Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wróciło wiele starych reklam m.in ''Cisowianka Perlage'' z Monicą Belucci, ''Giuseppe'' z ludźmi którzy mają zmienione głosy (szczególnie aktorów dubbingowych), ''Orbit'' z Antonio Banderasem rozmawiającym z pączkiem i ''Rex'' z rodzinką. Co do reklamy ''Rex'' to dodam że zdubbingowano niemiecką wersję tej reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jest emitowana reklama ''Orange'' w której Serce i Rozum widząc Penelope Cruz są bardzo zdziwieni:

 

Także fajniejsza jest najnowsza reklama ''Heyah'' z jakiem, który tańczy w rytmie piosenki Krzysztofa Krawczyka - ''Jak minął dzień''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio powróciła reklama ''BNP Paribas'' w której występuje Hanna Dunowska (aktorka znana z serialu ''Barwy szczęścia'') oraz pojawiła się najnowsza reklama ''Zalando'' w której scena rozgrywa się podczas napadu na bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio w telewizji leci kolejna najgorsza reklama UPC z Pakosińską i jej siostrą-blondynką. Także pojawiła się kolejna reklama Play'a w której Basia udaje Strusia Pędziwiatra.

 

Mam pytanie - jak się nazywa ten okularnik który występuje w reklamie Play'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425

I tutaj się zgodzę, gdyż ludziom podobają się takie najgłupsze reklamy jak np. ''Play'' z Basią i jej kolegą-okularnikiem, ''Wonga.com'', ''Haribo'' i strefa smaku czy ''ING'' z Gąsiorowską.

 

Także w telewizji powróciła ostatnio reklama sklepu osiedlowego ''Odido'' w której prawdopodobnie występuje Małgorzata Pieczyńska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie do szału doprowadzają wszelkiej maści reklamy leków. A już najbardziej takie, w których są sceny typu, że facet leży w łóżku, "zdycha", jednak łyka tabletkę i niemal natychmiast wstaje i "tańczy", niczym zdrowy. Obecnie zaczyna się "sezon grypowy" i tego typu reklamy zaczynają się w TV znowu intensywniej pojawiać.

Z kolei podoba mi się najnowsza reklama papieru toaletowego firmy "Regina", w której to pokazane jest, co może nam dziś zastąpić tablet. A na końcu pokazane jest, że tablet nie zastąpi nam papieru toaletowego. To daje do myślenia. :) Z początku, jak pierwszy raz zobaczyłem tę reklamę to myślałem, że to reklama jakiegoś tabletu właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie do szału doprowadzają wszelkiej maści reklamy leków. A już najbardziej takie, w których są sceny typu, że facet leży w łóżku, "zdycha", jednak łyka tabletkę i niemal natychmiast wstaje i "tańczy", niczym zdrowy. Obecnie zaczyna się "sezon grypowy" i tego typu reklamy zaczynają się w TV znowu intensywniej pojawiać.

Gorzej, że głosem zasapanym i lekko przyśpieszonym na końcu tej niby "lekarskiej" reklamy mówi: przed użyciem skontaktuj się z lekarzem. To jest dopiero parodia. I dodam już do siebie: "za umieranie nie odpowiadamy" :lol2::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawiła się również reklama ''Eurobanku'' z tenisistą Piotrem Adamczykiem, który wydaje dźwięki nie do zniesienia. Najbardziej śmieszny jest komiks pt. ''Przerwa na reklamę'' w ostatniej stronie ''Angory'', gdzie w wersji satyrycznej są pokazane reklamy ostatnio emitowane w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawiła się również reklama ''Eurobanku'' z tenisistą Piotrem Adamczykiem, który wydaje dźwięki nie do zniesienia.

Wszystkie te reklamy Eurobanku z Adamczykiem również działają mi na nerwy. Aktorowi temu łatwo jest nawiać innych na kredyty, bo sam ma tyle kasy, że nie musi ich brać... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio jest emitowana reklama ''Calzedonia'', gdzie początkowo myślałem że będzie to reklama jakiś linii lotniczych. Także jest emitowana najnowsza reklama ''Play'' w której Basia śpiewa piosenkę o internecie LTE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...