Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie biura reklamy TVN pojawił się cennik TV Puls na marzec

 

Z tego co zauważyłem nie ma zbyt wielu nowości. W dni powszednie o 13:00 ( lub 12:00) powtórki polskich seriali wałkowanych na antenie TVP tj "Chłopi", "Lalka", "Nad niemnem", "Noce i dnie" czy "Ja wam pokażę".

 

14:00 telenowela "Pokojówka na Manhattanie"

15:00 Casuality (?) - nie wiem co to może być...

16:00 Łowcy skarbów (1999-2002) - serial emitowany kiedyś na Polsacie i TV4

17:00 Special unit - wydaje mi się, że to ten serial... http://www.filmweb.pl/serial/Łowcy+koszmarów-2001-111665

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ci powiem że już lepszy ten TV6 w NTC niż gdyby miało tam trafić np. Sci Fi Universal ;).

 

Ja też tak uważam, bo miałem kiedyś okazję się zapoznać z ofertą tej stacji (testowałem kiedyś Slingbox). Dziwi mnie tylko, jak można za takie coś kazać sobie płacić? No, ale zapewne stacja jest w pakiecie z lepszymi kanałami i tylko dlatego ludzie to biorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem nie ma zbyt wielu nowości. W dni powszednie o 13:00 ( lub 12:00) powtórki polskich seriali wałkowanych na antenie TVP tj "Chłopi", "Lalka", "Nad niemnem", "Noce i dnie" czy "Ja wam pokażę".

Puls mógłby sięgnąć do archiwów TVP po zapomniane seriale: ,,Lato leśnych ludzi", ,,Doktor Murek", ,,W słońcu i w deszczu", ,,Panny i wdowy", ,,Rodzina Kanderów" i ,,Aby do świtu...". Nie są one wałkowane przez TVP na okrągło do znudzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TV Puls w marcu 2012 roku:

Agent X19 / Alarm / Animaniaki: Życzenie Wakko / Atomowa burza / Barbarossa klątwa przepowiedni / Baśnie tysiąca i jednej nocy / Biegiem przez las / Biegun zagłady / But Manitou / Co do sekundy / Czarna śmierć / Dobrzy gliniarze / Druga księga dżungli / Dziewczyny górą! / Gang urwisów / Gwiazda Orientu / H2O wystarczy kropla / H2O wystarczy kropla. Nowa przyjaźń. / Happy Wkręt / Jack i czarodziejska fasola (2-cz.) / Kelnerzy / Komodo vs. kobra: starcie potworów / Koszykarz buddy / Krwawa jazda / Księżniczka dwóch światów / Księżniczka dwóch światów powraca / Lot 8714: ostatni start / Lot grozy / Max Havoc: W kręgu ognia / Mordercza maszyna / Na tropie legendy / Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Gwiezdne dukaty / Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Stańcowane pantofelki / Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Kopciuszek / Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Jorinde and Jorindel / Nastoletni geniusze / Niezłomny / Nowe Szaty Cesarza / Księżniczka na ziarnku grochu / Obława / Obsesja / Ogień zniszczenia / Ogniste Monstrum / Operacja Hades / Paintball / Pies nr 1 / Po drugiej stronie lustra / Podwójne kłopoty / Podziemne piekło / Pokój 205 / Przebudzenie bestii / Przepowiednia końca świata / Przygoda w Egipcie / Przyjaciel Willy / Przypadkowy świadek / Spona / Szarańcza / Szkoła pełna magii / Tajemniczy ogród / Tajemnicza wyspa / Terror na pokładzie / Trzej Muszkieterowie / U 900 / VIP / Wiedźmin / Wirus zagłady / Zlecenie na śmierć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Księżniczka dwóch światów" to tak naprawdę australijski serial "Księżniczka z krainy słoni" emitowany w Polsce przez Nickelodeon, do tego znane z Disneyów H2O - z jednej strony australijskie seriale dla młodzieży zawsze trzymały poziom, z drugiej - nie będą to odcinki, a "zmontowane" filmy, no i ten inny tytuł martwi, że zrobią jakiegoś okropnego lektora, który zarżnie ciekawą produkcję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu TVP Puls myślę że równoczesne nadawanie drogą satelitarną i z nadajników NTC jest ekonomicznie pozbawione sensu .

Dlaczego piszesz TVP Puls? Już drugi raz popełniasz ten sam błąd, a myślałem, to literówka z Twojej strony. Puls nie ma nic wspólnego z TVP.

Już drugi raz spotykam się z tą nazwą w Gazecie Telewizyjnej:

tvppuls.jpg

Gazeta telewizyja 10-16.02.2012, strona 29. ISSN 1232-1702

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seriale od marca:

"Pokojówka na Manhattanie"- telenowela

"Łowcy skarbów" (Relic Hunter) - serial wałkowany przez większość tv w Polsce

"Gra o życie" (Holby City) - serial medyczny BBC

"Jednostka specjalna" (The Unit) - mam nadzieję, że to nowe odcinki a nie powtórki tego, co już na Pulsie leciało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A te niemieckie filmy, ktore puszczaja czesto sa legalne ? Bo ostatnio widzialem przed filmem ostrzezenie po niemiecku o zakazie kopiowania i rozpowszechniania....

 

Gdyby tak poważna stacja emitowała nielegalnie programy, to już dawno nie miałaby koncesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te niemieckie filmy, ktore puszczaja czesto sa legalne ? Bo ostatnio widzialem przed filmem ostrzezenie po niemiecku o zakazie kopiowania i rozpowszechniania....

A co w tym dziwnego? Na każdym filmie w napisach końcowych też jest takie ostrzeżenie. Widocznie Niemcy takie ostrzeżenie dają przed filmem. Podobnie jest np. w HBO OD, gdzie pojawia się napis z takim ostrzeżeniem przed filmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...