Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest reklama promująca ZIO 2022. To reklama promująca Kraków 2022 :) Jeśli się nie mylę promować ZIO można dopiero po złożeniu i zaakceptowaniu jakiejś tam aplikacji czyli chyba od któregoś tam marca. No ale była kasa do wydania to zrobili reklamówkę Krakowa 2022 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, @Bogdan!

Zazwyczaj jest tak, że reklamują się te produkty i usługi, które niezbyt dobrze się sprzedają. A jest tak przeważnie dlatego, że dany produkt jest zbyt drogi albo zbyt kiepskiej jakości.

Naprawdę dobry, sprawdzony produkt zazwyczaj nie potrzebuje reklamy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład telewizory obserwując całą kampanię reklamową od listopada wraz nocnymi wysprzedażami, bonusami i krzyku rozpaczliwego zawartego w zdaniach reklamowych ceny tych towarów powinny sięgnąć dna albo jeszcze poniżej. Z dopłatą od sprzedającego za odebrany telewizor. A który telewizor nie potrzebuje takowej reklamy? Wystarczy wejść do sklepu i się porozglądać lub na wiadomy portal aukcyjny, by zauważyć czego nie ma. A nie podam taka to zagadka, by nie robić reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mnie wkurza reklama ''Eurobanku'', w której to Piotr Adamczyk za pomocą telefonu komórkowego wykonuje opłaty dla swoich pociech i swojej ciężarnej żonie. Także pojawiły się kolejne reklamy ''Play'' z celebrytami m.in z Agnieszką Radwańską, Jerzym Janowiczem, Dawidem Podsiadło i Margaret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawia się na Polsacie reklama ''Plusa'' z Basią, do której chcą się wprowadzić ciotka z rodziną. Ciotkę prawdopodobnie gra Aldona Jankowska (ale nie jestem pewny, czy to ona).

 

Także ostatnio leci reklama Play'a, w której bohaterowie spotów reklamowych tej sieci, udając dziennikarzy telewizyjnych informują, w których miastach jest już sieć 4G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ku mojej radości wróciła reklama papieru toaletowego ''Regina'' z tabletem. Także pojawiła się najnowsza reklama banku ''Millenium'', w której facet chce się oświadczyć swojej dziewczynie, gdzie siedząca obok nich kobieta przelewa konto i mówi ''tak'', gdzie dziewczyna mówi to samo, co kobieta obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą widziałem fragment filmu "Krucjata Bourne'a" w TVN7 który tak w zasadzie... był reklamą chipsów Lay's :D

Poza tym na Jedynce widziałem reklamę jakiegoś masła z panią która to masło ubijała - skojarzyło mi się to z "My Słowianie" czyli eurowizyjnym hitem Donatana i Cleo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...