Skocz do zawartości

TVP i kanały tematyczne


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych tylko w TVP. Start TVP Sport HD

 

Transmisje z mistrzostw Europy w piłce ręcznej od 12 stycznia 2014 roku będzie można oglądać tylko na antenach Telewizji Polskiej.

W dniu rozpoczęcia Mistrzostw Europy nadawanie rozpocznie TVP Sport HD, czyli kolejny kanał Telewizji Polskiej nadawany w wysokiej rozdzielczości.

 

Tylko pytanie czy w CP też zagości :?::]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już sobie pooglądaliśmy mistrzostwa w HD - znów występujemy w roli zakładników przy stole negocjacyjnym, szkoda tylko że TVP pompuje balon o mistrzostwach w HD nie mając dogadanej dystrybucji sygnału z kluczowymi klientami. Żenujące...

https://satkurier.pl/news/94943/nc-i-cyf ... rt-hd.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP ABC reklamował się wczoraj w studiu WOŚP. Było można usłyszeć co min. kanał będzie emitował: Bolek i Lolek,Reksio,Miś Uszatek,Smerfy. Co najważniejsze ma być to kanał bez przemocy. Czyli szykuje się poważna konkurencja dla Minimini+. Swoją drogą ciekawe czy będzie tu także pasmo telewizji edukacyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że na TVP ABC pojawią sie też jakieś anime. A start TVP Dokument na razie jest niepewny. Na razie w planach go nie uwzględnili - równie dobrze mogą zrezygnować z koncesji. Naziemnie na razie nie ma gdzie nadawać - MUX-3 i tak zostanie upchany do granic moźliwości, a nowego na razie nie uruchomią. A to stawia pod znakiem zapytania zyski z reklam i opłacalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolos22:

Głupoty gadasz i nie masz pojęcia o czym piszesz. :P Znam co najmniej setkę tytułów anime dla widzów poniżej 12 roku życia. Anime są dla widzów każdym wieku. Chyba mi nie powiesz, że nie będzie Pszczółki Maji? Chciałem tylko żeby kupili coś nowszego, np. Doraemon'a. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że na TVP ABC pojawią sie też jakieś anime. A start TVP Dokument na razie jest niepewny. Na razie w planach go nie uwzględnili - równie dobrze mogą zrezygnować z koncesji. Naziemnie na razie nie ma gdzie nadawać - MUX-3 i tak zostanie upchany do granic moźliwości, a nowego na razie nie uruchomią. A to stawia pod znakiem zapytania zyski z reklam i opłacalność.

Moim zdaniem TVP Dokument jednak ruszy a w MUX3 będzie w zamian za TVP Historię lub TVP Polonię która TO z tego co mi się zdaje znajduje się tymczasowo w DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland:

To akurat jest pewne: TVP Historia i TVP Polonia nie znikną z NTC. Pierwszy kanał czerpie środki z abonamentu na niektóre programy, a drugi jest dotowany z budżetu państwa. Nawet jeśli chwilowo znikną, to TVP będzie dążyć do ich ponownego pojawienia - wiem to z plotek. Prędzej zniknie TVP Rozrywka, która choć niekodowana w NTC, jest kanałem komercyjnym, więc nie musi być za darmo w DVB-T. Zasięgnąłem języka, i najnowsze wieści na temat TVP Dokumentu są takie, że jeśli kanał w ogóle wystartuje - a to nie jest pewne z powodu braku pieniędzy - to będzie niedostępny w DVB-T. TVP Dokument najprawdopodobniej będzie kanałem komercyjnym i kodowanym, podobnie jak np. TVP HD czy TVP Seriale. :P I podkreślam, że to tylko plotki. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP ABC reklamował się wczoraj w studiu WOŚP. Było można usłyszeć co min. kanał będzie emitował: Bolek i Lolek,Reksio,Miś Uszatek,Smerfy. Co najważniejsze ma być to kanał bez przemocy. Czyli szykuje się poważna konkurencja dla Minimini+. Swoją drogą ciekawe czy będzie tu także pasmo telewizji edukacyjnej.

 

Raczej dla Puls 2, bo Minimini+ jednak ma inne drogi dystrybucji ;). Zresztą szef Puls 2 coś tam kiedyś pisał, że ich stacja ma być z bajkami bez przemocy, tak więc widzę analogię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...