Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek może ogarnij CP - swoją umowę uprawniającą, teraz za 59,99zł masz Familijny MAX HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD czyli więcej za te same pieniądze. 
Link: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/oferta-tv.cp?packageGroupId=17&clientType=NEW_CLIENT

Jeśli chodzi o abonament Plusa, w tym wątku: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=98&t=6901&start=5625 poproś Specjalistę o kontakt z DUK (Dział Utrzymania Klienta) w przedłużeniu SmartDom bardzo rzadko dają sprzęt za kilka złotych, zazwyczaj proponowane są raty, jeśli nie dogadasz się z DUK składasz wypowiedzenie umowy z przeniesieniem numeru do prepaid.
Po przeniesieniu numeru do prepaid, wracasz do abonamentu Plusa oraz SmartDom (masz dostęp do sprzętu za kilka złotych a nie tylko do rat), czyli z rabatem 50%, wówczas twoja oferta będzie wyglądała tak: http://www.plus.pl/abonament/nowy-numer#smartdom-mam-internet, ewentualnie po przejściu do prepaid, przechodzisz na jeden okres rozliczeniowy do NJU z rachunkiem, a następie wracasz do Plusa, wówczas uzyskasz dodatkowe darmowe miesiące za przeniesienie numeru z innej sieci, wówczas twoja oferta będzie wyglądała tak: http://www.plus.pl/abonament/przenies-numer#smartdom-mam-telewizje

Co do internetu to będziesz miał dostęp do standardowej oferty: http://www.plus.pl/internet-lte#modem-router ale z rabatem -18,99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja z takim zapytaniem.
W tej chwili mam Superofertę 2 w SmartDOM (regulamin SD z 18.11.2014 r.), produktem uprawniający jest abonament telewizyjny w CP, który aneksowałem w końcówce 2014 roku. Jest to umowa na 24 miesiące, z czego 8 pierwszych za 0 zł (Pakiet Familijny MaxHD, pakiety Sport HD i Film HD). Od 9-tego miesiąca miałem płacić 49,90 (za sam Familijny MaxHD) ale zapomniałem zrezygnować z pakietów Sport HD i Film HD i do tej pory płacę 69,90.
Moje pytanie jest takie: gdybym chciał przedłużyć kontrakt z Polsatem by nie utracić prawa do SmartDomu to muszę to zrobić na kwotę 49,90 czy 69,90?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pod koniec roku kończy mi się umowa z NC+, a z końcem kwietnia 2017 abonament na tel. w Orange.

Gdybym w tym miesiącu zawarł umowę na tel. i przeniósł nr do Plusa /abo 69,99/ z końcem aktualnej umowy oraz od razu podpisał umowę z CP na Premium Max dostałbym rabat 50% na abo TV? 

P.S: W abonamencie tel. i TV obowiązywałoby 6 msc./0 zł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam umowę z CP w smartdom na pakiet Rodzinny HD za 9.90 do końca umowy zostały 3 mies. Pytanie czy mogę przedłużyć umowę tak aby dalej oferta była w smartdom ale pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 29.99 tak jak jest na stronie CP?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50% nie da rady, obecni klienci od 49 zł więc masz o 10zł za niski rachunek.
Ale możesz uzyskać rabat 20zł na I i II dodatkową usługę.
Szczegóły: https://www.plus.pl/documents/16/6006667/Regulamin_ProgramuSmartDOM3_14012016.pdf   (§ 1, punkt 8)
"Obecny klient" to klient który jest w sieci od co najmniej 60 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam umowę z CP w smartdom na pakiet Rodzinny HD za 9.90 do końca umowy zostały 3 mies. Pytanie czy mogę przedłużyć umowę tak aby dalej oferta była w smartdom ale pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 29.99 tak jak jest na stronie CP?

Napisano do mnie na ICOK że nie spełniam warunków aby kontynuować umowę z rabatem SmartDom3 moje pytanie czy po zakończeniu umowy można dostać jakiś upust ewentualnie pakiet familijny HD w cenie Rodzinnego HD (19,90)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest? Jeżeli przykładowo spełniam warunki Smart Dom mając telefon komórkowy. Chciałbym do tego dokupić pakiet TV, ten który jest za 60zł (w przecenie 50% za 29,99) czyli z Sport HD, Film HD itp. a także Internet Domowy LTE 100GB. Ile bym zapłacił za ten pakiet TV i internet domowy LTE już w promocji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba czekać na podpisanie kolejnej umowy w smartDOMIE? Wziąłem dzisiaj po 14 internet LTE do tabletu, aktywowany numer został przed 15 i gość mi powiedział w punkcie, że na podpisanie umowy z Cyfrowym Polsatem muszę poczekać 24 h. Rzeczywiście tak jest i są to sztywne 24h, czyli że umowę mogę podpisać jutro dopiero po 15?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam gdzie mogę zapytać...Otóż korzystam już z małego Smart Domu : telefon poniżej 49,90 i drugi telefon zrabatowany dzięki temu pierwszemu. Mam kilka umów na pakiety CP ale teraz zamierzam: podpisać kolejną umowę na telefon powyżej 49,90 oraz przedłużyć którąś z umów TV na Premium Max -50%. Pytanie czy będę mógł? Gdzie napisać? A trzeci produkt za 1 zł to może również np. telefon, telewizja czy jednak to musi być internet LTE?

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chce podpisac umowe w plusie na abo 49zl na 24 miesiace, a potem po 60 dniach podpisac umowe w CP za 99zl na 24 miesiace,

jak dobrze kojarze to umowa z CP bedzie w smartDom z 50% znizka, a nie wiem czy pierwsze 6 miesiecy bedzie gratis w CP. 

Czy przez cały czas bedzie obowiązywał smartDom skoro w Plusie umowa sie skonczy 60 dni wczesniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...