Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Od 24 listopada TV Puls rozpocznie emisję kultowego brytyjskiego serialu "Robin Hood" ("Robin z Sherwood") z 1984 roku. Emisja o godzinie 16:00 ( 2 odcinki).

Może wreszcie obejrzę pierwszy odcinek, nie pamiętam abym kiedykolwiek oglądał pierwszy odcinek. :lol2:

Ale uwaga!: emisja jest od 20 XI godz. 16:30. (O mały włos znów bym przegapił.)

 

Będzie to trzecia pozycja w ramówce Pulsu, którą będę oglądał. Swoją drogą, tej jesieni były takie huśtawki w ramówce Pulsu, że przegapiłem połowę odcinków "Medium" i "Podniebnego horroru" (to dwie pozostałe pozycje, które oglądam w Pulsie).

 

W listopadzie przyjrzałem się (w końcu) tej nowej oprawie. Mogli by poprawić płynność animacji - wyraźnie widać w momencie gdy logo kręci się jak liść na wietrze, że logo porusza się skokowo.

Nikt też o tym tutaj na forum nie wspominał, a podczas zapowiedzi logo jest kolorowe!

is2010111702.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie TV Puls radzi sobie coraz lepiej, jak na kanał, który miał problemy finansowe. Ramówka jest coraz ciekawsza, co najlepiej pokazują wyniki oglądalności.

 

Po zmianie inwestora jest kanałem dużo lepszym niż był nawet zaczyna dorównywać konkurencji tym bardziej że jest kanałem FTA.

 

Wszystko to jest dobre byle nie przesadzili i po jakimś czasie zaczęli tworzyć więcej kanałów i wpadli na pomysł zakodowania (POLSAT czy TVN kiedyś też był FTA na satelicie - tak było w analogowym przekazie, a po utworzeniu kolejnych kanałów tematycznych zakodowano wszystkie).

 

Póki co jest FTA i trzeba się cieszyć. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsaty, teveny i tv czwórki się pokodowały bo wpadły na "genialny" pomysł porobienia sobie platform i kasowania widza za dostęp.

 

Mi osobiście obecna ramówka Pulsu mało się podoba, ale statystyki pokazują, że widownia Pulsowi rośnie. A wraz z widownią ilość reklam. Jak rok temu oglądałem w Pulsie w niedzielę o godz. 21 serial "Medium" (pierwsza seria) to przerwa na reklamy trwała 2-4 min. A teraz? Trzecia seria - bite 7 minut - i to o godz. 3 w nocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc idioci dopięli swego:

 

 

Niestety sprawdziły się informacje dotyczące zmiany dnia i godziny emisji Superstars w TV Puls.

 

Począwszy od 6 grudnia, WWE Superstars zostaje przeniesione na poniedziałki. Program emitowany będzie o godzinie 00:30.

 

Autor: Paweł Borkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie będzie to wersja Robin Hooda o 20 lat młodsza... Czyżby jeszcze TV Puls nie było stać na ten serial? Wątpię... a niektóre seriale BBC doskonale pasowałyby do TV Puls. Przy okazji zdobyli by większą popularność... i mnie jako regularnego widza. :)

 

Wersji serialu było wiele ale drugiej tak klimatycznej jak ta z 84-86 r chyba nie ma. Serial jest fantastyczny i brawo dla TV Puls, że go przypominają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Według mnie Pulsem powinienem zainteresować się Gigant medialny z Niemczech czyli RTL i zrobić RTL PULS i w przyszłości RTL PULS 2. Stacja ma naprawdę bardzo duży potencjał 2 miejsca< NA DZIEŃ DZISIEJSZY> W DVB-T oraz odkąd zakonnicy odeszli od Pulsu naprawdę zrobiła się przyjemna stacja :) PULS na wzór RTL-u PULS 2 czyli coś jak RTL 2

 

Ponowny powrót marki RTL w Polsce to by było COŚ !!! :D TVN Kwiczał by i ryczał hihihihi.

 

Pożyjemy ... zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...