Jump to content
Frontowiec

Reklamy telewizyjne

Recommended Posts

Hmm, a mnie wnerwia najnowsza reklama Orange z Sercem i Rozumem, w której to szumnie reklamują Neostradę 80 Mb/s. :?

Dla kogo ta oferta? Na pewno nie dla mnie, choć bardzo bym chciał. Ja nie mogę mieć nawet 10 Mb/s... :? I z tego, co tak czytam w Internecie to większość ludzi posiadających Neostradę również. :/

Dotychczas miałem 6 Mb/s i po niedawnym przedłużeniu umowy z Orange na opcję do 10 Mb/s nadal mam te 6 Mb/s, czasem w porywach wyciąga 6,5 Mb/s. I tylko tyle... :/:(

Witam wszystkich. Muszę się dowiedzieć kim jest ta dziewczyna z reklamy Flegaminy:

qoqe.jpg

Strasznie przypomina mi Marinę Łuczenko. Czy ktokolwiek wie gdzie mogę znaleźć jakiekolwiek informacje na jej temat? 8)

Ja akurat nie wiem, kim jest ta dziewczyna z reklamy ''Flegamina''. A tak z innej beczki: ostatnio mnie wkurza najnowsza reklama ''Rosmanna''.

Guest Anonymous

W ogóle kogo nie wkurzają reklamy? Niestety to zło konieczne.

W ogóle kogo nie wkurzają reklamy? Niestety to zło konieczne.

Fakt, większość reklam działa mi na nerwy, ale niektóre też były fajne, śmieszne. Np. ta reklama Heyah: :arrow:

Świetne też były swego czasu reklamy sieci komórkowej Plus z kabaretem "Mumio". :)

Moja najczęstsza myśli przy oglądaniu reklam to "kto to do [beep]y wymyślił?". Większość to żenada, polewanie olejem, pranie, gotowanie i teksty, za które jeśli ktoś na prawdę bierze pieniądze to jestem przerażony. Nie wyobrażam sobie po prostu sytuacji, w której przychodzi gość i mówi "A tu będzie siedziała rodzina i matka powie "to nasze ulubione masło, jemy je od lat" i wszyscy się uśmiechniecie". No po prostu nie rozumiem estetyki większości reklam. Oczywiście wyjątki tylko potwierdzają regułę. Wydaje mi się, że najlepiej jeśli reklama jest humorystyczna, najczęściej zapada w pamięć. I tu dobrym przykładem są własnie reklamy z kabaretem Mumio. Ale takich wyjątków jest o wiele więcej ;)

Guest Anonymous

Nie no reklamy takie jak Heyah, Nju Mobile czy choćby Serce i Rozum są bardzo fajne i nie wkurzają, a nawet się chce je oglądać. Ale niestety więcej jest tych wkurzających, szczególnie z lekami.

Witam wszystkich. Muszę się dowiedzieć kim jest ta dziewczyna z reklamy Flegaminy

MUSISZ ? Trochę niepokojące... Ciągle się słyszy o jakichś prześladowcach... To jest pani Flegamina z kanału TV i zostańmy przy tym :wink:

Może faktycznie słowo "muszę" zabrzmiało trochę złowieszczo ;) Sprostuję zatem - bardzo chciałbym się dowiedzieć kim jest ta dziewczyna ;)

Ostatnio pojawiła się najnowsza reklama ''Eurobanku'' z Piotrem Adamczykiem i jego ''wielką'' rodzinką:

Podoba mi się reklama Neostrady 80 mb/s

i choć ta reklama jest odurzająca to skutki rozśmieszenia podczas tej reklamy są niesamowite

A mi ta reklama wcale się nie podoba z jednego, jedynego powodu: na chwilę obecną Neostrady 80 Mb/s mieć nie mogę i nie wiadomo, czy kiedykolwiek taka możliwość u mnie się pojawi. :?:roll: A bardzo bym tego chciał. Ba, nie mogę mieć nawet 10 Mb/s, tylko maksymalnie nędzne już dziś 6-6,5 Mb/s. :/

A tak poza tym to wkurza mnie też ostatnio reklama portalu "Znany Lekarz", czy jakoś tak. W reklamie tej występuje duża grupa samych lekarzy, którzy nawzajem się witają podając sobie rękę i mówiąc "doktor". A na końcu w małej grupce stoi 3-4 lekarzy i nagle jeden z nich dostaje SMS-a, odczytuje go i mówi "pacjent!". A pozostali, stojący obok niego, wyrażają zdziwienie, zaskoczenie... Ta reklama ewidentnie utwierdza w przekonaniu, że lekarze nie są dla pacjentów, tylko sami dla siebie, dla kasy i swoich własnych korzyści. A pacjent dla nich to jest tam gdzieś "na samym dole", po prostu zwyczajny intruz. Taka jest niestety rzeczywistość w większości przychodni i szpitali w Polsce. :(

Jeszcze nigdy nie było reklamowanych tylu leków/suplementów diety co teraz. Czy ktoś w ogóle sprawuje kontrolę nad tymi pseudo lekami? Jak widzę kolejną reklamę "leku" na potencje albo na biegunke to mam dość.

https://www.youtube.com/user/adblitz/custom - i tyle w temacie reklam telewizyjnych. Irytujące polskie reklamy (ostatnio przodują niechlubnie reklamy para- i farmaceutyczne, t-mobile (z turbo [beep]skimi reklamami z windy) to jest dno w zestawieniu z każdą jedną z tych co lecą w przerwie FOX (a nie wszystkie są spektakularne, czy w moim guście). Oczywiście - wiadomo, to "prestiżowy" czas reklamowy.

Spodobała mi się ostatnio reklama Orange w której ganiają się na schodach o to kto umyje plecy henii.

A Najlepsze w tej Reklamie było to że pan królik powiedział: "Sorry mam tego dosyć"