Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja raz pisałem do TV Pulsu w sprawie problemu nieprzezroczystych i niewyciętych oznaczeń wiekowych. Nic mi nie odpisali, choć na szczęście później oznaczenia częściowo poprawili. Z tego co się orientuję to chyba nie tylko ja pisałem do nich w sprawie tego problemu graficznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak TV Puls jest chyba tą stacją, która odpisuje najczęściej. No nie wiem. Kilka razy wysyłałem do nich e-maila i chyba tylko raz mi nie odpisali.

Ja do TV Puls przez 3 ostatnie lata wysłałem 6 czy 7 maili, z czego na 5 odpisali, więc jest dobrze. A np. kilka wysłałem do TVN i zero reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to przesadziłeś. Nie zawsze maile, na które nadawcy nie odpisują zawierają wyraz frustracji telewidzów. Mogą nie odpisywać dlatego, że prośba lub pytanie danego telewidza jest kłopotliwe lub dlatego, że maile z opisem danego zagadnienia się powtarzają i nie chce im się po prostu po raz któryś z rzędu odpowiadać na to samo. Różne mogą być powody braku odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj krytykuję "TVN", ale jeżeli chodzi o odpisywanie na maile to będę ich bronił, bo na dwa z trzech mi odpisali, w tym na dosyć chyba fachowy z pytaniem o termin przejścia głównego "TVN" na emisję w zmiennym formacie "4:3"/"16:9".

 

Co do "Pulsu", to jeszcze za czasów jak miałem "kabłówkę" (2002 lub 2003 rok) zgłosiłem na ich forum dyskusyjnym brak emisji przez kilka dni (zamiast niej widać było menu tunera satelitarnego, bo ludziom z "kablówki" nie chciało się ustawić nowych parametrów emisji kanału po zmianach - takie praktyki w mojej "kablówce" były jednym z powodów, żeby kupić własną antenę i tuner satelitarny i być dzięki temu sam "operatorem" domowej "kablówki" :D ) i na drugi dzień odbiór wrócił, a do drzwi mojego mieszkania zapukał Pan z "kablówki" grzecznie pytając czy już "Tv Puls" działa :D .

 

Wiem, że to było w innych czasach (inny właściciel), kiedy "Tv Puls" był stawiany na równi z "TVN" i "Polsatem" (tam zaczynali Magda Mołek i Bogdan Rymanowski, emitowane były "Bill Cosby Show" i "Dotyk Anioła" :D ), ale przy okazji chciałem to przypomnieć :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to przesadziłeś. Nie zawsze maile, na które nadawcy nie odpisują zawierają wyraz frustracji telewidzów.
Masz racje, nie zawsze, ale w większości przypadków. Zresztą widząc, jakim stylem niektórzy piszą tu na forum, to na miejscu nadawcy też bym nie odpisał.
Mogą nie odpisywać dlatego, że prośba lub pytanie danego telewidza jest kłopotliwe
To też jest jeden z powodów, ale nie stoi nic na przeszkodzie, by to widzowi wyjaśnić.
lub dlatego, że maile z opisem danego zagadnienia się powtarzają i nie chce im się po prostu po raz któryś z rzędu odpowiadać na to samo.
Kopiuj-wklej, w niektórych mediach takie coś istnieje
Różne mogą być powody braku odpowiedzi.
Zgadza się. Ale widz, który wysyła maila, list do stacji A z pytanie o konkurencyjną stację B, chyba nie oczekuje odpowiedzi/jest idiotą/coś innego? A takie wiadomości też się zdarzają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą widząc, jakim stylem niektórzy piszą tu na forum, to na miejscu nadawcy też bym nie odpisał.

No tutaj także muszę sprostować. Jednak istnieje bardzo duża różnica między pisaniem na forum a pisaniem do nadawcy. Na przykład to, że dany telewidz pisze na forum o czymś, co mu się w danej stacji nie podoba czasami w sposób bardzo emocjonalny nie oznacza, że pisząc o danym problemie do nadawcy również będzie w ten sposób wyrażał swoje poglądy. Owszem jeśli ktoś jest głupkiem, to tak będzie robił. Pisząc na forum jak najbardziej można w sposób szczery i czasami również emocjonalny wyrazić swoje poglądy niezadowolenia, ale zwracając się do nadawcy z danym problemem należy zawsze robić to w sposób bardzo delikatny i najsubtelniej jak to tylko możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak ktoś jest inteligentny to raczej tak właśnie postąpi. Ja np. nie wyobrażam sobie napisać do nadawcy np. ''Wasza telewizja to dno, nie umiecie nadawać...'' itp. W taki sposób tylko się zbłaźnimy a na FB można bana zarobić i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujący wywiad na wirt. mediach na temat planów TV Puls. jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Zapowiedź HD, do tego polski program z dużym budżetem. Ja jestem ciekaw jak będzie wyglądała oferta filmowa na jesień Tv Puls i Puls2. Po dwójce wiele się nie spodziewam, ale czas by Puls zainwestował w trochę lepsze filmy i seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy już teraz Puls emituje coraz lepsze, zmniejszając pomału ilość niemieckich filmideł. Czasem zdarzają się nawet dość znane, choć starsze tytuły. Aczkolwiek niejednokrotnie starsze filmy są lepsze od nowych.

A jeśli chodzi o seriale, to mogliby pójść w stronę klasyki, jak "Nieustraszony" czy "Drużyna A", bo "McGyvera" już kiedyś Puls emitował. Takie seriale są idealne do popołudniowego pasma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Polsatu i TVN-u to Puls jeszcze trochę poodstaje, ale już widać poprawę w ramówce w porównaniu do tego, co było np. jesienią 2009. Wtedy w niektóre dni powszednie o 19:30 były emitowane nudne jak flaki z olejem festiwale cyrkowe. Teraz o 20:00 zawsze jest film, najczęściej marny jak 2 grosze, ale jednak film ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony lepszy taki film niż powtórka filmu znanego z kilku innych kanałów. Starszych seriali faktycznie brakuje. Cudów jednak się nie spodziewam, chyba, że zakodują sygnał na satelicie. Nie zgadzam się za to z Dąbskim, że kanał tematyczny nie ma racji bytu. Ja uważam, że Puls i Puls2 powinny być skierowane do innej grupy widzów , a nie jako uzupełnianie się. i Za bardzo śmiałe tezy padają co do znaczenia DVBT, nie wierzę, że tak wiele osób zrezygnuje z kablówek i platform na rzecz wyłącznie NTC. Poprawę wyników widzę w łączeniu dwóch rzeczy, lepsza jakość programu i rozwój NTC, ale tylko te dwie rzeczy na raz. poza tym, trzeba zauważyć, że NTC to szansa, ale i większa konkurencja.

 

Pada też cena za film i jest to ok 50 tys. dolarów. na puls2 coś nowego pojawi się może wrzesień lub październik. ciekawe co z TV puls czy też czymś zaskoczy? podobno ma to być stacji z najlepszą ofertą filmową, serialową i dziecięcą. jaki repertuar przygotowują,że takie słowa padają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, na pewno coś muszą zrobić bo trochę odstają od Polsatu czy TVNu. Na pewno brakuje im polskich seriali jak również talent show i ciekawszych seriali i filmów. odnoszę wrażenie, że latem to ciągle powtórki i niemieckie filmy puszczają w Puls.

Zgadzam się że puls mógłby zacząć emitować jakieś własne polskie seriale, bo to napewno podniosło by im oglądalność, ale co do zagranicznych to moim zdaniem na pulsie było ostatnio kilka ciekawych, które oglądałem np: wydział śledczy RIS, jednostka specjalna, wyścig z czasem czy medicopter i mam nadzieję, że na jesień stacja zakupi jakieś kolejne dobre seriale z Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...