Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem dwie reklamy w telewizji:

 

1). Reklama ''Orange'' w której rodzina Boskich jest na wakacjach. Ciekawostka - w reklamie występuje Olga Kalicka, czyli serialowa dziewczyna Tomka Boskiego (Maciej Musiał), gdzie tutaj zastanawia mnie jedno - czy nie będzie mieć kłopotów z władzami Akademii Teatralnej w Warszawie za udział w reklamie?.

 

2). Reklama ''ING'' z Adamem Woronowiczem, który spotyka swoją sympatie z sprzed lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche śmieszna jest ta reklama z Lewandowskimi w której "zachwycają" się 500 zł które można dostać za przejście do banku T-Mobile. Lewandowski czy jego żona pewnie więcej wydadzą na okulary przeciwsłoneczne :) Ile on miał dostać za przejście do Bayernu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą powyżej bo ja również dostaję spazmów :/:chair: widząc naszego Robercika z żonką w tej żenującej reklamie, :oops: to jest tak sztuczna,głupia reklama i w dodatku okraszona popisami aktorskimi :dammit::doh: na poziomie szkolnej akademii :locked::censored::!::evil: Firma która stworzyła tego knota to chyba chciała odstraszyć klientów :crazy: Rozumiem że w reklamie wykorzystane zostałyby materiały archiwalne ze wspaniałego meczu :brawo::jupi: z San Marino :] w którym Robert strzela bramki z karnych jakiemuś piekarzowi przebranemu za bramkarza :P:lol2::wink: ale to co zrobili to parodia.

P.S. 500 stów to pewnie kosztują jakieś chińskie podróby Ray-Ban. :wink: Za jakieś przyzwoite okulary Prady czy Gucciego pewno trzeba wybulić conajmniej tysiaka :lol2::wink::smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mnie również drażni ta reklama z Lewandowskim i jego żoną. :?

Robercik to lansuje się na gwiazdę pokroju Ronaldo, a tymczasem co dotychczas zrobił dla naszej reprezentacji? Ilekroć w niej gra to nie strzela goli. A jak już mu się uda to przypadkiem, np. z karnego. Ale za to dla Niemców to "wali" ostro, aż wióry lecą... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama PKO BP z okiem też mi się podoba i chciałbym umówić się z dwoma tymi dziewczętami z reklamy na randkę.

A gdyby tak było to wiadomo co się stanie.

Uwielbiam też ostatnio reklamę produktu o nazwie 7 days ze starszymi panami którzy są lepsi niż A.Banderas w reklamie gumy do żucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczytem [beep]izmu są również reklamy z piłkarzami reklamującymi śmieciowe żarcie. :doh: Ewidentnie są chyba skierowane głównie do smarków :] bo chyba nikt inny nie uwierzy :? że zawodowy piłkarz typu Messi dla którego dietę ustala sztab dietetyków pałaszuje czipsy a między czasem zapija pepsi :google::crazy::wink::lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Pojawiła się także odgrzewana reklama OPLA z Lewandowskim, Błaszczykowskim i Piszczkiem.

To akurat sprytnie wykorzystali. Wszak teraz są ostatnie dni Lewandowskiego w żółtych barwach i w reklamie też jest mowa o ostatnich dniach promocji w tym sezonie.

 

A propos reklamy T-Mobile z Lewandowskimi. Ile to jest pięćet? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...