Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dyrektorem programowym kanału polonia 1 – był David Podhajski , informacja z wikipedia

http://pl.wikipedia.org/wiki/Polonia_1

W czerwcu obejmuje stanowisko , we wrześniu zmienia logo kanału

https://satkurier.pl/news/68216/nowe-log ... esnia.html

przechodzi do puls 2, pojawia się logo puls2 które zupełnie nie pasuje do kanału puls.

 

Nie wiem czy jeszcze jest dyrektorem kanału polonia1, ale tam gdzie się pojawi to zaraz zmienia logo tak jakby to miało przyczynić się wzrostu oglądalności. Logo kanału puls 2 jest niedopracowane , bardzo jaskrawe , przeszkadza w oglądaniu programu. Widzów nie przybędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście już nie jest :) Podhajski nie tylko zmienił logo ekranowe Polonii 1 na gorsze, ale również zwiększył ilość zaśmiecaczy ekranu dodając belkę z gatunkiem audycji, która zasłaniała taką samą powierzchnię ekranu co logo. Podhajski jest autorem najbardziej bezsensownego zaśmiecacza ekranu w dziejach polskiej telewizji. Rozumiem, że niektórzy chcą zaśmiecać ekran oznaczeniami wiekowymi, bo wydaje im się, że to ochrania nieletnich, ale zaśmiecanie ekranu belką z gatunkiem audycji?! To chore! Nie wiem co trzeba mieć w głowie, że wpaść na tak absurdalny pomysł! Pamiętam, że jak chciałem coś obejrzeć na Polonii 1, to niestety nie mogłem, gdyż belka z gatunkiem audycji do tego stopnia rozpraszała, że oglądanie czegokolwiek na tym kanale było praktycznie niewykonalne. Jednak nie trwało to długo. Zarząd Polonii 1 zrozumiał jak ten osobnik bardzo szkodzi kanałowi, wywalili go i jego belkę z gatunkiem audycji :brawo: Niestety, nie wiedzieć czemu Puls 2 powtórzył błąd Polonii 1. Podhajski popsuł (na szczęście tylko na chwilę) Polonię 1, a teraz psuje Puls 2… :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

niby puls idzie do przodu ale tamten okres kiedy rupert murdoch mial udzialy to byl dobrym okresem! lecialy znane seriale czy programy, nawet kanał informacyjny byl, byly wlasne programy gdzie teraz malo ich jest i dosc przecietne jak dla mnie... ciagle gadają że od nowego sezonu (czy jesien czy wiosna) będzie lepsza oferta i wiecej tego tego tego... słyszałem że Puls ma być kodowany a Puls 2 zostać jesli predko zakoduja to bedzie duza szansa ze Puls o wiele lepszy bedzie... niech sie tak stanie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...