Jump to content

ramzi84

Users
 • Content Count

  216
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralna

About ramzi84

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Widzę, że ja jestem szczęśliwym posiadaczem nowej aktualizacji bo zmiany w pracy dekodera nie zauwazylem
 2. PVR7000 to samo ,,VOD na życzenie do oglądania" nagrywał tylko były problemy z przyśpieszaniem obrazu.
 3. Nagrywa u Was Evobox filmy z VOD? Bo ja normalnie nastawiam nagrywanie ale nie mam nagrania.
 4. Jestem nowym użytkownikiem Evoboxa i od 2 tygodni nie zauważyłem żadnych z opisywanych przez Ciebie niedogodności.
 5. Czy można zmienić pozycję okna podglądu na prawy dolny róg?
 6. Dla osób( w tym dla mnie ) po zmianie dekodera głównego na Evobox pvr efekt wow jest.
 7. Mam to samo co ty plus on the go wszystko za 75 zł za m-c.
 8. Przedłużyłem w tej samej opcji co miałem w cenie 75 zł za całość z on the go w cenie. Dekoder główny wymieniony na Evobox pvr bez czynszu w opcji 24/4. W krótszych umowach był ponoć czynsz doliczony 5 zł/ m-c. Standardowo HBO i rozrywka miesiąc gratis.
 9. Oczywiście, że na Evobox pvr bez czynszu. To co już nie ma takiej oferty jak w moim podpisie za 75zł z multiroomem? Czyli: Familiny Max HD + Sport Hd + Film HD + Cinemax HD+ Eleven + multiroom ,Podpowie ktoś?
 10. No właśnie zaproponował nie Evobox pvr, a Evobox lite jako główny. Ktoś tu chyba przedłużał taki pakiet z multiroomem za 75 zł.
 11. Witam mam 7(ICOK) miesięcy do końca umowy i wysłane wypowiedzenie. Dziś sam zadzwoniłem do DUK żeby upewnić się czy wypowiedzenie dotarło:). Obecnie posiadam Familiny Max HD + Sport Hd + Film HD + Cinemax HD+ Eleven PVR 7000 + multiroom Hd5500s. Za pakiet płacę 70 zł + 5zł za multiroom. Powiedziałem, że interesuję mnie to co mam z wymianą dekodera głównego na evobox pvr. Dostałem propozycje za to co mam w cenie 80zł + 10 za multiroom i dekoder evobox lite..Tą ofertę traktuje jak żart. Czy teraz są tak kiepski oferty czy trafił mi się kiepski pracownik? bo po rozmowie z nim myślę, że był mało zorientowany w temacie. On the go jest teraz w cenie czy dalej 5 zł?
 12. Czy przy wymianie dekodera obowiązuję umowa 15/3 czy 15/1
 13. Jest gdzieś aktualna rozpiska ofert w różnych konfiguracjach dla przedłużających umowę? Jeśli obecnie mam abo za 75 zł w tym multiroom za 5 zł to przy obniżeniu abonamentu też będzie 5 zł za multi? Jak na dzień dzisiejszy wygląda wymiana dekoderów? Mam PVR 7000 i HD 5500s. A jak wygląda wymiana na zestaw Evobox? Czy dalej obowiązuje czynsz za Evobox? Oczywiście wypowiedzenie wkrótce będzie wysłane. Mam jeszcze 8 m-cy do końca.
 14. Wrócę do tematu wymiany samego pilota z niedziałającym przyciskiem. Ku mojemu zaskoczeniu w jednym punkcie udało mi się wymienić sam pilot na ,,nowy''. Wychodząc z punktu wziąłem ten nowy pilot z zamiarem sprawdzenia jakie będą potrzebne baterię. Zdziwiony zobaczylem, że pilot ma ułamaną klapkę na baterie i ślady przyklejenia taśmą. Wróciłem mówiąc, że to nie jest nowy pilot. Pani zdziwiona twierdzi, że nowy i taki otrzymała z CP. Wymieniła na drugi. Klapka ok, ale po dokładnym obejrzeniu wygląda jakby był użytkowany, cały trzeszczy jakby obudowa była kilkukrotnie otwierana a co gorsza był użytkowany w pomieszczeniu gdzie chyba ktoś nonstop palił papierosy bo śmierdzi okrutnie....Reasumując otrzymałem pilot ze zwrotu dekodera, który niby jest nowy.
 15. To może pochwalcie się, kto co wygrał w całej grze, oczywiście normalną grą. Ja: 4x koszulki niebieskie, 2x koszulki białe, 4x czapki z daszkiem, 1x czapka zimowa, 2x szaliki. Grałem na 2 numerach Plusa.
×
×
 • Create New...