Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, jak na Puls to całkiem niezła ramówka, oczywiście seriale i telenowele mnie nie interesują, ale kreskówki chętnie obejrzę, to samo z filmami, ciekawe co jeszcze przygotowali. Poza tym, śmieszy mnie fakt, że na TV Puls film "Prawdziwa historia Kota w Butach" będzie z dubbingiem PL, a ten sam film rok temu na nFilm HD leciał z badziewiastym lektorem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na pulsie był pasek z informacją o konieczności przeprogramowania kanału od 17 sierpnia w pewnej miejscowości. Co najciekawsze nie napisali na jakim nowym kanale będzie dostępny tylko - od 17 sierpnia przeprogramuj swój tv. Chodzi o nadawanie naziemne. Żenada! Ludzie mają szukać po wszystkich kanałach bo oni sobie tak pomyślą! Nie ma to nie - nikt za pulsem płakać nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już mało kto korzysta z przekazu analogowego kanału TV Puls, ponieważ kanał ten nadaje bezpłatnie i cyfrowo z DVB-T i satelity, ale dla zainteresowanych informacja: od dziś kanał TV Puls z obiektu Katowice/Bytków nadaje w systemie analogowym na kanale 28. (Poprzednio nadawał na kanale 34, ale w związku z uruchomieniem dużej mocy nadajnika DVB-T z obiektu Opole/Chrzelice na tym samym kanale TV Puls był zmuszony zmienić numer kanału na 28.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie odbiór się poprawił, na zwykłej antenie pokojowej, bez zbędnego jej ustawiania obraz jest 100% lepszy, mogli by włączyć Stereo Nicam dla tych co jeszcze nie przeszli na DVB-T. Poza tym większość mieszkańców Górnego Śląska ma dwie anteny, jedna na Kosztowy, a druga z zwrotnicą sygnału na kanał 34 w stronę Bytkowa. Sugeruje przejść na DVB-T, większy, ale długoterminowy wydatek niż nowa zwrotnica ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy widział już ktoś wcześniej seriale które od dziś będzie puszczała TV Puls?? Fajnie że do ramówki trafia coś ciekawego - widać że stacja się rozwija.

Widziałem Miami Medical, o czym pisałem wcześniej w tym temacie. Całkiem niezła produkcja. Szkoda że anulowali po 1 sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, są FTA bo budują markę na lata. Teraz są w DVB-T. W każdym platformie. Za jakiś czas zakodują i wtedy będą mogli więcej programów mieć bo blokują licencje na FTA. I wtedy Puls będzie super programem :) Aha, może być i tak że Puls zakodują ale na pocieszenie Puls 2 będzie zawsze FTA i puszczać będą niektóre materiały z Puls 1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Gliniarz z Memphis całkiem fajny jest. Widziałem lepsze seriale ale ten wczorajszy nawet przypadł mi do gustu. Jak na TV Puls to na prawdę fajny. Zamierzam oglądać kolejny odcinek bo trzeba pomóc tej telewizji aby kiedyś była konkurencją dla wielkich stacji :jupi:

Ja też będę oglądał. Jeszcze tylko przydałoby się pełne 16:9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie siedzę sobie przy komputerze, przeglądam forum, coś tam w tv sobie leci, nie zwracam uwagi co. Nagle stwierdzam "fajna ta muzyka w tym filmie". :)

Kompletnie nie wiem o co chodzi w tej niemieckiej operze mydlanej "To, co najważniejsze", ale chyba będę ją oglądał z uwagi na rewelacyjny podkład muzyczny. Zaczynam zaskakiwać sam siebie. :o

Jeśli ktoś lubi spokojne rockowo-popowe niemieckie brzmienia - "To, co najważniejsze" w Pulsie o 9:00 i 16:30.

 

edit:

 

Program "Taki jest świat", prezentujący różne ciekawostki ze świata, otrzymał nową oprawę graficzną.

W Pulsie pojawił się też program o bliźniaczo podobnej nazwie "Taki jest świat - pod lupą", który w niczym nie przypomina swojego imiennika. Program ma podobną formułę do znanych z TVN Style "66 najlepszych ... [czegoś tam]".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...