Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonił dzisiaj do mnie konsultant, bo wziąłem kilka dni wcześniej w Plusie telefon i namawiał mnie na TV, bo za 3 dni się kończy Smart Dom. Chciałem poczekać jeszcze trochę, bo może bliżej świąt coś dodadzą.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na abonament tel za 49 We wrześniu 2014 dołączyłem do programu Smart Dom, dokupiłem internet w Plusie za 69, na którą otrzymałem rabat 50% a potem jeszcze TV od Cyfrowego Polsatu za 49 z rabatem 48 zł. 

Obecnie zatem płacę 49+35+1zł.Umowa na internet przeszła na czas nieokreślony we wrześniu 2016 Umowa na CP kończy sie za chwilę chcę teraz przedłużyć obie umowy . DUK Plusa zaproponował mi obniżenie ceny za internet do 50(25 po rabacie) i tu moje wątpliwości i pytanie czy nie utracę wtedy rabatu na umowie

Czytałem coś że przy zmianie oferty na niższą tak się dzieje. Konsultant DUK twierdził że mogę obniżyć  i nie utracę rabatów.

Zadałem pytanie na oficjalnym forum Plusa i tam pracownik Plusa napisał 

"jakakolwiek zmiana abonamentu na niższy powoduje utratę możliwości korzystania z rabatu na umowie, której ta zmiana dotyczy."

a po moich  dociekaniach jeszcze

"obniżenie abonamentu na Umowie uprawniającej, Nowej Umowie I, Nowej Umowie II powoduje utratę możliwości korzystania z rabatu."

I komu wierzyć? Czyżby konsultant z DUK umyślnie lub nie wprowadził mnie w błąd. Czy może jednak DUK ma taką możliwość obniżyć abonament na drugi produkt  i pozostawić klientowi rabaty?. Czy ktoś z Was spotkał się z taką sytuacją  że ktoś obniżył abonament przy przedłużaniu i zachował rabaty?

Ja miałem podobnie. Dzwoniłem wczoraj do działu utrzymania klienta w celu przedłużenia umowy Internet LTE 20 Gb, wiadomo wypowiedzenie wysłane. Jest to druga usługa SD i płaciłem za nią 35 zł po rabacie. Pan konsultant zaproponował mi 70Gb bez wymiany sprzętu i abo za 28 zł po rabacie. Wielkie było moje zdziwienie, ponieważ mimo, że obniżył mi abo to nie stracę zniżek na SD. Chyba z 5 razy mnie o tym zapewniał, bo aż nie mogłem uwierzyć. Mówił, że od lutego polityka w cyfrowym się zmieniła i dział utrzymania klienta ma możliwość dania 20% rabatu na abo w SD na kolejne usługi przy przedłużaniu umowy. Jak coś to mam namiary na konsultanta i będzie reklamacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanko, mam telefon ( nr 1) w plusie ( abo 50 zł) i korzystam ze smatDOM CP pakiet Premium max z MR za 60 zł, oprócz tego mam jeszcze jeden telefon  w Plusie ( nr 2) z abo 60 zł, na telefon nr 1 kończy mi się umowa we wrześniu na CP listopadzie czy istnieje możliwość rezygnacji z telefonu nr 1 i przeniesienie smartDOM na tel nr 2. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam TV w CP, dziś podpisałem umowę na Internet (100gb za 45zł) w Smart Dom, zaciekawiło mnie że w umowie mam zapisane 104,99zł płatność ale przeczytałem poniżej że podana cena nie dotyczy smart domu, kiedy otrzymam ten rabat? Teoretycznie mam 3 miesiące za darmo, dzwoniłem też na infolinię i Pan zapewniał mnie że rabat zostanie przyznany ale dla swojej pewności napisałem też wiadomość przez Icok. Mam nadzieję że przyznają ten rabat? Tv mam od listopada 2015r za 59,99 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

W umowie zawsze podawana jest wartość nieobejmująca rabatu. Jeżeli spełniasz wszystkie wymogi, to rabat zostanie przyznany a Ty zostaniesz o tym poinformowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne Info!

 

Jakiś czas temu pojawiły się oferty z DUK, gdzie konsultanci proponowali obniżenie abonamentu na umowie uprawniającej bez utraty zniżek SmartDom.

Cześć z nas nie była pewna czy konsultant po prostu nie leje wody aby sprzedać usługę.

 

Dziś na plusforum.pl pojawiło się potwierdzenie tych zmian:

"Z uzyskanych informacji wynika, że od 06.03.2017 r. zostały wprowadzone dodatkowe oferty specjalne, dzięki którym możliwe będzie obniżenie abonamentu do 39,90 zł na umowie uprawniającej bez rozbijania smartDOM'u.

Nie jest to jednak oferta standardowa, więc w nie wszystkich kanałach sprzedaży będzie dostępna."

 

Link: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=98&t=16460&start=1500#p215492

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne Info!

 

Jakiś czas temu pojawiły się oferty z DUK, gdzie konsultanci proponowali obniżenie abonamentu na umowie uprawniającej bez utraty zniżek SmartDom.

Cześć z nas nie była pewna czy konsultant po prostu nie leje wody aby sprzedać usługę.

 

Dziś na plusforum.pl pojawiło się potwierdzenie tych zmian:

"Z uzyskanych informacji wynika, że od 06.03.2017 r. zostały wprowadzone dodatkowe oferty specjalne, dzięki którym możliwe będzie obniżenie abonamentu do 39,90 zł na umowie uprawniającej bez rozbijania smartDOM'u.

Nie jest to jednak oferta standardowa, więc w nie wszystkich kanałach sprzedaży będzie dostępna."

 

Link: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=98&t=16460&start=1500#p215492

uwzględniając zmianę oferty głównej plusa ( cena telefonu + rata za sprzęt) operator powinien  obligatoryjnie zezwalać na obniżenie ceny abonamentu dfo podanej przez ciebie sumy. Na pewno zrezygnuje z Smart Domu jeżeli w momencie przedłużania umowy nie będzie takiej możliwości. W innym przypadku jest to nabijanie klienta w butelkę. aktualnie mam abonament 99,99 zł jeżeli będę miał dokupić  do tego sensowny telefon w cenie ok 80 zł. to dziękuję bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam obecnie TV za 99,99 jako pierwszy produkt i Internet za 50 zrabatowany na 25 w ramach pierwszego smartdomu. Pytanie - czy jeśli wypowiem umowę na TV i po jej zakończeniu podpiszę nową, to wejdzie to do obecnych warunków smartdomu - czyli czy internet stanie się produktem "pierwszym", a tv będzie rabatowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, produkt uprawniający musi mieć zobowiązanie miesięczne minimum 39,90 dla nowych i 49,90 dla aktualnych (bez sprzętu lub sprzęt na raty) aby mógł zostać przyznany rabat na drugi produkt.

Edytowane przez Peter Parker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadamy swiezo przedluzona umowe na telewizje (59,99zl) i myslimy nad przedluzeniem internetu ktory w tej chwili jest ciagle umowa druga, zrabatowana 50%. Pytanie: czy mozemy wziac umowe komorkowa w plusie jako druga (by ta byla zrabatowana 50%) a potem internet LTE z rabatem 18.99 jako trzecia umowa? Najlepiej LTE 30, ktory normalnie stoi za 30zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przedłużyć umowę na Internet poza SmartDom za pośrednictwem DUK, np. 40GB + LTE bez limitu za 19,90zł (lub wyższy pakiet z zależności od potrzeb), w chwili wejścia w życie umowy na Internet rozpadnie Ci się SmartDom, ale natychmiast możesz skompletować nowy, umową uprawniającą pozostaje TV CP a jako drugi produkt (rabat 50%) bierzesz abonament w Plusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sposób polecacie na skorzystanie ze smartdom? Ica, tel do DUK czy jakiś punkt obsługi klienta CP? Chcę TV dobrać w ramach SM bo mam tel w plusie. Gdzie najwięcej zyskam? Czy przy opcji SM i Familijnym max hd + te ich frykasy dostanę EVOBox bez tej opłaty 49 zł i haraczu 5 zł co miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...