Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyliście, że Stacja Porankowo została wydłużona o pół godziny? Spawodowało to wyrzucenie z ramówki Telezakupów. Jeszcze jesienią były dwa 0,5 godzinne bloki, a od 30 sierpnia nie będzie ich w ogóle. Ponadto zmieniła się także pora nadawania programu Jerry Springer Show. Będzie on emitowany we wtorki i czwartki o 23:00 (dotychczas w sody i piątki). Ponadto w dni powszednie pasmo 23:30-14:30 jest zarezerwowane dla filmów przygodowych.

 

Wczoraj Puls wyemitował pierwszy raz w swojej historii film erotyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie do końca tylko za czasów News Corp., bo oni się wycofali w listopadzie 2008, a pamiętam odcinki tego programu oznaczone jako 2009.

 

Moim zdaniem brakuje w TV Puls jakiegoś programu-lokomotywy. Niby jest ramówka, niby cośtam leci, niby ktoś to ogląda, ale jednak nie można jednoznacznie wskazać jakiegoś jednego największego hitu. TV4 ma "Galileo", a Puls co? Żenujące "Goło i wesoło"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś taką lokomotywą był "5-klasista". Jakiś teleturniej mógłby się pojawić, ale może nie aż pięć razy w tygodniu. Chętnie obejrzałbym jakiś teleturniej w weekendy. Pula nagród w takim teleturnieju wcale nie musi wynosić zbyt wiele.

Według mnie stacja robi błąd. W jesiennej ramówce znów wpycha powtórki "Szoku Video" itd. Wiem, że ten program ma dość dużą widownię, ależ ile można. Jeżeli już ich ramówka to w większości amerykańskie i kanadyjskie programy to dlaczego nie kupują praw do emisji jakichś hitowych seriali czy reality-show. Trochę dziwna strategia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak w TV4 przez 3 lata był bardzo fajny teleturniej "Daję słowo". Tam też nie było jakichś mega-nagród - coś koło 15 tys. zł na odcinek (maksymalnie, a i tak mało kto tyle wygrywał). Czegoś w tym stylu brakuje w TV Puls - małego teleturnieju, bez rozmachu "Milionerów".

 

Co do "Szok Video", to ja bym ten program zastąpił jakimiś dokumentami z Discovery. Na pewno byłoby to ciekawsze, niż prawie w ogóle nie wzbudzające żadnych emocji amatorskie nagrania rzekomo strasznych sytuacji sprzed 10 czy 20 lat z bezpłciowo czytanym polskim komentarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby teleturniej produkcji był dla nich opłacalny. Więcej pochłoną same koszty. TV4 też się w to bawił, a teraz również ograniczyli produkcje własne do minimum. Lepiej wychodzą na emisji paru programów, telenowel czy seriali z zagranicy.

 

Zgadzam się, że te wszystkie programy w stylu "Goło i wesoło" są po prostu żenujące, ale jednocześnie dobrze oglądane i Puls tak łatwo z nich nie zrezygnuje. Podejrzewam, że nie są też jakieś szczególnie kosztowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Medium" ma według mnie bardzo złą porę emisji - sobota 23.00. Nie wiem czy od jesieni coś się zmieni. Stacja aktualnie emituje 3 sezon. Wiem, że AXN od września w soboty również o 23.00 będzie nadawać powtórki szóstego sezonu tego serialu.

"Medium" szczyty popularności ma już za sobą. Jednak cieszę się, że choć jeden serial z prawdziwego zdarzenia znalazł miejsce w ramówce Pulsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puls to same paskudne telenowele, goło i wesoło, cały czas tylko jakieś programy "hihi, haha, hehe", te bajki to też dali by spokój z nimi ;/ - no sorry ale tam nic nie ma co przyciągnie widza! tzn. są ale mało... na palcach jednej ręki można policzyć np. "zwykłe rzeczy, niezwykłe wynalazki", te niebezbieczne zawody i nieraz coś ciekawego dadzą, ale cała reszta to taka, że aż płakać się chce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak od 30 sierpnia ma wyglądać nowe logo TV Puls.

tv_puls.jpg

Informacja, jak i logo z forum tvpolsat.info.

 

Ciekaw jestem, jak będzie wyglądało na ekranie telewizora. Trzeba przyznać, że trochę oryginalne zwłaszcza na polskim rynku telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydkie to logo :/ Obecne zdecydowanie lepsze. Poza tym, nie rozumiem dlaczego każdy narzeka na ramówkę Pulsu, przecież to kanał FTA, więc nie ma co od niego wymagać jakichś najnowszych seriali, filmów czy innych programów. Ja tam z obecnej ramówki oglądam WWE Superstars, Flinstonowie i Tom&Jerry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka ramówką, tylko po jaką [beep]ę oni znowu zmieniają logo? Poprzednie prostokątne było całkiem OK, niepotrzebnie sypią kasą tam gdzie nie trzeba. Zamiast kupić lepsze programy, to oni se logo zmienili, na dodatek na gorsze - te okrągłe kształty kompletnie nie pasują do tych kanciastych czcionek, jakimi napisane są "TV" i "puls".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że sporo osób narzekało na obecne logo TV Puls, które bardziej nadawało się na telewizyjny tabloid, a tu proszę. Logo już jest dwa lata i jakoś się przyjęło. Z tym kolejnym będzie podobnie.

 

PS: Przejrzyjcie archiwum tego wątku, to sami zobaczycie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...