Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja najbardziej jestem zadowolony z nowego logotypu stacji. Dużo lepiej prezentuje się na ekranie, niż chociażby w materiałach prasowych. Oprawa również mi się podoba. Zgadzam się z @neo_patryk, zrobiona jest ona w zagranicznym stylu.

Sama zawartośc programowa także mi się podoba. Spojrzę okiem na Goło i wesoło, Ale numer, Jerryego Springera, Dziewczyny na ekran, Szpital- nagłe przypadki i strach się bac. Mogę się doczepic jedynie do weekendowej ramówki- za dużo filmów, niepotrzebnie ten caly festiwal cyrkowy wsobotę. Na dodatek od 22 powtórki. Mam nadzieję że na wiosnę się to poprawi.

Strona internetowa- usunięto z niej opcję komentowania programu. Mam wrażenie że jest jakaś "niedorobiona". Nowa grafika jest lepsza, gorsza jest natomiast zawartośc.

 

Mam jedno pytanie: czy Puls zarabia już na siebie. Jak tak to od kiedy. Obiło mi się o uszy, że już od końca zeszłego roku. Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej dlatego, że pasmo "Nocne hity" jest w całości obsługiwane i produkowane przez 4funTV. Pewnie mają stare logo w systemie emisyjnym, czy jak to się tam nazywa i stąd ten błąd. Za parę dni na pewno poprawią. Zauważcie też, że oznaczenie wiekowe w trakcie pasma "Nocne hity" obraca się identycznie, jak na kanale 4funTV, mimo, że w ciągu dnia - kiedy obsługuje je TV Puls - jest statyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wczoraj zobaczyc dwa nowe programy TV Puls. Teraz powiem Wam co o nich sądzę:

 

Sędzia Judy- świetny program! Wbrew pozorom nie jest to "Sędzia Anna Maria Wesołowska" zza oceanu. Ten program ma więcej wspólnego z kabaretem, niż z prawdziwym court-show. Tytułowa Judy sypie tekstami typu "testowałeś na nim poziom swoich chromosomów y", wyśmiewa się ze wszystkich, lekko mówiąc "śmiech na sali". To taka damska wersja Jerryego Springera.

 

SWAT- interesujący program o pościgach za mordercami czy dilerami narkotykowymi. Ukazywane jest także w nim życie prywatne funkcjonariuszy. Duża gratka dla fanów tego typu programów. Naprawdę polecam.

 

Wieczorem pojaiwł się także nowy jingiel reklamowy (koloru niebieskiego). Zauważyłem także, że rankiem i po południu emitowane są zapowiedzi programów dla kobiet i dzieci, natomiast wieczorem tylko dla mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zabójcze Umysły", czy też "Burn notice"(jeszcze za czasów Murdocha) to twoim zdaniem słabe seriale?

Pisałem o serialach obecnie w TV Puls emitowanych, a nie tych, które we wrześniu 2008 kupił Murdoch.

 

Szkoda, że Murdoch wycofał się z Polski, bo Puls mógłby stać się o wiele lepszym kanałem od dzisiejszej wersji.

Bardzo szkoda. Strasznie mnie ciekawi, jakby dziś wyglądała TV Puls, gdyby nadal kierował nią News Corp. Z czasem na pewno wyrosłaby potężna stacja, tylko na to trzeba było 4-5 lat, a nie 10 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam że za News Corp było ciekawiej i stacja miała niezły potencjał. Pojawiały się wtedy produkcje własne ale przede wszystkim było więcej seriali i to całkiem niezłych jak te wspomniane i jakby rozwijali się w tą stronę to mogliby naprawdę rozwinąć się w ciekawą stacje. Wtedy bliżej było im do obecnego TV4. W chwili obecnej prawie całą ramówka to kreskówki, programy rozrywkowe i dokumentalne. O ile dokumenty zwłaszcza zakupione od discovery są całkiem niezłe to pozostałe programy to raczej dość tanie produkcje i to nie najwyższych lotów. Niestety idąc w stronę tanich programów trudno będzie przebić TV4 mimo że oglądalność rośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Kiedy myślałem, że nic w tym kraju już mnie nie zaskoczy wyskoczył taki "kwiatek":

 

Gdyby wydawało się, że Polska normalnieje, ponieważ każdy może mieć dostęp do swojej rozrywki (na przykład wrestlingu) uświadamiamy, że tak nie jest.

 

Niejednokrotnie pojawia się temat, że obecne programy World Wrestling Entertainment są za bardzo wyzbyte dawnej brutalności i przeznaczone dla dzieci. Mimo, że 70% widzów to widownia powyżej 18 roku życia, WWE robi wszystko, aby uniknać problemów z różnego rodzaju komisjami, radami i innymi decydentami, którzy blokują emisję ich programów.

 

Wierzyć lub nie, do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji została wniesiona skarga na WWE Superstars nadawane w TV Puls, że program jest ZBYT BRUTALNY!

 

Ręce co prawda opadają, jednak na w/w zgłoszenie wszyscy muszę zareagować. Najpierw KRRiT, następnie TV Puls, która musiała tłumaczyć dlaczego WWE Superstars nadawane jest przed godziną 22:00.

 

Tak więc, jeśli ktoś jeszcze uważa, że wszystko jest ok, może być pewny, że są jeszcze jednostki, które zrobią wszystko, aby odebrać Wam możliwość oglądania swojej ulubionej dyscypliny, albo co najmniej zmusić, abyście czekali do 22:00 bądźże 23:00 na "brutalne", "pełne przemocy" programy WWE.

 

Komentarz pozostawię Wam.

 

Od siebie jednak dodam, że to jak "zły" wpływ wrestling ma na młodego człowieka widać było w Radomiu, gdzie po trzygodzinnej, "brutalnej" gali Total Blast Wrestling wyszło kilkaset uśmiechniętych fanów, a z ekskluzywnego lokalu ze świecami na stołach, mieszczącego się nieopodal, kilkunastu ludzi pod krawatem oraz pań w mini, pomiędzy którymi trwało istne Inter Gender Battle Royal. Szanse, że oglądali wcześniej wrestling są równe zeru.

 

Autor: Paweł Borkowski

 

 

ciekawe jak do złożonej skargi ustosunkuje się TV Puls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...