Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, a mnie wnerwia najnowsza reklama Orange z Sercem i Rozumem, w której to szumnie reklamują Neostradę 80 Mb/s. :?

Dla kogo ta oferta? Na pewno nie dla mnie, choć bardzo bym chciał. Ja nie mogę mieć nawet 10 Mb/s... :? I z tego, co tak czytam w Internecie to większość ludzi posiadających Neostradę również. :/

Dotychczas miałem 6 Mb/s i po niedawnym przedłużeniu umowy z Orange na opcję do 10 Mb/s nadal mam te 6 Mb/s, czasem w porywach wyciąga 6,5 Mb/s. I tylko tyle... :/:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja najczęstsza myśli przy oglądaniu reklam to "kto to do [beep]y wymyślił?". Większość to żenada, polewanie olejem, pranie, gotowanie i teksty, za które jeśli ktoś na prawdę bierze pieniądze to jestem przerażony. Nie wyobrażam sobie po prostu sytuacji, w której przychodzi gość i mówi "A tu będzie siedziała rodzina i matka powie "to nasze ulubione masło, jemy je od lat" i wszyscy się uśmiechniecie". No po prostu nie rozumiem estetyki większości reklam. Oczywiście wyjątki tylko potwierdzają regułę. Wydaje mi się, że najlepiej jeśli reklama jest humorystyczna, najczęściej zapada w pamięć. I tu dobrym przykładem są własnie reklamy z kabaretem Mumio. Ale takich wyjątków jest o wiele więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no reklamy takie jak Heyah, Nju Mobile czy choćby Serce i Rozum są bardzo fajne i nie wkurzają, a nawet się chce je oglądać. Ale niestety więcej jest tych wkurzających, szczególnie z lekami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się reklama Neostrady 80 mb/s

i choć ta reklama jest odurzająca to skutki rozśmieszenia podczas tej reklamy są niesamowite

A mi ta reklama wcale się nie podoba z jednego, jedynego powodu: na chwilę obecną Neostrady 80 Mb/s mieć nie mogę i nie wiadomo, czy kiedykolwiek taka możliwość u mnie się pojawi. :?:roll: A bardzo bym tego chciał. Ba, nie mogę mieć nawet 10 Mb/s, tylko maksymalnie nędzne już dziś 6-6,5 Mb/s. :/

 

A tak poza tym to wkurza mnie też ostatnio reklama portalu "Znany Lekarz", czy jakoś tak. W reklamie tej występuje duża grupa samych lekarzy, którzy nawzajem się witają podając sobie rękę i mówiąc "doktor". A na końcu w małej grupce stoi 3-4 lekarzy i nagle jeden z nich dostaje SMS-a, odczytuje go i mówi "pacjent!". A pozostali, stojący obok niego, wyrażają zdziwienie, zaskoczenie... Ta reklama ewidentnie utwierdza w przekonaniu, że lekarze nie są dla pacjentów, tylko sami dla siebie, dla kasy i swoich własnych korzyści. A pacjent dla nich to jest tam gdzieś "na samym dole", po prostu zwyczajny intruz. Taka jest niestety rzeczywistość w większości przychodni i szpitali w Polsce. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/user/adblitz/custom - i tyle w temacie reklam telewizyjnych. Irytujące polskie reklamy (ostatnio przodują niechlubnie reklamy para- i farmaceutyczne, t-mobile (z turbo [beep]skimi reklamami z windy) to jest dno w zestawieniu z każdą jedną z tych co lecą w przerwie FOX (a nie wszystkie są spektakularne, czy w moim guście). Oczywiście - wiadomo, to "prestiżowy" czas reklamowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...