Jump to content
Frontowiec

Reklamy telewizyjne

Recommended Posts

To nie jest reklama promująca ZIO 2022. To reklama promująca Kraków 2022 :) Jeśli się nie mylę promować ZIO można dopiero po złożeniu i zaakceptowaniu jakiejś tam aplikacji czyli chyba od któregoś tam marca. No ale była kasa do wydania to zrobili reklamówkę Krakowa 2022 :)

Ostatnio leci jakaś reklama, w której pojawia się krzyżówka Żubra z Niedźwiedziem o imieniu Giełdosz.

Reklamy są tak beznadziejne, jak i te towary reklamowane i przeudo promocje.

Ceny niby coraz niższe ale swój poziom trzymają. Ogłupiając odbiorcę. Straszne!

Masz rację, @Bogdan!

Zazwyczaj jest tak, że reklamują się te produkty i usługi, które niezbyt dobrze się sprzedają. A jest tak przeważnie dlatego, że dany produkt jest zbyt drogi albo zbyt kiepskiej jakości.

Naprawdę dobry, sprawdzony produkt zazwyczaj nie potrzebuje reklamy... :)

Skoro o beznadziejnych reklamach mowa, to najbardziej beznadziejną moim zdaniem jest reklama Pizzy ''Rigga'', w której śpiewa (chyba?) Mietek Szcześniak. A tekst ''Spokojnie, babcia czuwa'' jest żałosny.

właśnie- widzieliście żeby ktoś kiedyś reklamował np. polskie pierogi? :D

To wymień choćby jeden naprawdę dobry, sprawdzony produkt który nie jest reklamowany i jego konkurenta, oczywiście gorszego, który jest wspierany kampanią reklamową.

Na przykład telewizory obserwując całą kampanię reklamową od listopada wraz nocnymi wysprzedażami, bonusami i krzyku rozpaczliwego zawartego w zdaniach reklamowych ceny tych towarów powinny sięgnąć dna albo jeszcze poniżej. Z dopłatą od sprzedającego za odebrany telewizor. A który telewizor nie potrzebuje takowej reklamy? Wystarczy wejść do sklepu i się porozglądać lub na wiadomy portal aukcyjny, by zauważyć czego nie ma. A nie podam taka to zagadka, by nie robić reklamy.

Ostatnio mnie wkurza reklama ''Eurobanku'', w której to Piotr Adamczyk za pomocą telefonu komórkowego wykonuje opłaty dla swoich pociech i swojej ciężarnej żonie. Także pojawiły się kolejne reklamy ''Play'' z celebrytami m.in z Agnieszką Radwańską, Jerzym Janowiczem, Dawidem Podsiadło i Margaret.

Olimpiada się skończyła, a tutaj w TVP Polonia produkty ''Procter & Gamble'' wciąż są oznaczone szarfą sponsorującą ZIO Soczi 2014.

Ostatnio pojawia się na Polsacie reklama ''Plusa'' z Basią, do której chcą się wprowadzić ciotka z rodziną. Ciotkę prawdopodobnie gra Aldona Jankowska (ale nie jestem pewny, czy to ona).

Także ostatnio leci reklama Play'a, w której bohaterowie spotów reklamowych tej sieci, udając dziennikarzy telewizyjnych informują, w których miastach jest już sieć 4G.

Reklama Durex najlepsza:

http://www.youtube.com/watch?v=O5bmtO5MHMs&list=UUbx3qmCFbJOAChyCYGVbuWw&feature=c4-overview

Tak na marginesie: Jak się nazywa ta aktorka? :oops:

Reklamę Pepsi max miałem okazję zobaczyć po raz pierwszy.

Ta reklama to stek bzdur które wczytują w opakowaniu bo jakby opakowanie miało zawierać gluty czy jad wikinga.

Ostatnio ku mojej radości wróciła reklama papieru toaletowego ''Regina'' z tabletem. Także pojawiła się najnowsza reklama banku ''Millenium'', w której facet chce się oświadczyć swojej dziewczynie, gdzie siedząca obok nich kobieta przelewa konto i mówi ''tak'', gdzie dziewczyna mówi to samo, co kobieta obok.

Ja przed chwilą widziałem fragment filmu "Krucjata Bourne'a" w TVN7 który tak w zasadzie... był reklamą chipsów Lay's :D

Poza tym na Jedynce widziałem reklamę jakiegoś masła z panią która to masło ubijała - skojarzyło mi się to z "My Słowianie" czyli eurowizyjnym hitem Donatana i Cleo.

Mi się podoba tylko ta piosenka, ale w oryginale. Reklama tandetna.