Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

kilka stron wcześniej narzekałem, czy oni odpisują na maile, ale cieszę się, że poszli w dobrą stronę i będzie 16:9

 

ze strony 113 tego wątku "[FTA] TV Puls"

wysłałem e-maila 18 września na adres kontakt@pulstv.pl i nie mam odpowiedzi

 

Zwracam się z prośbą, abyście zmienili oznaczenia wiekowe na półprzezroczyste i wycięte cyfry, podobnie jak zrobiło TVP i TVN.

 

Większość kanałów telewizyjnych w Polsce wprowadziło format 16/9 pragnąłby, aby i Telewizja Puls też 16/9 wprowadziła. Wiem, że z sygnał satelity jest dosyłem dla naziemnej telewizji analogowej, ale TVN w czerwcu b.r. wprowadził format 16/9 i nie było problemu z poprawnym wyświetlaniem obrazu.

 

Mam jeszcze pytanie: Kiedy macie zamiar wprowadzić TV Puls 2? Macie puste miejsce MUX 2 naziemnej telewizji cyfrowej i je nie wykorzystujecie.

 

 

Z poważaniem

Widz Telewizji Puls

 

 

 

czy oni wogóle odpisują na e-maile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny komunikat:

 

7 listopada 2011 roku o godz. 6.00 TV Puls rozpocznie nadawanie swojego programu w formacie 16:9. W formacie panoramicznym nadawać będziemy sygnał z satelity Hot Bird oraz z cyfrowych nadajników naziemnych (DVB-T), uruchomionych w ramach MUX 2. Nadajniki analogowe nadawać będą sygnał w formacie 4:3. Stacja będzie nadawała swój program z wykorzystaniem tzw. dynamicznego WSS-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby także dodać teletext, choćby symboliczny. Kiedyś posiadali teletext, później w czasach kryzysu go zlikwidowali i tak jest do dzisiaj.

Wiem, że jest EPG itd, ale TV Puls jako jedyna z grona głównych, nazwijmy to dawnych stacji analogowych naziemnych (TVP 1, TVP 2, TVP Info, Polsat, TVN, TV 4 i TV Puls) nie nadaje teletextu, a teletext nadają nawet niektóre kanały tematyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teletekst powinien odejść do muzeum. Po co on komu jak jest internet? Zajmuje tylko miejsce w muxie, który i tak jest zapchany.

Weź jednak pod uwagę, że większość ludzi ogląda TV na telewizorze, a nie na komputerze. Sam teletext nie zajmuje wcale aż tak dużo miejsca w muxie czy na transponderze SAT, bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...