Jump to content
Frontowiec

Reklamy telewizyjne

Recommended Posts

Dla polskich gwiazd to nie byle jaka gratka. Dzięki tym reklamom mogą się pochwalić że grały razem z Kevinem Spacey :D To dla nich jedyna okazja by wystąpić u boku kogoś z Hollywood :D

Ostatnio zauważyłem najnowszą reklamę ''Play'' z Wojewódzkim i Chylińską.

Ostatnio zauważyłem najnowszą reklamę ''Biedronki" z panią renifer , która śpiewa przy prowadzeniu auta .

Ostatnio zauważyłem dwie reklamy w telewizji:

1). Reklama ''Orange'' w której rodzina Boskich jest na wakacjach. Ciekawostka - w reklamie występuje Olga Kalicka, czyli serialowa dziewczyna Tomka Boskiego (Maciej Musiał), gdzie tutaj zastanawia mnie jedno - czy nie będzie mieć kłopotów z władzami Akademii Teatralnej w Warszawie za udział w reklamie?.

2). Reklama ''ING'' z Adamem Woronowiczem, który spotyka swoją sympatie z sprzed lat.

Troche śmieszna jest ta reklama z Lewandowskimi w której "zachwycają" się 500 zł które można dostać za przejście do banku T-Mobile. Lewandowski czy jego żona pewnie więcej wydadzą na okulary przeciwsłoneczne :) Ile on miał dostać za przejście do Bayernu?

Zgadzam się z kolegą powyżej bo ja również dostaję spazmów :/:chair: widząc naszego Robercika z żonką w tej żenującej reklamie, :oops: to jest tak sztuczna,głupia reklama i w dodatku okraszona popisami aktorskimi :dammit::doh: na poziomie szkolnej akademii :locked::censored::!::evil: Firma która stworzyła tego knota to chyba chciała odstraszyć klientów :crazy: Rozumiem że w reklamie wykorzystane zostałyby materiały archiwalne ze wspaniałego meczu :brawo::jupi: z San Marino :] w którym Robert strzela bramki z karnych jakiemuś piekarzowi przebranemu za bramkarza :P:lol2::wink: ale to co zrobili to parodia.

P.S. 500 stów to pewnie kosztują jakieś chińskie podróby Ray-Ban. :wink: Za jakieś przyzwoite okulary Prady czy Gucciego pewno trzeba wybulić conajmniej tysiaka :lol2::wink::smile:

Ale pier.......

Reklama jest ciekawa i z kolejnym smaczkiem, bowiem sponsorem Bayernu jest t-mobile.

I dajcie sobie już spokój z tymi 5 stówami, bo po prostu taka jest oferta.

Hmm, mnie również drażni ta reklama z Lewandowskim i jego żoną. :?

Robercik to lansuje się na gwiazdę pokroju Ronaldo, a tymczasem co dotychczas zrobił dla naszej reprezentacji? Ilekroć w niej gra to nie strzela goli. A jak już mu się uda to przypadkiem, np. z karnego. Ale za to dla Niemców to "wali" ostro, aż wióry lecą... :roll:

Reklama PKO BP z okiem też mi się podoba i chciałbym umówić się z dwoma tymi dziewczętami z reklamy na randkę.

A gdyby tak było to wiadomo co się stanie.

Uwielbiam też ostatnio reklamę produktu o nazwie 7 days ze starszymi panami którzy są lepsi niż A.Banderas w reklamie gumy do żucia

Szczytem [beep]izmu są również reklamy z piłkarzami reklamującymi śmieciowe żarcie. :doh: Ewidentnie są chyba skierowane głównie do smarków :] bo chyba nikt inny nie uwierzy :? że zawodowy piłkarz typu Messi dla którego dietę ustala sztab dietetyków pałaszuje czipsy a między czasem zapija pepsi :google::crazy::wink::lol2::wink:

najlepsza reklama dla mnie to basia i bliźniaczki z plusa

Wkurzają mnie już te idiotyczne reklamy Old Spice z tym czarnuchem. Drze ryja jak nie wiem co, a sama reklama jest bez sensu...

najlepsza reklama dla mnie to basia i bliźniaczki z plusa

lepsza była odpowiedz orange na reklamę plusa jak Basia zmieniła chłopaka. Cięta riposta.

"Baska wrociła" - "podobno miał małego transfera"

W najnowszej reklamie ''Biedronki'' nie występuje Renifer, a Jeleń.

Jest nowa reklama Biedronki, w której struś w słuchawkach biega na bieżni, a Pani trener przyśpiesza mu tempo :)

Denerwuje mnie jeszcze ten stary gość (szef wszystkich szefów) z reklamy Aleo :crazy:

Pojawiła się także odgrzewana reklama OPLA z Lewandowskim, Błaszczykowskim i Piszczkiem.

Także zauważyłem najnowszą reklamę ''Liberty Direct'' pt. ''Oto złośliwość losu'', która została zrobiona w wersji animowanej.

Pojawiła się także odgrzewana reklama OPLA z Lewandowskim, Błaszczykowskim i Piszczkiem.

To akurat sprytnie wykorzystali. Wszak teraz są ostatnie dni Lewandowskiego w żółtych barwach i w reklamie też jest mowa o ostatnich dniach promocji w tym sezonie.

A propos reklamy T-Mobile z Lewandowskimi. Ile to jest pięćet? :D

Aktor, który występuje z Barbarą Kurdej-Szatan w reklamie ''Playa'', tym razem reklamuje usługę UPC pt. ''Horizon TV'':

Ciekawy jestem kiedy zniknie reklama Opla z Lewandowski, przecież już pożegnał się z Borussią Dortmund.

Właśnie przed chwilą zauważyłem najnowszą reklamę ''Orange'', w której Serce i Rozum śpiewają azjatyckie disco. Ta reklama mi się nie podoba, mimo iż poprzednie były lepsze.

Głupie te reklamy biedronki

Reklama im głupsza, tym bardziej na siebie zwraca uwagę. A to, że adresaci są sprowadzani do tego poziomu, to już zupełnie inna sprawa.