Jump to content

ramzi84

Users
 • Content Count

  222
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ramzi84

 1. Warto wymienić dekoder, zupełnie inna funkcjonalność. Też tak myślałem jak Ty czy warto, wymienilem i jestem zadowolony.
 2. Miałem 5 minut wcześniej/wydłużone nagranie, ale teraz zmieniłem na 10 minut, zobaczymy czy pomoże.
 3. Ostatnio gdy robię opcję nagraj sezon nagrywa mi kilka razy ten sam odcinek nadawany w innych godzinach. Tez tak macie?
 4. Ja mam okres rozliczeniowy do 30 kazdego miesiąca, wypowiedzenie poszło 1 grudnia, 2 grudnia aneks 24/6 i została skasowana oplata za okres grudniowy, kanały w gratisie (hbo) w sumie będą działać 2 miesiące (cały grudzień i styczeń) bo nowa umowa wchodzi w życie z dniem 31.12.2019r. więc wychodzi 7 miesięcy za darmo.
 5. Jak będą podwyżki to umowa na 24/6 wygląda bardziej korzystnie.
 6. Przy przedłużeniu umowy zastanawiam się nad usunięciem pakietu sportowego bo pozostał tam już tylko eurosport 2, extreme i bodajże polsat fight. Jak wygląda cenowo pakiet familjny max hd z elevenem i mulitroomem? Przy zobowiązaniu w wysokości 70 zł płacę 5 zł za multiroom, przy niższym pakiecie cena może wzrosnąć?
 7. Widzę, że ja jestem szczęśliwym posiadaczem nowej aktualizacji bo zmiany w pracy dekodera nie zauwazylem
 8. PVR7000 to samo ,,VOD na życzenie do oglądania" nagrywał tylko były problemy z przyśpieszaniem obrazu.
 9. Nagrywa u Was Evobox filmy z VOD? Bo ja normalnie nastawiam nagrywanie ale nie mam nagrania.
 10. Jestem nowym użytkownikiem Evoboxa i od 2 tygodni nie zauważyłem żadnych z opisywanych przez Ciebie niedogodności.
 11. Czy można zmienić pozycję okna podglądu na prawy dolny róg?
 12. Dla osób( w tym dla mnie ) po zmianie dekodera głównego na Evobox pvr efekt wow jest.
 13. Mam to samo co ty plus on the go wszystko za 75 zł za m-c.
 14. Przedłużyłem w tej samej opcji co miałem w cenie 75 zł za całość z on the go w cenie. Dekoder główny wymieniony na Evobox pvr bez czynszu w opcji 24/4. W krótszych umowach był ponoć czynsz doliczony 5 zł/ m-c. Standardowo HBO i rozrywka miesiąc gratis.
 15. Oczywiście, że na Evobox pvr bez czynszu. To co już nie ma takiej oferty jak w moim podpisie za 75zł z multiroomem? Czyli: Familiny Max HD + Sport Hd + Film HD + Cinemax HD+ Eleven + multiroom ,Podpowie ktoś?
 16. No właśnie zaproponował nie Evobox pvr, a Evobox lite jako główny. Ktoś tu chyba przedłużał taki pakiet z multiroomem za 75 zł.
 17. Witam mam 7(ICOK) miesięcy do końca umowy i wysłane wypowiedzenie. Dziś sam zadzwoniłem do DUK żeby upewnić się czy wypowiedzenie dotarło:). Obecnie posiadam Familiny Max HD + Sport Hd + Film HD + Cinemax HD+ Eleven PVR 7000 + multiroom Hd5500s. Za pakiet płacę 70 zł + 5zł za multiroom. Powiedziałem, że interesuję mnie to co mam z wymianą dekodera głównego na evobox pvr. Dostałem propozycje za to co mam w cenie 80zł + 10 za multiroom i dekoder evobox lite..Tą ofertę traktuje jak żart. Czy teraz są tak kiepski oferty czy trafił mi się kiepski pracownik? bo po rozmowie z nim myślę, że był mało zorientowany w temacie. On the go jest teraz w cenie czy dalej 5 zł?
 18. Czy przy wymianie dekodera obowiązuję umowa 15/3 czy 15/1
×
×
 • Create New...