Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mały serwis info im się chyba nie opłaca a duży dużo kosztuje i tak myslę ze nie stac obecnego własciciela Dariusza Dąbskiego na duży serwis jak ma TVN, Polsat, TVP, więc w TV Puls na razie tylko rozrywka

I wiadomo chyba dlaczego coraz wiecej filmów i bajek Disney w TV Puls http://www.press.pl/personalia/pokaz/27 ... la-TV-Puls :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet o pasmie Euronews w TV PULS nie ma szans ponieważ proponowany jest publiczny nadawca czyli w naszym kraju TVP.

 

Ale publiczny nadawca jest proponowany do partnera na uruchomienie całkowitej polskiej wersji językowej, a nie pasma (chyba, że się mylę). Czy to aż tak duży problem wydzielić jakieś pół godziny, dać obraz z Euronews (po wcześniejszym uzyskaniu zgody), zatrudnić tłumacza, który by tłumaczył z angielskiego i dać jakiegoś lektora, który by to przeczytał (mogłyby to być te same osoby, które czytają informacje w programie "Taki jest świat")?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oryginale nie wiele być zrozumiał, ale... tak, dubbing przeokropny, strasznie amatorski, aż brakuje słów. Trudno się nie dziwić, powstał na zlecenie jakiejś strony internetowej z VODem.

http://dubbingpedia.pl/wiki/Niesamowity_Jungo

Same nieznane nazwiska i jakieś studia diabli wiedzą skąd wzięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Stacja TV Puls ujawniła, że najnowszą telenowelą, którą wyemituje już od marca będzie "Una Maid En Manhattan". Telenowela inspirowana była filmem "Pokojówka na Manhattanie. W rolach głównych występują Litzy, Eugenio Siller i Vanessa Villela.

Światlatinowoodubeztajemnic.npx.pl

Następna telenowela dla gospodyń domowych (do południa), czy może dla szerszej widowni (po południu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał wybrać kanał, który zrobił największy postęp, to z pewnością byłby to TV Puls, który jeszcze kilka lat temu miał problemy finansowe, a obecnie jest bardzo dobrym kanałem, z coraz lepszą ofertą. A najlepsze jest to, że nie potrzebuje własnych produkcji, czy amerykańskich hitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja lubię pooglądać seriale przyrodnicze jak Najgroźniejsze zwierzęta świata czy Niebezpieczne spotkania. Do tego czasem jakieś fajne seriale dokumentalne czy Goło i wesoło. :D

Ogólnie to potwierdzam, że Puls zrobił ogromy postęp przez ostatnie kilka lat. Pamiętam jak go poznałem, gdy w 2008 r. zaczął być nadawany analogowo we Wrocławiu i oglądałem tam zawsze Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty i tyle, bo nic ciekawego więcej nie było. No a teraz to zupełnie inny kanał. Ale z drugiej strony zawiedli mnie i dalej zawodzą tym, że ich II kanału w NTC nie idzie się doczekać i się chyba nie doczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy na TV Puls często powtarzają się z tymi "hitami" które zapuszcza Sci Fi Universal. Plusem TV Puls jest to że tutaj przynajmniej te filmy lecą w 16:9. A lubię pooglądać czasem te podróbki kinowych filmów w stylu "Dzień w którym ziemia zamarła". Niedługo na Sci Fi Universal emisja podróbki Bitwy o Los Angeles ;). Pewnie w Pulsie też za jakiś czas poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...