co automatycznie dają gratisa też w NC+. Myślę, że Polsat też tą sprawę chce wyprostować i mieć 4 kanały sportowe kodowane i udostępniane tylko swoim abonentom. Teraz przy okazji Euro mają okazję tak zrobić.

Patrząc na to wszystko wydaje się ten ruch logiczny i będę bardzo zaskoczony jeśli te kanały PS2 i PS3 znikną po Euro, tym bardziej, że brakuje tego 4 kanału sportowego do relacji nakładających się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat Aktualnie na Euro 2016 przygotowywana jest specjalna oferta dla naszych abonentów. O wszystkim niebawem poinformujemy. Pozdrawiamy

 

Jestem w szoku. To brzmi jakby miala byc jakas oplata dla abonentow CP. Po prostu w to nie wierze. Mam nadzieje, ze jesli bedzie jakas oplata, to np dla tych co maja nizszy pakiet.

Kolego dostales smsa? Gdzie tak napisali ze przygotowuja specjalną ofertę? To by znaczyło że się jednak zapłaci

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że Ci co mają pakiety sport i premium będą mieli gratis. To jest logiczne najbardziej. Reszta  w zależności od pakietu dopłata, ale jakaś symboliczna. Przecież po coś ludzie CP wybierają. Ja mam właśnie tylko dlatego że jest tu reprezentacja. Przecież nie będę kupował danej platformy tylko po to żeby i tak mieć możliwość wykupienia tego samego mając inną czy kabel. Po to wybrałem tą konkretną bo tu jest produkt którego oczekuję i który jest szeroko reklamowany że właśnie u nich go dostanę. A najsprawiedliwiej to powinno być tak że każdy co ma CP powinien to mieć za darmo. Tylko dlatego że wybrał tą platformę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie te kanały od początku miały stanowić uzupełnienie oferty podstawowych kanałów sportowych Polsatu, więc rzeczywiście po Euro mogą nadal nadawać, tym bardziej, że sam Polsat bierze to pod uwagę. Pewne jest to, że dla niektórych transmisji często brakuje miejsca, zwłaszcza meczów zagranicznych lig piłkarskich, więc nowe kanały będą przydatne. Co prawda raczej będzie ich niewiele, ale Eleven ma mniej praw od Polsatu, a mimo to niektórzy już teraz oczekują przynajmniej jednego nowego kanału, wiec skoro kolejny kanał Eleven ma sens, to Polsatu tym bardziej. A jeżeli do jednego z nowych kanałów zostałyby przeniesione gale PPV, to z pewnością zyskałby na wartości. Jedynym błędem byłoby pozostawienie ich po Euro w NC+, oczywiście zakładając, że w ogóle tam trafią.

Co do obecnej sytuacji, to ogólnie uważam, że atakowanie Polsatu jest obecnie niewłaściwe, a przynajmniej jest na to za wcześnie. Prawda jest taka, że każdy nadawca chce jak najwięcej zarobić. Takie kanały jak TVP Sport/HD, TVP HD, TVP 1 HD i TVP 2 HD zostały też wprowadzone z okazji dużych imprez sportowych, a pierwsze 2 były początkowo dostępne tylko w jednej platformie, przez co abonenci pozostałych platform nie mogli oglądać ceremonii otwarcia MŚ w RPA, ponieważ transmisja była tylko w TVP HD. Dlatego radzę poczekać do oficjalnego komunikatu dotyczącego warunku dostępu do nowych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli zamkną po EURO, to bez problemu mogliby je ponownie uruchomić od września czy jesieni. Koncesja wciąż byłaby ważna, a ona byłaby pewnie cenna, bo też nie wiadomo jakby miała wyglądać KRRiT od lipca.

Koncesja zobowiązuje ich do nadawania CODZIENNIE min. 12 godzin na dobę - nie mogą tak sobie nadawać i nie nadawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że te nowe kanały "Polsatu Sport" zostaną po euro i że przejmą w przyszłości od "TVP Sport" transmisje kobiecego tenisa, bo to co wyprawia w sprawie tych transmisji "TVP" bardzo mnie od pewnego czasu wkurza, tzn. po co kupowali te prawa, żeby pokazywać tylko wybrane mecze i to nie od pierwszej rundy, podczas kiedy "Polsaty Sport" pokazują teraz te same turnieje, tylko w wersji męskiej praktycznie przez cały dzień???
 
Moim zdaniem powinno to zostać jakoś bardziej uregulowane, tzn. nadawca, który kupuje jakieś prawa do transmisji sportowych powinien mieć obowiązek ich emisji, a jeżeli nie może musiałby sprzedać sublicencję do tego co mu się nie mieści innemu nadawcy.
 
Co do tego czy te nowe "Polsaty Sport" będą dla abonentów "Cyfrowego Polsatu", na czas euro za darmo, tak jak było z siatkówką, to wątpię, bo jednak teraz tych, którzy byliby skłonni dodatkowo zapłacić jest o wiele więcej...

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...