Jump to content
Frontowiec

Reklamy telewizyjne

Recommended Posts

Guest Anonymous

Mi się tam podoba tylko Kasia Moś. :)

Pojawiła się w czwartek w telewizji reklama produktu o naziwe "Tymbark FruitCake" i nawiązuje ona do reklamy gum do żucia Orbit tyle ze nie da sę przy niej wytrzymać.

Ostatnio po kilku miesiącach powróciła reklama ''Vectry'' z chińczykami, której wręcz nie znoszę. Wczoraj natomiast zauważyłem najnowszą reklamę ''Orange'', w której do Serce i Rozumu przychodzą bliźniaczki z reklamy ''Plusa''.

Ostatnio pojawiła się reklama ''Detramax'', w której wystąpiła pani Krystyna Czubówna.

No i znowu wróciła w telewizji reklama ''Orbit'' z Antonio Banderasem, gdzie jednak zmieniono końcówkę, w której aktor z ''uśmiechem na ustach'' wychodzi z restauracji.

W ogóle kogo nie wkurzają reklamy? Niestety to zło konieczne.

Niektóre są prawdę mówiąc całkiem sympatyczne, lub ciekawie zrobione. Ale niektóre powodują we mnie efekt zupełnie odwrotny od zamierzonego przez reklamodawcę...

Już kiedyś pisałem że w reklamach występują te same aktorki i może dochodzić do śmiesznych sytuacji. Takie coś znalazłem :)

6d0191b16123fe97med.jpg

nie miala odpowiednich kwalifikacji :lol2:

a to 2-gie zdjecie to z jakiej reklamy?

Ostatnio natomiast wkurzają mnie reklamy ''Żabki'' promujące ''Wielosztuki'', a zwłaszcza ta w której jedna z postaci kaleczy ''Litwo, ojczyzno moja...'' z ''Pana Tadeusza''.

Mały przegląd reklam:

1) Od piątku leci najnowsza reklama ''BZ WBK'' z Kevinem Spacey i Arkadiuszem Jakubikiem (

), gdzie jednak w godzinach 6:00-20:00 leci wersja z lektorem, a w godzinach 20:00-6:00 leci wersja z napisami.

2) Ostatnio w telewizji leci najnowsza reklama ''Banku BPH'' promująca akcję ''Wróć do mnie'', gdzie piosenkę w tle śpiewa Krzysztof Krawczyk (

).

3) Reklama ''Prince Polo'' i Islandczyk o imieniu Gunnar, który chce pojechać do naszego kraju (

).

4) Reklama ''Megared'', w której wzięła udział pani Katarzyna Dowbor (

).

Zapomniałeś dodać nową reklamę neostrady od orange oraz ich odpowiedź na reklamę Internetu lte w plusie. Takie 2 rude dziewczynki w czerwonych getrach. Widać kampania/bitwa między dwoma operatorami idzie na całość :-)

Bitwa na reklamy ''Plusa'' i ''Orange'' wciąż trwa. Tym razem ''Plus'' postanowił stworzyć własną wersję reklamy ''Bliźniaczki już wiedzą''.

Mnie ostatnio zaczynała wkurzać reklama Link 4. Takiego bezczeszczenia piosenki nigdy nie widziałem i jeszcze ta "baba" na końcu wzorowała się chyba na Biberze (ciągłe Baby, baby) Reklamy w tym kraju to dno z niektórymi wyjątkami.

Guest Anonymous
Bitwa na reklamy ''Plusa'' i ''Orange'' wciąż trwa. Tym razem ''Plus'' postanowił stworzyć własną wersję reklamy ''Bliźniaczki już wiedzą''.

Ja się z chęcią przyglądam właśnie tej bitwie.

Wg mnie Plus powinien zrobić jakieś fajne podróbki maskotek rozumu i serca :)

Ostatnio pojawiły się najnowsze reklamy ''Play'' z celebrytami, wśród których pojawili się m.in. Paweł Małaszyński i Anna Przybylska. Także ostatnio leci najnowsza reklama ''T-Mobile'' w windzie z Marcinem Prokopem i Czesławem Mozilem.

najlepsza jest reklama tajgera z sową
Nie z sową tylko z kogutem Marcelim z Łodzi, który zapiał się do nieprzytomności. Najlepsza reklama ostatnich miesięcy

Mi się podoba reklama Skitellsów z babcią trzymającą białą chmurę "spuszczającą" cukierki która po dotknięciu jej przez gościa zamienia się w czarną i razi tegoż gościa piorunem.

Dzisiaj strona internetowa tablica.pl zmieniła nazwę na olx.pl, gdzie z tego powodu dzisiaj pojawiła się reklama stylizowana na teleturnieju ''Koło Fortuny'' w której wziął udział pan Wojciech Pijanowski.

Ostatnio lecą Wielkanocne reklamy ''Lidla'', gdzie w jednej z nich pojawia się pochodzący z Kamienia Pomorskiego Paweł Małecki - Mistrz Cukierników.