Jump to content

kreciolboss

Users
 • Content Count

  224
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kreciolboss

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Location
  Koszalin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Uhd Deep colour czy aktywne czy nie nic nie zmienia. Póki co ręcznie musiałem dokonać korekcji kolorów
 2. Mam problem z dekoderem Icu100, mianowicie podłączony jest do tv LG Uk6950 i w trybie 2160p przekazuję kolory BT.2020 mimo braku treści HDR. Powoduje to pogorszenie jakości kolorów, są wyblakłe i poziom czerwonego jest niższy. Ustawienie przez menu infolinii na 1080 eliminuje ten problem. Czy jest jakaś możliwość wyłączenia bt2020?
 3. Mam problem z funkcją PVR w tym dekoderze. Podłączyłem dysk 320 GB w kieszeni z USB 3.0, dekoder normalnie go sformatował. Natomiast przy próbie nagrania mam komunikat "Wystąpił problem w czasie nagrywania na [nazwa kanału, np. TVN HD]. Sprawdź czy dysk przeznaczony do nagrywania został prawidłowo podłączony do portu USB z tyłu dekodera". Dekoder był restartowany, dysk formatowany ponownie zarówno na komputerze (mac i windows) oraz z menu infolinii. Dodam, że sprawdzałem na dwóch dyskach. Miał ktoś taki problem ?
 4. Mam pytanie, czy jest obecnie jakieś okno otwarte w usłudze TV via FTTH ? Założyli mi usługę w czwartek (wybrałem przy umowie pakiet optymalny), a dziś zauważyłem, że świecą wszystkie kanały oprócz C+, Polsat Sport Premium i kilku z bajkami.
×
×
 • Create New...