Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś zaobserwował problemy z płynnością obrazu na Pulsie (w serialu "Podniebny horror" - bo to właśnie niego dotyczy mój problem)?

 

Czasami sobie coś nagrywam z tv i archiwizuję. Przeważnie robię divx-a, ewentualnie płytę DVD (rzadziej). Zauważyłem, że gdy nagrywałem coś z Pulsu (ostatnimi czasy) mam w AVI-kach dziwne szarpnięcia, takie jak w tej próbce: AVI. Szarpnięcia pojawiają się tylko w scenach gdy kamera względnie powoli się porusza. W scenach dynamicznych tego zjawiska nie ma.

Zaglądałem do źródła (z którego kompresuję divx-a (AVI-ka)) i wygląda mi na to, że to Puls tak felernie nadaje, ale pewności nie mam... Może to mój sprzęt coś źle nagrywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę by Polonia 1 miała go w swoich archiwach. Gdyby miała to by emitowała. Polonia 1 najprawdopodobniej odsprzedała "MacGyvera" Polsatowi bo swego czasu Polsat emitował wersję właśnie z Polonii 1 zrobioną przez Eurocom i czytaną przez Mirosława Uttę. Dopiero później Polsat kupił nowe taśmy i zrobił wersję z Radosławem Popłonikowskim i dalsze odcinki z Jackiem Brzostyńskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Puls numerem 5 w najwięcej oglądanych Polskich stacjach już niedługo:D

może to takie moje marzenie ale uważam że w pełni na to zasługuje :D

Marzenie? Niekoniecznie.

W/g tego zastawienia z 24-30 stycznia dla grupy wiekowej 16-49, aby wyprzedzić TVP Info (obecnie na piątym miejscu), Pulsowi brakuje tylko 0,2%. (Puls: 2,53%; TVP Info: 2,73%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puls Jest świetną stacją !! Goło i wesoło + Potyczki Springera SUPER UKŁAD :) Czyżby nam rósł poważny konkurent dla TVN-u i POLSATU ??/ myślę że po zniesieniu Analogu BĘDĄ MIELI co najmniej 10% oglądalność :)

 

A może Pulsem zainteresował by się RTL ?????? I by było SUPER :) Myślę że PULS idzie właśnie w strone RTL II dobra rozrywka zawsze w cenie zamiast 123 raz oglądać "SZKLANĄ PUŁAPKĘ" itp.

 

ah ... RTL 7 .... stare dobre czasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TV Puls kończy emisję programów WWE !

 

Roczna umowa pomiędzy WWE, a telewizją Puls dotycząca nadawania programu WWE Superstars wygasa wraz z końcem lutego 2011r. co oznacza, iż program od marca zostaje usunięty z ramówki. To niewątpliwe zła wiadomość dla wszystkich fanów wrestlingu. Zastępcą programu World Wrestling Entertainment okazują się być walki MMA federacji UFC, komentującym pozostanie Paweł Borkowski. Warto wspomnieć, że umowa pomiędzy WWE, a TV Puls może być oczywiście podpisana na nowo, prawdopodobny czas powrotu programów wrestlingowych do ramówki to kwiecień lub wrzesień.

 

prowrestling.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...