Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ramówka TV Puls jest ułożona co najmniej dziwnie. Wczoraj nie obejrzałem Gliniarza z Memphis bo byłem w pracy. Szukam więc w programie powtórki no i znalazłem - tego samego wieczoru a dokładniej 30 min po północy i tyle. Wydaje mi się że mają na tyle miejsca w ramówce aby powtórki seriali wrzucić na przykład na drugi dzień w godzinach rannych, przedpołudniowych. TV Puls nie daje mi możliwości nadrobienia zaległości :(

 

Druga sprawa: Fajnie że Puls pokazuje takie fajne kreskówki - ale uważam że wyrzucanie serialu Jim wie lepiej z ramówki było po prostu błędem. Jeśli chcą zdobywać serca małych widzów to niech że wreszcie uruchomią drugi kanał i tam pchają te kreskówki bo jednak wieczorem lepszym rozwiązaniem jest lekki serial komediowy. Obserwując ramówkę tej stacji widać że Puls jeszcze nie wie czego chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka TV Puls jest ułożona co najmniej dziwnie. Wczoraj nie obejrzałem Gliniarza z Memphis bo byłem w pracy. Szukam więc w programie powtórki no i znalazłem - tego samego wieczoru a dokładniej 30 min po północy i tyle. Wydaje mi się że mają na tyle miejsca w ramówce aby powtórki seriali wrzucić na przykład na drugi dzień w godzinach rannych, przedpołudniowych. TV Puls nie daje mi możliwości nadrobienia zaległości :(

A od ilu lat leci ten serial? Jak od 16 to zapomnij o rannych lub przedpołudniowych powtórkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka TV Puls jest ułożona co najmniej dziwnie. Wczoraj nie obejrzałem Gliniarza z Memphis bo byłem w pracy. Szukam więc w programie powtórki no i znalazłem - tego samego wieczoru a dokładniej 30 min po północy i tyle. Wydaje mi się że mają na tyle miejsca w ramówce aby powtórki seriali wrzucić na przykład na drugi dzień w godzinach rannych, przedpołudniowych. TV Puls nie daje mi możliwości nadrobienia zaległości :(

Istnieje coś takiego jak nagrywarka VHS/DVD. Jeśli nie masz nagrywarki DVD/HDD, to VHS z nagrywarką na pewno masz (a jeśli nie, to warto kupić z komisu za grosze). Ustawiasz nagrywanie z timerem i gotowe. Ja zazwyczaj nagrywam z timerem, bo najlepsze filmy i seriale emitują w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A inni domownicy też chcą coś oglądać podczas mojej nieobecności ;)

Eee tam. Chcesz nastawić timer - nastawiasz. Ja się innymi domownikami nie przejmuję. Zostawiam kartkę na odbiorniku "Nie włączać! nagrywanie z timerem" i nikt nie ma prawa włączać.

 

Wracając do Pulsu. Przydałoby się też zmienić oznaczenia wiekowe na wycięte/półprzeźroczyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A inni domownicy też chcą coś oglądać podczas mojej nieobecności ;)

 

Akurat pół godziny po północy muszą coś oglądać ? Ja wiem że o tej porze są całkiem ciekawe rzeczy :wink: no ale...

A swoją drogą upakowałeś to wszystko co masz w podpisie na jednym pojedynczym konwerterze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić czemu w Pulsie "Co nowego" (zapowiedzi i zwiastuny programów i filmów) okraszone jest napisem "Audycja zawiera lokowanie produktu"? Co tam niby jest lokowane?
Są lokowane filmy i seriale TV Puls. Przeczytaj dokładnie napisy końcowe programu Co nowego? tam jest to napisane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy żadnym filmie nie widziałem informacji o lokowaniu, więc przy zwiastunach filmów uważam to za zbędne.

 

Są lokowane filmy i seriale TV Puls.

Chcesz powiedzieć, że wytwórnia filmowa "XYZ" płaci Pulsowi za wybieranie do emisji właśnie filmów i seriali z wytwórni "XYZ"? Czy dobrze zrozumiałem?

Raczej tak nie jest, raczej na pewno jest odwrotnie - to Puls musi zapłacić. Nie można więc uznać filmu jako produktu, który jest lokowany.

 

Muszę koniecznie doczytać, jak tylko będzie okazja, co tam pisze tym drobnym druczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HarrisonBergeron oczywiście, że to Puls musi płacić wytwórniom za emitowanie ich filmów i seriali, a nie na odwrót. Chodziło mi o to, że Telewizja Puls lokuje w programie Co nowego? usługę w postaci audycji rozrywkowych, którą oferuje swoim widzom. Jeśli widzowie skorzystają z oferty to Puls przyciągnie więcej reklamodawców i tym samym więcej zarobi. Oprócz audycji rozrywkowych w programie Co nowego? czasami są również lokowane konkursy z nagrodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavl6 z tego co zauważyłem informacja o odbiornikach Technisatu nie pojawia się w środku programu Co nowego?, a jedynie w planszy sponsorskiej po jego zakończeniu. Krótkie filmiki emitowane przed i po audycji informujące o sponsorze danego programu nie zaliczają się do lokowania produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też to zauważyłem w niedzielę i do tego przy filmie kinowym w letterboxie, który pewnie niezbyt się ogląda na TV 16:9, bo wszystko jest bardzo małe. I bitrate to prawda też cienki, ale w MUX-2 zbytnio się nie poszaleje.

 

vlcsnap2011100413h42m14.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo kibicuje tej stacji ale powiedzcie mi jedno: gdzie się podziały seriale z godziny 20:30?? Tak się widowni nie da zbudować - najpierw przez miesiąc promują pasmo z serialami a po kilku odcinkach seriale znikają z ramówki. A za tydzień znowu im się umyśli i seriale pewnie polecą. A niech sobie sami oglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...