Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, w pierwszej edycji SmartDom nie ma wykluczenia konkretnych umów, a więc i te z darmowymi miesiącami powiny być osiągalne.

Ja przedłużyłem umowę na TV 15/3 z wymiana na Evoboxa, ale u mnie jest to 1 umowa. Dowiązałem do niej rabat/bonus z PlusBanku (6*55 zeta, 18*25 zeta). Umowę na net przedłużyłem na czas nieokreślony (50% zniżki), telefon na 26 miesięcy za złotówkę (49,99 zeta Abo z Honorem 5x za 349PLN).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak przedłużę umowę która wchodzi w życie 25-go tego mies., dzień po tym dniu, to utracę SmartDom, Pytam bo jakieś pogłoski chodzą o tym, a i na samej infolinii konsultanci się plączą w tej sprawie.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego dla niej wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak przedłużę umowę która wchodzi w życie 25-go tego mies., dzień po tym dniu, to utracę SmartDom, Pytam bo jakieś pogłoski chodzą o tym, a i na samej infolinii konsultanci się plączą w tej sprawie.

Jeśli jest to wypowiedziana umowa to wg. regulaminu powinieneś utracić rabat SmartDom.

Natomiast umowa może przejść na czas NIEOKREŚLONY. Gdy umowa jest na czasie nieokreślonym, rabat SD3 również obowiązuje.

Dlaczego więc chcesz czekać 1 dzień dłużej i robić sobie jakieś komplikacje?

Mało napisałeś szczegółów. Rozumiem, że wysłałeś wypowiedzenie, tak?

Edytowane przez Barti
Poprawiono pisownię i tym samym czytelność postu. Następnym razem post napisany niechlujne od razu pofrunie do Kosza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A to nie jest czasem tak, że jeśli ma się abonament albo jakiś inny produkt w Plusie krócej niż 60 dni, to minimalna cena pierwszego produktu musi wynosić właśnie 39,90 czyli tyle ile kolega neonbloow posiada? Dodatkowo jest warunek, że umowa bez sprzętu lub na udostępnienie, a kolega posiada abonament jedynie z kartą SIM bez telefonu czyli tutaj również chyba wszystko się zgadza. Natomiast jeśli umowa została podpisana ponad 60 dni temu, to minimalna cena pierwszego produktu musi wynosić już 49,90. Jeśli jest inaczej poprawcie mnie.

Edytowane przez mariusz2486
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze rozumiem?

 

Kupuję w Plusie Internet LTE 50 GB za 59,99 zł  http://www.plus.pl/internet-lte#modem-router

 

Według informacji na stronie Plusa do tej oferty będę mógł dokupić "Telewizję nawet za 50% abonamentu" czyli np.:

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/oferta-tv.cp?packageGroupId=23&clientType=CP_CLIENT (oferta Premium Max za 49,99)

 

Na powyższej stronie widnieje informacja:

 

 

Program smartDOM to sposób na oszczędzanie! Rabat 50% jest przyznawany, jeśli posiadasz już min. 60 dni umowę w Plusie (telefon lub Internet) lub Internet w Cyfrowym Polsacie z abonamentem co najmniej 49,90 zł albo krócej niż 60 dni umowę za min. 39,90 zł (dotyczy ofert bez sprzętu, ze sprzętem na raty lub na udostępnienie). Szczegóły w regulaminie programu smartDOM 3 - telewizja, Internet, telefon.

 

Czyli przez 3 miesiące nic nie płacę, po 3 miesiącach płacę 59,99 (za Internet), po 6 miesiącach płacę 109,98 zł (po wyłączeniu pakietu VOD)?

 

Za multiroom rozumiem, że rabatu nie ma, ale jak przedstawię rachunek z konkurencji to też za 3 dodatkowe dekodery zapłacę tylko 5 zł?

Pakiet Rozrywka TV nie podlega rabatowi?

 

Tak można wywnioskować z ofert przedstawionych na stronach, czy też są do tego jakieś kruczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za multiroom rozumiem, że rabatu nie ma, ale jak przedstawię rachunek z konkurencji to też za 3 dodatkowe dekodery zapłacę tylko 5 zł?

Pakiet Rozrywka TV nie podlega rabatowi?

 

Tak można wywnioskować z ofert przedstawionych na stronach, czy też są do tego jakieś kruczki?

 

Po ukazaniu rachunków od nc+ dostałem na 6 msc gratis pakiet super premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat do tego nie jest potrzebny rachunek z konkurencji, bo przy takim rachunku jest zniżka na MR. Natomiast 6 miesięcy za free przy umowie na 24 miesiące dostaje każdy z ulicy.

Technicznie masz rację. Praktycznie nie każdy z ulicy dostanie 6 m - cy gratis w APS. W internecie - ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...