Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Stracili trochę w mych oczach po wycięciu oznaczeń.

A w moich oczach zyskali. Mnie poprawione znaczki na TV Puls mniej rozpraszają w oglądaniu audycji. Dzięki wcięciu zasłaniają mniej obrazu i są znacznie estetyczniejsze. Jedynie co mi w nich nie pasuje to zbyt mała przezroczystość i ciut za duży rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chm, ciekawe dlaczego nie produkują Muzycznego Budzika w 16/9, przecież prawie wszystkie teledyski są w 16/9. Dodam tylko że dziś program leciał w letterboxie.
Albo nie włączyli 16:9 na czas.
Dziękuję za szybką odpowiedź. Miałem pewne wątpliwości' date=' że z reklamami i jinglem może być tak, jak jest w TVP1, TVP2 itd. Czyli wszystko w 4:3\letterbox.

 

Podeszli do sprawy profesjonalnie, ale gdyby jeszcze oznaczenia wiekowe wprowadzili półprzeźroczyste, to już bym się o nic nie czepiał :)[/quote']Reklamy sprzedaje im Premium.tv (TVN) więc dla mnie oczywistym było, że będą mieć i emitować reklamy w tymże formacie, zresztą z TVN-em współpracują nie tylko w ramach sprzedaży reklam (znaczy się takie plany były)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Puls mam teraz po zmianie formatu na miejscu 5, przed Polsatem i TV4 w LB, na mojej (ułomnej w związku z dekoderem, czyli numer 205) liście ulubionych. Co jeszcze powinni zmienić? Zmniejszyć trochę znaczek wiekowy, wprowadzić częściową przeźroczystość, tak jak to jest na TVP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@16:9 rulez

Raczej się nie doczekamy przeźroczystości oznaczeń w TV Puls.

 

Pisałem o tym w wątku "Oznaczenia wiekowe".

User z forum medialnego dostał odpowiedź e-mail na temat oznaczeń w TV Puls. Nie mogą ustawić przeźroczystości, bo wiążą ich warunki narzucone przez KRRITV. To dlaczego pozostali nadawcy mogą, a oni nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt o tym chyba jeszcze nie wspomniał - Puls od dawna emituje zwiastuny i reklamy w zamienionej kolejności, tzn. wpierw są właśnie zwiastuny, później reklamy. Był to doskonały pomysł, bardzo mi się podoba, i bardzo mi odpowiada. Na żadnym innym programie się z tym nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A_Sawka Chip i Dale, Timon i Pumba to o ile się nie myle zostały wyemitowane wszystkie odcinki seriali i dlatego skończyli emisję. Zwariowane melodie to oni nadawali bodajże dokładnie tą samą grupę odcinków która leciała kiedyś w C+ i możliwe, że wyemitowali ją do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coraz wiecej filmów i bajek z Disney na TV Puls chyba mają prawa do premier po TVP co może oznaczac pa pa w przyszłosci dla umowy TVP z Disney ,może zostac przęjeta prz Puls. Jak było z Monolith z którą umowę miał Canal+ a na starsze filmy Nfilmhd i teraz jest w nPremium. Jak będzie przetarg czuje że wygra TV Puls :)

Jeszcze brakuje w TV Puls wieczornego serwisu informacyjnego , powoli ale rosnie nam konkurencja dla TVN, Polsat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...