Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Denerwuje mnie ostatnio reklama środków na grzybicę stop. Wczoraj przy pytaniu na śniadanie w tvp2 w ciągu jednej godziny poleciało z 5 emisji reklamy Sholla. Dodatkowo leci jeszcze reklama środka o innej nazwie. Czy po wakacjach pół Polski ma grzybicę stóp? :/

 

Dodatkowo denerwuje mnie na maksa promocja żałosnego serialu "o mnie się nie martw" w tvp2 i ciągłe puszczanie tej pioseneczki głównej, wykonywanej przez pseudo gwiazdę - kaczko głos - Margareth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten człowiek jest twórcą vloga na YouTube pod nazwą "Polimaty". Szczerze mówiąc to nie oglądam tego, bo mnie to niezbyt ciekawi. Na wiosnę 2014 występował jako ekspert w teleturnieju "Tylko Ty" w Dwójce, i on ma taką swoją czasem wkurzającą manierę w głosie. A do reklamy go wzięli pewnie dlatego żeby mógł zarobić. Zresztą to nie pierwszy przypadek kiedy gwiazda YT promuje się poza siecią. Przykład: Niekryty Krytyk. W ciągu 5 lat istnienia jego kanału na YT zdążył napisać 3 książki (pierwsza jest genialna, dwóch pozostałych nie czytałem), nagrać 2 serie audycji dla Radia ZET, założyć bodajże 3 firmy, w tym jedną sieć komórkową, która patronuje jego najnowszym filmom. Rzutuje to trochę na jego świeżości, bo kiedyś jego filmy były robione dla zabawy, a teraz to biznes i takie perełki jak kiedyś, gdy praktycznie każdy odcinek był mocny i śmieszny, trafiają się teraz może raz na 4, 5 filmów. Czekam na ten moment, kiedy Niekryty pójdzie do telewizji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kirk Zapomniałeś jeszcze że ten gość miał program "Tajemnice Historii" w telewizji Fokus TV. Program ten na antene ma powrócić na wiosnę przyszłego roku.

Co do reklam to fajna jest ta promującą nową grę "The Sims 4" jednak w nadmiernej ilości jest bardzo irytująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno niewidziany Michał Milowicz pojawia się w najnowszej reklamie ''McDonalds'' i moim zdaniem gra idiotę.

 

Także pojawiła się reklama ''Rockwool'', w której ojca dubbinguje Tomasz Bednarek z Radia Plus. Co ciekawe - ruch ust wskazuje wypowiadane zupełnie inne słowa niż te, które są wypowiadane w reklamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie reklamy w żaden sposób nie zachęcają do reklamowanego produktu. Kiedy się pojawiają zazwyczaj przełączam na inny kanał albo robię coś innego i nie zwracam na nie większej uwagi. Wyjątkami są te zabawne lub [beep]nie natarczywe, jak np. Plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reklamy mogą być śmieszne pod warunkiem , że nie próbują zrobić idioty z widza - konsumenta ;)

Na każdym kroku kreatywni reklamodawcy robią z konsumenta idiotę, czego absolutnym przykładem są telezakupy, czyli jak zrobić idiotę z klienta bo obiera banana w tradycyjny sposób, a nie przy pomocy ich obieraczki za 199,99zł, albo banki gdzie uczą że wydając kasę oszczędzisz,,, żal. Nie ma w Polsce mądrych reklam (Może poza akcjami w stylu Stop Wariatom Drogowym itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem przed chwilą reklamę Plush na kartę , w której pluszak malujący bazgroły-graffiti na murze zostaje schwytany przez policjantów. Głupia ta reklama - na poziomie nawet nie przedszkola, a żłobka . :twisted:

 

Oferta jest kierowana do młodej grupy wiekowej (do której sam należę), więc Plus(h) poszedł na sprawdzony element takich głupkowatych reklam, które od kilku lat pojawiają się jak grzyby po deszczu.

 

Jedynie wyżej wspomniane "Stop Wariatom Drogowym" jest naprawdę porządne, no może jeszcze reklama Gilette ostatnia była bardzo subtelna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...