Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zastanawia tylko jedno. Dlaczego, niektóre reklamy są takie głupie, idiotyczne, niedorzeczne, absurdalne... - i długo jeszcze by wymieniać. Jest to powiązane ze statutem społecznym.

Że ten, czy też grupa, która wybiera, ustala i kieruje taką a nie inną reklamę na rynek, ma społeczeństwo za stado baranów. W moim przypadku jest tak, że niektórymi reklamami jestem zażenowany i brzydzę się nimi. Jest mi przykro, że muszę mieszkać wg reklamy z samymi idiotami. Nie! Nie jest mi śmiesznie, jak w tej i innej reklamie. Was to nie gryzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że to też kwestia gustu. Dla mnie właśnie taką głupią reklamą jest "a nie mówiłam, że mówiłam" i tanie branie avansu :D

 

Reklamy ogólnie są kierowane do jakiejś grupy i nie jest dziwne, że dla mnie głupią reklamą była reklama podpasek z grupą dziewczyn i głupawą piosenką. Po prostu nie jestem (i tu uwaga brzydkie słowo) targetem dla takiej reklamy. A już np. reklama octavii mi się podobała (ta z przerośniętymi kosiarkami itp.). Oprócz poczucia estetyki (wspomnianego wyżej gustu) liczy się czy jest się adresatem danej reklamy.

 

No i nie da się pominąć ogólnych założeń, czyli są takie produkty, które mają trafić do świadomości jak najszerszej grupy odbiorców i w tym przypadku mamy do czynienia z największą ilością reklam urągających inteligencji- bo najlepiej trafiają do szerokiego grona. Na tej samej zasadzie co duża oglądalność programów typu "dlaczego ja", czy głupich filmików na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza reklama ''ING'', gdzie Roma Gąsiorowska z ''offu'' mówi taki tekst:

''Skaczą nasi, a kablówka nie zapłacona''.

 

Także leci podobna reklama ''ING'', gdzie Łukasz Garlicki, również z ''offu'' mówi, że płaci rachunki w Puszczy Białowieskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio powróciła reklama ''Amino'' ze znaną w tej reklamie piosenką ''Zupa Romana'' (której nie lubię).

Brrr, ta reklama też działa mi na nerwy. :/ Nie znoszę jej strasznie! :/

 

 

Mnie wkurza reklama ''ING'', gdzie Roma Gąsiorowska z ''offu'' mówi taki tekst:

''Skaczą nasi, a kablówka nie zapłacona''.

Także leci podobna reklama ''ING'', gdzie Łukasz Garlicki, również z ''offu'' mówi, że płaci rachunki w Puszczy Białowieskiej.

No tak bo jak kablówkę zapłacisz to zostanie włączona za 3 sekundy.

Taki kit wciskają a ludzie w to wierzą.

Jak widzę reklamy ING to mnie szlag trafia, przełączam na inny kanał.

Heh, a to już podchodzi pod wprowadzanie potencjalnych klientów tego banku w błąd! Bo reklama jasno sugeruje, że wystarczy kliknąć na ekranie telefonu i kwota przelewu jest już natychmiast na koncie odbiorcy. A tak przecież nie jest. Jedynie przelew wysłany wcześnie rano (najlepiej przed 8:00 rano) ma szansę dotrzeć na konto docelowe jeszcze tego samego dnia późnym popołudniem. A poza tym, kablówki zaraz nie odcinają, jak się zapłaci dzień, czy dwa po terminie, jak to też sugeruje ta reklama. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tym bardziej jeśli płaci z tej Puszczy w weekend to nie ma szans na to żeby kasa wyszła wcześniej jak dopiero w poniedziałek rano. Ot cały ing.

 

Osobiście również jestem cięty na reklamę MediaExpert. Denerwuje mnie strasznie. Na wizji piękne promocje, a jak idziesz do tego sklepu to na półkach leży przebrany szrot, albo drożyzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...