Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewny ale chyba jedną z osób występujących w reklamie "Rankomatu" jest Anna Lucińska znana także jako detektyw Anna Wilk z serialu "Malanowski i Partnerzy" emitowanego w Polsacie.

Mnie tymczasem irytuje reklama Vanisha z słynnym "conversation" i wypowiedzeniem zdania "na dworzu" zamiast "na dworze" przez jedną z biorących udział w reklamie pań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tymczasem irytuje reklama Vanisha z słynnym "conversation" i wypowiedzeniem zdania "na dworzu" zamiast "na dworze" przez jedną z biorących udział w reklamie pań.

Fakt, wkurzające są reklamy, gdzie rzekoma pani Ania mówi coś o produkcie, ale jej usta jakoś "mówią coś innego".

 

Jeżeli już chcą prać mózg polskim klientom i wyciągać od nich grubą kasę, to niech chociaż zainwestują w polską wersję reklamy, a nie podkładają głos, który nijak się ma do tego, co widać na ekranie. :facepalm:

 

Widać, że w branży reklamowej, stara, dobra, polska szkoła dubbing'u "leży i kwiczy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani z "Malanowski i Partnerzy" występuje w kilku reklamach.. ostatnio nawet widziałem reklamę gdzie wystąpiła Pani z serialu "Szpital" :) Pani blondynka doktor ;)

Druga pani z tego samego serialu (Marta Leleniewska - prowadząca 4Music w TV4 i była pogodynka Polsatu) także występuje w wielu reklamach - ostatnio były to bodajże reklamy Sympatii.pl i jakiegoś leku na wzdęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lid zapowiada promocje z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Okrasa i ten drugi myją szkolny autobus. Oczywiście szkolny autobus amerykański. Jak tak dalej pójdzie to na 11 listopada zrobią promocję na indyka :D

 

Cudze chwalicie swego nie znacie :cry: Zamiast promować polskie autobusy marki Solaris to reklamują jakieś badziewie zza oceanu :popcorn::dammit::doh:

 

Mariuszkowi Pudzianowskiemu natomiast zostały już tylko reklamy bo w klacie bez pomocy sędziów ani rusz :?::]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irytuje mnie ostatnio reklama Tesco (?), gdzie jakieś dzieci coś mówią o szkole i pojawia się kwestia, że mówi się "czek". Jak już włączę ten telewizor, to po kilku odsłonach tej reklamy mam praktycznie dość. :P

 

To jest reklama Rossmanna.

 

A skoro już przy tym jesteśmy, to zauważyłem coś ciekawego. Dzisiaj przed 21:00 na Polsacie blok reklamowy (dokładniej jego fragment) wyglądał tak: najpierw zacytowany wyżej spot sklepów Rossmann, potem reklama firmy od pożyczek Optima (jakaś nowa, misek stoi przy tablicy i mówi że szkoła jest droga, a na tablicy są wyliczenia pieniężne), a po niej reklama Vivusa (też od pożyczek, i również o tym że potrzebne są pieniądze na wyprawkę). Ciekawe czy to tak było ustawione przypadkowo, czy celowo zmontowano blok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Tego typu działalność powinna zostać w Polsce zdelegalizowana, podobnie jak dawniej tzw. system argentyński. To obecnie daje duże pole do nadużyć i do obchodzenia prawa. :? Były już takie przypadki (w tym jeden opisywany dawniej w Nowej Trybunie Opolskiej, że jakaś babka wzięła w takiej firmie pożyczkowej 1000 zł na nową lodówkę, bo stara nagle wysiadła i ta kobitka musiała potem tej firmie oddać... 19 tys. zł ! :shock:

Ale to tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te vivusy i inne wongi to lichwa sa serio. Któreś z nich reklamowali pierwsza pożyczkę za darmo, tylko małym drukiem na reklamach prowizja 280 zł, czyli faktycznie nie za darmo a za 280 zł i w ten sposób RRSO wędrowało do poziomu jedynie prawie 400%.

Optima i inne providenty i bociany to przy tym pukuś z RRSO sięgającym przy rocznej pożyczce około 80%, gdzie wlasnie te vivusy poza promocja z darmową pożyczką RRSO mają na poziomie ponad 3 tys %!!!

 

Ale cóż, umowa to umowa i jesli ktoś chce to może podpisać pożyczkę nawet namiliard RRSO % rocznie. Jego sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...