Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobrze to wytlumacze o co mi chodzi.

1.Podpisując umowę w CP  za 99.99 przez internet dostaje 6 miesięcy gratis.

2. podpisuje umowe w Plusie  za 49,99 (dajaca uprawnienia do SmartDom)

3. Chce zeby CP był za 50%.

4.Jak pierwszy  abonament podpisze z CP a za 6 miesiecy (mijają te darmowe w CP) dopiero w Plusie to moge liczyc na 50% za abonament w CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Najpierw musisz podpisać umowę w Plus która stanie się umową uprawniającą, przenosząc numer z innej sieci dostaniesz 6 miesięcy gratis.

Następnie podpisujesz umowę z CP, na tą umowę dostajesz 50% rabatu.

Jako trzecią umowę możesz wziąć Internet, tu dostaniesz rabat kwotowy: -18,99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałbym dwa pytanka:

1.Bo widzę, że do smartDOM kwalifikują się osoby nowe również z mixem 40/80. Czy ten mix elastyczny oznacza, że po roku mogę zdecydować, że chcę dalej płacić 40zł co miesiąc co oznacza, że byłbym uwiązany z nimi przez rok dłużej ale doładowywałbym cały czas 40zł?

2.Czy jak regulamin jest do 30.10 to nie oznacza, że promocja się już zakończyła?

Edytowane przez fizyk123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej mam podpisaną umowę na usługi telekomunikacyjne z siecią Plus z abonamentem 69,99 miesięcznie. W Plusie jestem od wrzesnia tego roku. Dodatkowo posiadam umowę z Cyfrowym Polsatem na pakiet Premium Max za 99,99 miesięcznie. W wariancie 12/5. Czy podczas najbliższego przedłużania umowy z Cyfrowym Polsatem będę mógł przekształcić tą umowę z 50% zniżką dzięki programowi SmartDom? Płacąc wtedy 49,99 miesięcznie. Czy będzie możliwe przedłużenie tej umowy w wariancie 15/5?

Edytowane przez wally79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie odpowiedni dział ale mam pytanie ogólne z TV i Internetem, chodzi również o te różnice na stronie CP a w APS. Chciałem taką opcję wg strony - Familijny Max HD za 49.90 zł, Multiroom 10 zł, Evobox wg strony 5 zł miesięcznie powinno być + ODU IDU 200 za 40 zł. Jedak w APS okazało się że aby mieć Internet za 40zł to muszę mieć minimum pakiet 59,90 a Evobox kosztuje mnie 10 zł i umowę na 24 miesiące. No i taka umowę podpisałem ale powiem szczerze że nie korzystam z pakietów Cinemax Film i Sport, Evoboxa brałem tylko ze względu że potrzebowałem dekoder z nagrywarka a w moim APS nie było już PVR 7000 ani Sagemcoma ( który by mi w zupełności wystarczał bo nie nagrywam 3 programów na raz i nie musi być super funkcji jak evo ). Czy rzeczywiście tak jest jak opisałem czy po tych 24 miesiącach jak zrezygnuje z pakietów dodatkowych to nie będę miał rabatu na Internet ? Chyba że pojawi się ODU IDU 300 :)

Edytowane przez swojadroga
Skoro wiesz, że nie ten dział, to po co to robisz? Wyjatkowo przeniosłem do odpowiedniego tematu. Nastepny raz będzie KOSZ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przenieść numer do plusa (obecnie kończy mi się abonament 18 stycznia u innego operatora).

Jaki termin byłby optymalny na wypełnienie formularza na stronie plusa? Chciałbym przez internet z uwagi na 6 miesięcy bez opłat. 

Chciałbym wybrać abonament 49,99 zł (-10zł efaktura czyli 39,99zł miesięcznie) i ten abonament da mi rabat smartdom?

 

Chciałbym do tego dobrać jako 2 usługę TV korzystając z 50% rabatu. Kiedy mógłbym (również przez internet) zamówić TV? Mogę to zrobić od razu po podpisaniu umowy z plusem (np na początku stycznia) czy dopiero kiedy numer zostanie przeniesiony (czyli np. 18 stycznia)?

 

I czy ten rabat smartdom będzie działał przez cały okres umowy? Chodzi mi o to aby sprawnie i w odpowiedniej kolejności zamówić te usługi, żeby potem nie okazało się, że stracę rabat a umowy na 24 miesięcy podpisane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam Smar dom telewizje premium ,internet za 1zł i chciałem przedłużyć telefon .Pani w punkcie cp powiedziała ,że teraz za telefon trzeba zapłacić w  ratach 30zł  m-ce a abonament zostaje bez zmian 35zł -50%.To jaki jest interes ,że abonament wyjdzie tyle co cały abonament 65 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy bierzesz abonament z telefonem czy bez telefonu. W tym pierwszym przypadku dochodzą jeszcze raty z telefon, tak jak u każdego innego operatora. W przypadku gdy bierzesz bez telefonu czyli samą kartę SIM i abonament za np. 49,99 zł. to będzie niższy o połowę na całe 2 lata, pierwsze 6 miesięcy za 0 zł. W moim przypadku biorę najpierw abonament telefoniczny za 49.99 a następnie TV Premium (pełna oferta telewizyjna + HBO GO) - abonament 89,99 zł. zmniejszony o połowę w związku z tym, że przenoszę numer telefonu do plusa. Abonament za TV będę miał 44,99 zł na dwa lata, pierwsze 6 miesięcy 0 zł. 

Edytowane przez wojtek9972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin smartDOM: http://www.cyfrowypolsat.pl/uploaded-files/reg-repo/regulamin-programu-smartdom.pdf

4. Abonent posiadający jedną z Umów uprawniających, która pozostaje nierabatowana w ramach Programu, w przypadku zawarcia Nowej Umowy (nie dotyczy Plus Mix, Plush Mix, Komórka Stacjonarna) lub przedłużenia Umowy Plus Abonament, Umowy Plus Internet/Internet CP lub Umowy TV (pod warunkiem, że zostanie przedłużona w jednej z promocji wskazanych Abonentowi przez Konsultanta/Sprzedawcę jako uprawnionych do skorzystania z Rabatu/Upustu specjalnego w ramach Programu), na usługę innego rodzaju6 niż Umowa uprawniająca, z czasem oznaczonym nie krótszym niż 24 m-ce („Nowa Umowa I”) o minimalnej wartości miesięcznego zobowiązania (wysokość miesięcznego zobowiązania obejmuje abonament i nie obejmuje raty za nabycie sprzętu telekomunikacyjnego w ofertach ratalnych):

a. 39,90 zł z VAT odpowiednio dla Umowy Plus Abonament, Umowy Plus Internet, Umowy Internet CP - zawartych w ofercie bez sprzętu (ewentualnie w ofercie ze sprzętem tylko w sprzedaży ratalnej lub na udostępnienie)

b. 59,90 zł z VAT odpowiednio dla Umowy Plus Abonament - w wybranych ofertach , Umowy Plus Internet, Umowy Internet CP - zawartych w ofercie ze sprzętem na własność (co najmniej jeden sprzęt bez rat) lub Umowy TV (z wyłączeniem opłat za udostępnienie sprzętu, opłat za Multiroom oraz ON THE GO); oraz spełni warunki specjalne określone w §2, to otrzyma niższą opłatę za usługi w postaci rabatu („Rabat ”) na czas obowiązywania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...