Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oznaczenia wiekowe nadają same stacje telewizyjne... przesunęli emisję w obawie przed ewentualną konfrontacją z KRRiT.

 

 

Ale myślę że spokojnie programy WWE klasyfikują się do oznaczenia "12":

 

nagromadzenie przemocy, wulgarności, wizja świata wrogiego, kontakty międzyludzkie przedstawione jako walka i rywalizacja; sceny przemocy i seksu obrazujące niezrozumiałą dla dziecka ideę lub wywołujące silne podniecenie; obrazy nagości i zbliżeń intymnych; zło budzące chęć naśladowania, przemoc bez konsekwencji, usprawiedliwiona lub sprowadzona do konwencji zabawy; negatywne formy zachowania w postaci atrakcyjnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj o 19:15 akurat przełączyłem na TV Puls i leciał "Wilk i zając" (z polskim dubbingiem). To dla mnie miłe zaskoczenie, bo od jakichś 10 lat tego nie oglądałem i bardzo chciałem jeszcze kiedyś zobaczyć to w telewizji. Ciekawe, czy "WiZ" leci regularnie około tej godziny, czy to wczoraj tak wyjątkowo, bo w programie nie widziałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pulstv.eu/wiosenny-spot-premiera-internetowa/ - wiosenny spot TV Puls. Bije moim zdaniem na głowę Polsat i TVN bo choć naprawdę bez gwiazd to nie idzie od niego oderwać wzroku.

Źródło inspiracji(wg. mnie):

Poprzedni inspirowany spotem FOXa, chociaż w wiosennym też widzę pewne podobieństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla wszystkich. Taka to fajna stacja, która czerpie profity i (w przyszłości) ogólnopolski zasięg za badziewie od północy do północy. Sorry, emitując przez 1/3 dnia stare kreskówki i "Goło i wesoło" bądź co bądź pod koniec prime-time'u Dąbski brutalnie robi z widzów idiotów - którym można wcisnąć wszystko.

 

A spot fajny. Fajny, bo taki amerykański, taki pionierski. Normalnie XXII wiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio TV4 emitowała sporo starych filmów (klasyki) z Sammo Hung Kam-Bo i z Jackie Chanem. Wygląda to na zwykłe kopiowanie pomysłów z TV4. Chętnie widziałbym w Pulsie kino azjatycjie ale nowe. Anime można znaleźć na TVP Kultura, ale takich "normalnych" filmów nigdzie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak podaje SAT Kurier i informuje TV Puls na dolnym pasku:

Telewizja Puls zmienia swoją pozycję na liście kanałów Cyfrowego Polsatu na lepszą. Od piątku, 8 kwietnia br. zostanie przeniesiona z miejsca 138. na 86. TV Puls zajmie miejsce tuż obok śląskiego kanału TVS i dokumentalnej stacji National Geographic Channel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...