Jump to content
Frontowiec

Reklamy telewizyjne

Recommended Posts

Wojna reklamowa ''Plusa'' z konkurencją trwa w najlepsze. Tym razem bliźniaczki w najnowszej reklamie ''Plusa'' postanawiają nie bawić się pluszakami, gdzie wyrzucają jedną z nich w kształcie serca (co oczywiście jest to aluzją do reklam ''Orange''), gdyż mają Playstation.

Ciekaw jestem, kiedy ''Orange'' będzie reklamował ''Xboxa'' w prezencie''? :>

Reklama OLX-u z panem Pijanowskim jest najlepszą ze wszystkich jaką widziałem w TV chociaż mogliby znowu reaktywować Koło fortuny tyle że z innym prowadzącym

O tak, reklama "OLX'u" z Pijanowskim też mi się nawet podoba. :)

W sumie to z początku nawet nie poznałem, że to Pijanowski. :oops: Tylko jego głos wydawał mi się jakoś "znajomy", ale nie umiałem go skojarzyć. Dopiero tu na forum przeczytałem, że to właśnie Wojciech Pijanowski. Kurczę, ostatni raz widziałem go z dobre 20 lat temu, jak jeszcze prowadził "Koło Fortuny". Fajne to były czasy. ;)

Mi akurat ten spot się nie podoba, jakiś taki odpicowany, nie jest chyba tak dobrze jak w tej reklamie przedstawiają, ta reklama "OLX'u" jest świetna, może pan Pijanowski wróci do prowadzenia jakiegoś teleturnieju ?

Związku z rozpoczynającym się sezonem grillowym pojawiła się najnowsza reklama ''Lidla'', w której można usłyszeć znaną z filmu ''Vicky Cristina Barcelona'' piosenkę.

Biedronka ma teraz reklamy w stylu nazwa produktu - Teraz tylko - i tu cena. Czy gdzieś miesiąc temu dokładnie w ten sposób, z tym Teraz tylko ..., nie reklamował się inny supermarket? Zwróciłem uwagę na te reklamy bo tak przedstawiane są ceny w telezakupach.

Związku z rozpoczynającym się sezonem grillowym...

Powinno być sezon grillowy z tablicą Mendelejewa :P

Właśnie przed chwilą w TVN 24 zauważyłem reklamę ''Activii'' z Shakirą i jej tańczącymi klonami.

Właśnie leciała reklama jakiegoś kleju do zębów :) Na końcu pani mówi już się nie boję że uczniowie coś zauważą. W znaczeniu że nie domyślą się że ma protezę zębów. Można by się przyczepić że jeśli oglądają tv to jednak coś zauważą :D

Dla mnie szczytem idiotyzmu jest kampania reklamowa producenta okien "Drutex."Kiedy słyszę hasło że Andrea Pirlo i Philipp Lahm polecają okna firmy "Drutex" to ogarnia mnie pusty śmiech bo co goście których głównym problemem jest decyzja czy kupić najnowszy model Ferarrari czy jednak wybrać Porsche :?: albo czy pora już wymienić swoją partnerkę 20 letnią modelkę na młodszy model osiemnastoletni :wink: co oni mogą wiedzieć na temat okien :P Czy taki piłkarz mając dziesięć domów w całej Europie naprawdę interesuje się jakiej marki ma w nich okna :wink::smile:

Ostatnio pojawiły się najnowsze reklamy ''Tesco'', w której nie pojawiają się już Henio i Krysia a pojawia się jedynie Robert Makłowicz.

Najbardziej perfidne są na pewno reklamy żywności, producenci zarzekają się, ze ich produkt nie zawiera żadnych konserwantów, polepszaczy itp. a po kupieniu okazuje się, że w składzie aż roi się od środków zaczynających się na "E", jak dla mnie to zwykłe oszustwo i takie reklamy nie powinny być emitowane.

Chyba najgorszą reklamą jest ta reklama zupek "Kasa Romana", strasznie tandetnie ten śpiew brzmi.

Ostatnio leci najnowsza reklama ''Orange'' promująca usługę ''Yes'', gdzie kioskarza gra w tej reklamie Robert Górski z ''Kabaretu Moralnego Niepokoju''.

Także zauważyłem reklamę jakiegoś piwa, w której Brazylijki cieszą się, że nasi kibice pojadą na mundial (mimo iż nasza reprezentacja nie zagra w tym roku na mundialu).

Od jakiegoś czasu lecą reklamy ''ING'' z Adamem Woronowiczem (który już wcześniej reklamował ten bank):

Także lecą reklamy ''Eko Dzieciaki'' dotyczące ochrony środowiska:

Od niedawna oranżadę ''Hellena'' reklamuje Ani Mru Mru, w którym śpiewają piosenkę z serialu ''39 i pół''.

Akurat ta reklama jest fatalna i mi się nie podoba.

Rekalma Oranżady Helleny w stylu Jedyny oryginał to prawdziwy patent dzięki któremu zapamiętamy dobry stary sprawdzony smak gazowanych napojów.

I ta reklama mi się podoba.

Czy ktoś widział barwę szklanki po wypiciu z niej oranżady Helleny? Dziękuję, ani reklama ani oranzada nie w moim guście.

Denerwuje mnie jeszcze reklama Oldspice'a, z czarnoskórym aktorem, którego kojarzę z amerykańskich sitcomów.

Guest Kubelek

Reklama Heleny jak i sam produkt znakomity. Reklama ciekawa, przykuwajaca oko.

Kevin Spacey znów reklamuje ''BZ WBK''. Tym razem pływa jachtem po morzu z aktorką Olą Kisio.